LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Cure super za lijepe vijesti s pregleda!!! Samo da nam se nastavi taj lijepi niz! 🤗🤗🤗
    Ja bila u lidlu, kupila traperice i onu traper haljinu, koja ce morat pricekat jos ili cu je vratit. Uzela sam najmanji broj i bas je velika.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, puno novih stranica ima od sinoć, nisam sve ni zapamtila. Drago mi je da su pregledi super prošli i da bebice rastu 🥰 Ja sa isto zadnji put (21.12.) naručena za 5 tjedana, tj dr mi je rekao vidimo se za 5,6 tjedana pa sam se ja naručila kod sestre za 5. Kakvih 6, nema šanse!! Već sad mi je jako dugo za čekati. To me baš začudilo jer uglavnom naručuju svaka 4 tjedna, nemam pojma zašto me tako kasno. Možda jer sam prije toga išla svaka 2 tj zbog hematoma i tada ušla u 13.tj pa je rizik prošao, nemam pojma 😕 Šta se tiče slika, ja dobijem svaki put par sličica, čak i 3D jer ga upali na koju sekundu da uhvati barem jedan presjek 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    chupachups

    Molim za savjet, zadnja menstruacija je bila 01.11.2019, ostala trudna, 17.12 rađen ultrazvuk, vidljiva samo gesttacijska vrećica, sljedeći uzv rađen 07.01 vidljiv plod jako malen, ponovljen uzv 14.01 bio je drugi ginekolog na zamjeni, kaze plod je maleni odgovara trudnoći 4,5-5 tjedana. Srce se ne vidi Po njihovoj računici sam 10+5 od zadnje menstruacije, po mojoj nekoj procjeni bi trebalo biti cca 8 tj. Sljedeca kontrola 30.01. ne krvarim, imam samo povremeno grčeve tipa menstrualne bolove i iscjedak koji me prati od početka. Inače su mi cikulusi različiti, nekad 36,38,30, 32 ,zadnjad su bila 27 i 29 dana prije trudnoće.

    Zbunjena sam. Dali mi itko može dati kakav savjet? Hvala


    Hej, moze niti kasnija implatacija kako su ti vec cure i napisale, ja sam imala cikluse i preko 40 dana..
    Kod mene su se otkucaji culi na 8+3tt, znaju cure pisat da se nekad cuju kasnije..ako ti je kontrola 14.1.pokazala 5tjedana onda mislim da je sve u redu, samo se zbog kasnije implatacija ne mozes osloniti na racunanje po zadnjoj M nego iskljucivo na mjere bebe..sretno i nadam se da ce 30. biti sve kako treba i do onda bi se i srce moglo cut! :)
    Bolovi su normalni, probaj se ne naprezat vise nego sto treba, ne dizat tesko i ne znam, mozda ne bi bilo lose da ti dr.propise neki progesteron (duphaston ili utrogestan), oni su cuvari trudnoce..

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    I ja sam svratila do lidla, kupila tajice i tu traper haljinu, onu tamniju, baš mi je lijepa 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Sto se slikica uzv tice, uvijek ih dobijem, ovaj moj soc.ginic je zbilja okej oko toga, i prije trudnoce kad mi je gledao jajnike, ovulaciju, ciste, sto god, uvijek sam dobila slikice i naravno, nikad nije naplacivao nista…

  • amber

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    chupachups

    Molim za savjet, zadnja menstruacija je bila 01.11.2019, ostala trudna, 17.12 rađen ultrazvuk, vidljiva samo gesttacijska vrećica, sljedeći uzv rađen 07.01 vidljiv plod jako malen, ponovljen uzv 14.01 bio je drugi ginekolog na zamjeni, kaze plod je maleni odgovara trudnoći 4,5-5 tjedana. Srce se ne vidi Po njihovoj računici sam 10+5 od zadnje menstruacije, po mojoj nekoj procjeni bi trebalo biti cca 8 tj. Sljedeca kontrola 30.01. ne krvarim, imam samo povremeno grčeve tipa menstrualne bolove i iscjedak koji me prati od početka. Inače su mi cikulusi različiti, nekad 36,38,30, 32 ,zadnjad su bila 27 i 29 dana prije trudnoće.

