LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Sto se robice tice, ja isto vise volim neutralne boje i tako planiram kupovat bez obzira na spol..
    Nikad mi se nije svidjalo vidjeti curice u rozom od glave do pete  
    Curke, pisala sam jutros da mi je opet smedje/krv, a sutra sam trebala na depilaciju(brazilka, dakle cupanje kompletne gospodicne), sad se nekako bojim ic bilo sto dirat, a pogotovo cupanje koje znam da ce bit bolno..a opet, kako cu u utorak dlakavica kod doktora..ajd mi recite da sam zabrijala i da uopce nije vazno 🙈 znam da se zamaram glupostima, ali bas mi je nelagodno doc nepocupana na pregled 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Brijanje mi apsolutno nije opcija, nisam se obrijala vec godinama, uvijek su mi izbijali pristici i urastale dlake nenormalno pa onaj svrbez iza brijanja..plus, trbuh je toliki da ce mi to predstavljat bas napor..
    Dakle ili cupanje ili dlakeeee 

  • Avatar Lelibeli

    Lelibeli

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Evo ja isto otišla do lidla, bilo stvarno dosta izbora svega, uzela gege, majice za dojenje a haljina je baš preširoka tako da nju nisam. 
    Čestitam svima za dobre preglede 🤗
    Što se tiče kave, ja pijem 2 dnevno ko i prije trudnoće, ne šteti to ništa, u prvoj trudnoći mi se gadila pa nisam mogla. Da je ne pijem ne znam šta bi s glavom ionako imam glavobolje skoro svaki dan 🤦‍♀️

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Dora jel imas mozda masinicu ili da od muza posudis🙈 pa da ih samo skratis?
    Ja na tvom mjestu ne bi nesto cackala sad dolje😱
    C&a i Zara imaju dosta toga neutralnog za bebace.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    Ja najcesce popijem ness o vanilije jer sam ga oduvijek pila. Prva 2 mjeseca mi je smetao i nije mi padao na pamet, ali sad ga popijem.

    Meni stigli nalazi urinokulture i sve sterilno. Mislim, hvala Bogu, al isto me ponekad bolucka uz rubne dijelove pa se mislim sta je.

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Evo cure… https://ibb.co/cLjs8xS [ibb.co]
    Sve je 50/56 i 62/68. Mislim da cu ipak kupiti i par komada bas broj 50, ako me zadesi taj carski u 37.tj da imam za pocetak. Dvije benkice i dvije pidzamice, hlacice, sve po dvoje, makar ih nosio i tjedan dana, ali da se osiguram na vrijeme. Inace, materijal je od svega bas dobar i bas sam zadovoljna 🥰

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    Dora4

    Brijanje mi apsolutno nije opcija, nisam se obrijala vec godinama, uvijek su mi izbijali pristici i urastale dlake nenormalno pa onaj svrbez iza brijanja..plus, trbuh je toliki da ce mi to predstavljat bas napor..
    Dakle ili cupanje ili dlakeeee


    Ako neces brijanje onda radje dlake, nemoj da ti cupka dole. Meni kad bi se desio iznenadni pregled, a nisam bila skroz obrijana, ispricala bi se, a uvijek bi mi odgovorili da im to nije ni najmanje vazno.

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • Avatar Kolacic

    Kolacic

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    anav05

    Kolacic

    Cure, jel vi pijete kavu u trudnoci?

    Nije da sam ovisnik o kavi, ali ona jedna jutarnja mi stvarno fali kad je ne popijem.

    Citala sam da nema nekih dokaza da kava steti djetetu, ali svejedno…interesira me da li popijete po 1 salicu na dan?!

    Ej.
    Ja ujutro popijem jednu s mlijekom i to je to.
    Od jedne kave realno sto moze biti, a i bez nje me pocne manijakalno glava boliti.
    Na kraju, moras ipak sama odluciti, ali eto, ja jednu popijem😊


    I ja imam taj problem sa glavoboljom i tromoscu ako je ne popijem.

    Moze biti da je u glavi, ali jbg.

    Trudim se koji dan preskociti, pa popijem svaki drugi-treci jednu…mozda se uspijem kroz koji tjedan skroz “skinuti” od te kofeinske jutarnje ovisnosti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Dora ne sekiraj se, nagledali su se oni svega, oni to uopće tako ne gledaju. Ja bi stala s mirom :-)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Hahaha okej, hvala vam cure! Pretpostavila sam da cete tako i rec, al nekako zbilja zivio forum, mozes ti nesto mislit u glavi, al lakse ti je kad cujes i tudje misljenje ♡
    Tiki jako su lijepe stvarcice :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.