LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Dana genijalna mi je ova tortiljica 

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Dora4

    Dana genijalna mi je ova tortiljica


    I meni. 😁 Neku vecer govori on da bi nesto narucio, ja naravno monolog ma rano je, ovo ono i kad mi je pokazao samo sam se nasmijala i rekla moze 😂 cak je nasao i nizu cijenu, neki mali iznos, a recenzije su skroz okej.
    Jedva cekam da dode 😀

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar sierrav

    sierrav

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Bebac24

    sierrav

    Lordy

    Ja dobijem svaki put sliku bez da pitam i naplati mi 50 kn.Dosta je njih pisalo da im ne naplacuje.

    Bozee,socijalni gin.?
    Kazne su do 60 000 kn i oduzimanje licence za rad.
    Ako imas hrabrosti reci mu prilikom naplate da si pitala hzzo kontrolora iz kojeg razloga trudnica placa?

    Ako je gin sam kuipo uzv bez obzira sta on rasi preko hzzo ima pravo naplatiti slike.


    Nisam bas sigurna,kako pravda tu sliku? 
    Znam da je pred koju god bila afera pa su pobrali kazne jer je stav bio kao…naplacivati cu sve dok ne isplatim utz😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Jutro.cure, sritno na.pregledima danas!!!!
    Tiki ja imam lineu negru otkad mi je stomcic skocio, odma se stvorila.
    Od stidne kosti do pupka mi je tamna a od pupka do ispod grudi je bijela 😂
    Bas san je relativno rano dobila, jos u 12,13 tt sam je vidila.

    💞girl💞

  • Avatar Lelibeli

    Lelibeli

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Fluffy super da je sve ok 🤗 sad se opusti, i mi smo iz Dalmacije guštamo u suncu 🌞🌞

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Vrapcic, ona ti meni sve u trudnicu pise i mislim da uooce nije napisala za posteljicu nista. Kazem mislim, jer one hijeroglife je tesko desifrirat. A ja sam farmaceut, onda znate koja je ura 🤣. Al mi je rekla da je tocno na rubu polozena, da to nije zabrinjavajuce za ovaj period 13/14 tjedan i da ce se ona dici…ali da to moze biti uzrok krvarenjima. I jos kad sam je pitala za taj polozaj, rekla je da je rano za reci ali da misli da ce ici straga. 

    Dana, i mene je iznenadila velicina. Zadnji put kad mi je mjerila sa 9+1 mi se cinila manja od svoje dobi…bila je samo 3cm. A sad mi na svim ovim kalendarima sta gledam izgleda veca😅. Al valjda je i to ok…gledala joj je glavicu kaze da se mozak super razvija, bedrena kost isto. Prstici se na rukicama bas jasno vide…imam preslatku sliku 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Mrvicak, iduci pregled mi je 20.2. pa kad budes azurirala nadopisi ako se sjetis. Hvala ti 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Lelibeli 🥰🥰🥰☀️☀️☀️

    [lilypie.com]

  • Avatar chupachups

    chupachups

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu


    Molim za savjet, zadnja menstruacija je bila 01.11.2019, ostala trudna, 17.12 rađen ultrazvuk, vidljiva samo gesttacijska vrećica, sljedeći uzv rađen 07.01 vidljiv plod jako malen, ponovljen uzv 14.01 bio je drugi ginekolog na zamjeni, kaze plod je maleni odgovara trudnoći 4,5-5 tjedana. Srce se ne vidi  Po njihovoj računici sam 10+5 od zadnje menstruacije, po mojoj nekoj procjeni bi trebalo biti cca 8 tj. Sljedeca kontrola 30.01. ne krvarim, imam samo povremeno grčeve tipa menstrualne bolove i iscjedak koji me prati od početka. Inače su mi cikulusi različiti, nekad 36,38,30, 32 ,zadnjad su bila 27 i 29 dana prije trudnoće.

    Zbunjena sam. Dali mi itko može dati kakav savjet? Hvala

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    chupachups

    Molim za savjet, zadnja menstruacija je bila 01.11.2019, ostala trudna, 17.12 rađen ultrazvuk, vidljiva samo gesttacijska vrećica, sljedeći uzv rađen 07.01 vidljiv plod jako malen, ponovljen uzv 14.01 bio je drugi ginekolog na zamjeni, kaze plod je maleni odgovara trudnoći 4,5-5 tjedana. Srce se ne vidi Po njihovoj računici sam 10+5 od zadnje menstruacije, po mojoj nekoj procjeni bi trebalo biti cca 8 tj. Sljedeca kontrola 30.01. ne krvarim, imam samo povremeno grčeve tipa menstrualne bolove i iscjedak koji me prati od početka. Inače su mi cikulusi različiti, nekad 36,38,30, 32 ,zadnjad su bila 27 i 29 dana prije trudnoće.

    Zbunjena sam. Dali mi itko može dati kakav savjet? Hvala


    Možda je ovulacija bila kasnije pa je time i manji plod. Meni je zadnja menstruacija bila 31.10. , ali mi je ciklus 28 dana i beba je baš 10+6 bila jučer na ultrazvuku. Moža cure za duljim siklusima mogu nešto pametno reći. ja ti držim palčeve da sve bude ok .-) samo hrabro

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.