Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Elena i kod mene je obični espumisan.Nisam ni znala da imaju dvije vrste😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    zmya

    Pepilli dala nam je Mirabact mast. Ne vidim da je kortic? Rekla je isto kamilicu u ovoj suhoj fazi ne, eventualno oblozi od fizioloske i fizioloska proc po licu(a termalna voda u spreju, to isto umiri kozu?)
    Melem sam jos negdje procitala da pomaze, ako ujutro i navecer natapkam mast preko dana mogu lagano natapkat i melem, nebi trebalo odmoci, ha? Bas mi ga je zao 😕

    Mirobact je antibiotska mast, kortić bi dobila posebno . Ja doma imam veliku Avene termalnu  vodu s kojom ih tu i tamo osvježim  no baš im i   ne paše, ne sviđa im se taj osjećaj valjda na koži, iako osvježava za vrijeme vrućina... Melem slobodno namažeš, ako se smije na bradavice dojki  za vrijeme dojenja,smije se valjda i na bebinu kožu.... Ja sam za što manje kemije općenito, i što prirodniju kozmetiku , doma se trackamo homemade mastima i maceratima( neven ,kantarija,smilje ,lavanda).  Pitaj pedijatricu za kupku od zobi bi li ti Pero smio ,znam da zob djeluje jako umirujuće na kožu i često je ekstrakt u sastavu mnogih krema za atopijski dermatitis. 

    Sreća mamina

    Dobrodošao

  • Avatar elena26

    elena26

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Vucica i Lordy hvala vam puno puno! 😍😘😘😘

    02.07.2020. Maya 💗
    27.10.2021. ❤️❤️

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Evo i mojeg malog Kokosića https://ibb.co/z87Pvj1 . 
    Trenutno je sav zatrackan kokosovim uljem 🤪🤪, skidamo tjemenicu 🤪😂

    Sreća mamina

    Dobrodošao

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Pepilli a slatki jeeee 🙂🙂🙂 pa nema mu nis na licu, zadnje kad si slala je bilo bas puno a sad mu djeluje lijepo i cisto! 
    Mi malo tjemenice imamo iznad obrva i skroz gore na vrhu cela. Danas cu ga natrackat sa malo domaceg maslinovog i onda u kadu oprat i izribat sa rukavicom 🤣
    Puder sam mu uzela npr neki prirodni od planta bez talka. Dosad kupanje bademovo ulje, jefnom tjedno mustela. Mazala do sada nisam s nikakvim losionom/mlijekom, iako imam?

  • Avatar Flo

    Flo

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    Trancie i ja sam u drzavnoj, pa dobivam na njoj platne liste i sve, ali su mi rekli da ce s vuk vrhovca doci nalazi danas pa nista. Idem skinut aplikaciju pa bum vidla. Thx 😘

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Mila7

    Vrapčić123

    Spavanje na trbuhu nama jučer pedijatar rekao ne, rekao je da se naravno izuzetno rijetko desi najgore, no desi se. Tako da je za sada rekao ne, iako je provjerio ono dal miče glavu desno/lijevo dok je na trbuhu. Tako da mi za sad ne stavljamo na trbuh po njegovoj preporuci.
    Svaki pedijatar svoju pjedmu pjeva pa nek mi znamo sto i kako 😅. Al definitivno jesam za to da je bolje biti oprezniji 👍

    Joj baš. A da, i ja smatram da treba biti opreznija, no inače su općenito doktori nekako poprilično neusklađeni. 🙃🙃🙃

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Pepili joooj sto je sladak❤
    Zmya i mom danas opet oni ko hormonski, a cinilo mi se da su prosli...vidjet cemo u uto kod pedijatrice ako ne prođe ranije...a ispod podbratka mu se ljusti i skuplja bijelo

    💙

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Flo ja dobila jutros prije 8 sati obavijest 🥰🤣🤣
    Pepilli premeden je maleni!!! 


  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Trancie nadam se da ce ipak sestrinska ljubav sve prevladati pa tako i dijeljenje mame i ljubomoru 🥰
    Pepili jao sto je sladak August, premedeni je 🤩😍
    Zmya znam da Triumph ima cvrste kosarice jer moja mama kupuje njihove jer ima velika prsa. Ja nemam tih problema 😋 Kupim one bikinije u h&m-u,Victoria Secret, trokutici. Prednost malih sisa 😄
    Meni danas ginekolog dao poklon paketice nekih uzoraka za bebe i mame, ima nesto i za grceve, moram vidit kako se zove tocno. Spavala sam sad skoro 2 sata ine da mi se ni na wc dignuti, zaljepilasam se za kauc...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.