Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Bebac ja espumisan dajem 3 put na dan, ujutro prvi podoj, sredinom dana I oko 8 navecer, ali po 15 kapi, je to ok? Cini mi se da mu pomaze, zna jos se malo grcit ali nema onih napadaja placa po sat vremena. 

    [lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Klistir oo, pa to je najbolja stvar prije poroda. A i strah me bakterija.
    Amneris tko ti je bio na porodu od dr i babica, ako se sjecas?
    Vucice kako danas bradavice?
    Mokvice i tebi sretan puni 39! 🥳💞
    Fluffy kako si danas? 
    Rose tako je i moj znao imati uzasno rijetke stolice pa mi dr. rekla da dok je na mom mlijeku da je to sve normalno…
    Trudy kako je prst? Bome si se dobro pocepala, jao 😬

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Rose1

    Pitanje oko kupanja! Kazu ne kupati ga nakon jela(to mi je jasno), a kazu i ne ga kupati kad je gladno. Meni se dogodi cesto da spava 3sata, npr. od 5-8 i pocne odmah vristati jer je gladan. Pa kako da ga onda okupam, glupo mi ga buditi ranije. Jucer se potrefilo da je bio budan u to vrijeme 2sata pa ok
    I jos jedno pitanje. Sapunate li ga u kadi ili na komodi. Sto vam sw cini lakse, prakticnije. Patronazna ga na komodi, prijateljice u kadi…

    Das malo jesti, pricekas pa kupanac. Mi se kupamo u velikoj kadi. Prvog sam u kadici sapunala


    Boze kako lazem 😂😂eto moj mozak je baj baj. Mi nismo sapunali jer smo u vodu stavljali bademovo ulje. Ovog sapunam sa sapunom za atopijski zbog tih pristica pa sam sve pobrkala.

    I da dodam kaktusice eto vidis, toliko straha a jos ces i prenesti 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Kaktusica drzimo figice za vikend
    Zmya ja ti imam 80b i to mi taman. Bas me znam gdje ima velikih. Mozda c&a, kod njih sve veliko
    Bebac hvalaaaa

    💙

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Zmya to I mene ceka, javi gdje nadjes. Mislim da u lidlu ima gornji I donji odvojeno, ali za kvalitetu I velicinu nemam pojma.

    Moja ginekologica ide na godisnji pa cu ja pregled tek u 8. Mj. 🙄🙄A htjela sam je pitati ako se smijem kupati u bazenu. Svi mi kazu vise manje ne ali do mora cu se nacekati a bas bi plivala

    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Kaktusice suoer za pregled. Koliko si nakraju otvorena?
    Cestitke na 39tt ❤️

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Kaktusica super da je krenulo 😘 taman uz ovo osvjezenje :) kod mene isto al sad sam sigurna krenu peckat I jurne mlijeko 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    kaktusica

    Klistir oo, pa to je najbolja stvar prije poroda. A i strah me bakterija.
    Amneris tko ti je bio na porodu od dr i babica, ako se sjecas?
    Vucice kako danas bradavice?
    Mokvice i tebi sretan puni 39! 🥳💞
    Fluffy kako si danas?
    Rose tako je i moj znao imati uzasno rijetke stolice pa mi dr. rekla da dok je na mom mlijeku da je to sve normalno…
    Trudy kako je prst? Bome si se dobro pocepala, jao 😬


    Oki, hvala na info o stolici, da moje mlijeko.
    Meni bio doktor Mamula, mlada babica Ivana mislim. 

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Stigla rodiljna🥳🥳🥳
    Jel dobijamo 5600 ili to drugih 6mjesci jer sam ja dobila puno vise, kao placu

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Ivana sretnooo🍀i oko mene puno bebica

    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.