LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Fluffy ma bas, bitno da je sve okej i da oni rastu, a rastu kao gljivice 😍

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar chupachups

    chupachups

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Trancie

    chupachups

    Molim za savjet, zadnja menstruacija je bila 01.11.2019, ostala trudna, 17.12 rađen ultrazvuk, vidljiva samo gesttacijska vrećica, sljedeći uzv rađen 07.01 vidljiv plod jako malen, ponovljen uzv 14.01 bio je drugi ginekolog na zamjeni, kaze plod je maleni odgovara trudnoći 4,5-5 tjedana. Srce se ne vidi Po njihovoj računici sam 10+5 od zadnje menstruacije, po mojoj nekoj procjeni bi trebalo biti cca 8 tj. Sljedeca kontrola 30.01. ne krvarim, imam samo povremeno grčeve tipa menstrualne bolove i iscjedak koji me prati od početka. Inače su mi cikulusi različiti, nekad 36,38,30, 32 ,zadnjad su bila 27 i 29 dana prije trudnoće.

    Zbunjena sam. Dali mi itko može dati kakav savjet? Hvala

    Možda je ovulacija bila kasnije pa je time i manji plod. Meni je zadnja menstruacija bila 31.10. , ali mi je ciklus 28 dana i beba je baš 10+6 bila jučer na ultrazvuku. Moža cure za duljim siklusima mogu nešto pametno reći. ja ti držim palčeve da sve bude ok .-) samo hrabro


    Hvala ti puno. Čekam odgovore drugih cura 😊

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Skakavac ja sam polako onako cuclala med i kupi u ljekarni baby propolis (bezalkoholni) i  koju kap u med i polako cuclaj.

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Fluffy

    Skakavac, mozes gelomyrtol pastile, ili isla moos. Probaj s tim. Ako bas pomaze popij onda neki paracetamol da malo ublazi. I svakako neki topli caj je dobro piti ili toplu juhicu.


    Hvala lipa 💓

    [lilypie.com]

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Vrapčič123  također 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Fluffy ma u konačnici je bitno da je sve ok. Zar ne? A posteljica će se dići, još ima puno vremena. 😁

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Papate zdravo? Ja sam svakih 3 sata gladna ko ris. Budući da me doktorica “osudila” na komplikacije, imam napokon više vremena za kuhanje konkretnije i zdravije hrane. Danas se nadam da će muž napokon pojest prvi tanjur poriluk variva u životu

  • Avatar Beata

    Beata

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim. Bila jucer na pregledu anomaly scan i kombinirani - sve u najboljem redu.

    Velicina bebe 61mm

    Cek, jel vi od svog soc.gin.dobijete slike u fizickom obliku? Ja to jos nisam dobila, mislila sam da se slike dobe sam kod privatnika

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    chupachups

    Molim za savjet, zadnja menstruacija je bila 01.11.2019, ostala trudna, 17.12 rađen ultrazvuk, vidljiva samo gesttacijska vrećica, sljedeći uzv rađen 07.01 vidljiv plod jako malen, ponovljen uzv 14.01 bio je drugi ginekolog na zamjeni, kaze plod je maleni odgovara trudnoći 4,5-5 tjedana. Srce se ne vidi Po njihovoj računici sam 10+5 od zadnje menstruacije, po mojoj nekoj procjeni bi trebalo biti cca 8 tj. Sljedeca kontrola 30.01. ne krvarim, imam samo povremeno grčeve tipa menstrualne bolove i iscjedak koji me prati od početka. Inače su mi cikulusi različiti, nekad 36,38,30, 32 ,zadnjad su bila 27 i 29 dana prije trudnoće.

    Zbunjena sam. Dali mi itko može dati kakav savjet? Hvala


    Vjerojatno ti je ovulacija bila kasnije, meni su znali ciklusi biti dugi i po 50 dana, ovulacija bi tada bila oko 36 dana ciklusa. Ako je duzi ciklus, kraca je trudnoca, a i ti tvoji menstrualni grcevi odgovaraju tome. Ja sam ih imala do 7tt. Pricekaj taj iduci pregled, ako u međuvremenu nema krvarenja, trebalo bi sve biti u redu. Sretno! 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Vrapcic, Dana, da…najbitnije je da je sve ok…😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.