    Zbunjena sam. Dali mi itko može dati kakav savjet? Hvala


    Hej htjela sam ti reci ako je plod malen i odgobara trudnoci 4 do 5 tj.onda je normalno da se jos srce nevidi a za grceve ja sam ih imala prva dva mjeseca filing kao da cu dobiti menstruaciju uzmi si nesto za grceve probaj poceti pit magnezi i odmaraj do 30.01 pogotovo ako imas i iscjedak a onda 30.01.kad budes ugledala❤srecj nece bit kraja sretno😘😉

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Polly

    I ja sam svratila do lidla, kupila tajice i tu traper haljinu, onu tamniju, baš mi je lijepa 😊


    Aaa super :)

  • Avatar chupachups

    chupachups

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    TiKi92

    chupachups

    Molim za savjet, zadnja menstruacija je bila 01.11.2019, ostala trudna, 17.12 rađen ultrazvuk, vidljiva samo gesttacijska vrećica, sljedeći uzv rađen 07.01 vidljiv plod jako malen, ponovljen uzv 14.01 bio je drugi ginekolog na zamjeni, kaze plod je maleni odgovara trudnoći 4,5-5 tjedana. Srce se ne vidi Po njihovoj računici sam 10+5 od zadnje menstruacije, po mojoj nekoj procjeni bi trebalo biti cca 8 tj. Sljedeca kontrola 30.01. ne krvarim, imam samo povremeno grčeve tipa menstrualne bolove i iscjedak koji me prati od početka. Inače su mi cikulusi različiti, nekad 36,38,30, 32 ,zadnjad su bila 27 i 29 dana prije trudnoće.

    Zbunjena sam. Dali mi itko može dati kakav savjet? Hvala

    Vjerojatno ti je ovulacija bila kasnije, meni su znali ciklusi biti dugi i po 50 dana, ovulacija bi tada bila oko 36 dana ciklusa. Ako je duzi ciklus, kraca je trudnoca, a i ti tvoji menstrualni grcevi odgovaraju tome. Ja sam ih imala do 7tt. Pricekaj taj iduci pregled, ako u međuvremenu nema krvarenja, trebalo bi sve biti u redu. Sretno!


    Hvala ti. Računam da sam 8 tj zato jer sam 03.12 napravila digitalni test na kojrmu je pisalo 2-3 tjedna, zato mi je to sve čudno. Kažu da su ti testovi dosta pouzdani. 

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ja sam isto bila u lidlu, kupila sam sebi tajice i potkosulje… Za bebe su pograbili sve male brojeve pa sam uzela dvoje hlacice i dva bodica broj 62/68 za G. Taman ce mu biti dobro na jesen. I uzela sam one tri tetrice u pakiranju. Djeluju mi ok, ali su mi od Ethereala ipak bolje pa cu ostatak tamo uzeti. Jos cekam paket od Emporiuma pa cu vam poslikati danasnji ulov 😉
    Zaraa ajde, nisam jedina, ja sam mislila da se ta linea negra kasnije pojavljuje, posebno kod zena svjetlije puti. 🤷‍♀️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar chupachups

    chupachups

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Dora4

    chupachups

    Molim za savjet, zadnja menstruacija je bila 01.11.2019, ostala trudna, 17.12 rađen ultrazvuk, vidljiva samo gesttacijska vrećica, sljedeći uzv rađen 07.01 vidljiv plod jako malen, ponovljen uzv 14.01 bio je drugi ginekolog na zamjeni, kaze plod je maleni odgovara trudnoći 4,5-5 tjedana. Srce se ne vidi Po njihovoj računici sam 10+5 od zadnje menstruacije, po mojoj nekoj procjeni bi trebalo biti cca 8 tj. Sljedeca kontrola 30.01. ne krvarim, imam samo povremeno grčeve tipa menstrualne bolove i iscjedak koji me prati od početka. Inače su mi cikulusi različiti, nekad 36,38,30, 32 ,zadnjad su bila 27 i 29 dana prije trudnoće.

    Zbunjena sam. Dali mi itko može dati kakav savjet? Hvala

    Hej, moze niti kasnija implatacija kako su ti vec cure i napisale, ja sam imala cikluse i preko 40 dana..
    Kod mene su se otkucaji culi na 8+3tt, znaju cure pisat da se nekad cuju kasnije..ako ti je kontrola 14.1.pokazala 5tjedana onda mislim da je sve u redu, samo se zbog kasnije implatacija ne mozes osloniti na racunanje po zadnjoj M nego iskljucivo na mjere bebe..sretno i nadam se da ce 30. biti sve kako treba i do onda bi se i srce moglo cut! :)
    Bolovi su normalni, probaj se ne naprezat vise nego sto treba, ne dizat tesko i ne znam, mozda ne bi bilo lose da ti dr.propise neki progesteron (duphaston ili utrogestan), oni su cuvari trudnoce..


    Ginekologica kod koje sam je neka čudna biljka, samo mi je bila rekla tog 07.01 dodi za tjedan dana i dovidenja. Onda dodem 14.01 nje nema, odsutna je, zamjena ginekolog od 100 godina u penziji, uzas. Niš konkretno i pametno neznaju reć. Ići ću po još jedni mišljenje makar privatno. Btw test za trudnoću sam radila 03.12 i pisalo je 2-3 tjedna zato je to meni sve čudno i u panici sam. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.