LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Za imena za curicu da je bila bila bi Anđela. Taman bi nam bilo super Gabriel i Anđela. Ali posto je decko za sad smo na Mikele. Viditi cemo do kraja dali ce ostati to ime 🙂

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    mimoza Hvala ti! Da puno deckica 
    enao206 Hvala Također! Ajme super za termin! blizu blizu 

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Tocka tockica vjerojatno je umor od duphastona. Pumpaš organizam progesteronom za koji kažu da je hormon koji tjera na spavanje. Dakle samo prirodni progesteron ti je povišen u trudnoći, a još ga piješ  dodatno. Dok sam ga pila sam bila krepana, 6 tableta dnevno i ne bila umorna! Tjedan dana nakon šta sam prestala piti vratila se i energija, sad sam super 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Tonka341

    Cestitke na dobrim pregledima, a cure koje ga tek imate; sretno! 🤗
    Evo samo da javim da smo mi danas dosli na pola puta 😍, https://ibb.co/TgwjVX0 [ibb.co] , a kao da sam jucer ugledala drugu crticu na testu, bas ide vrijeme..


    Divan ti je trbuh, krenula sam pisati trbuščić, ali baš mi nije za umanjenicu 😁😍😍 Jedva čekam i ja još malo porastii ❣️

    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Sto se tice imena, ja vec godinama znam ako budem imala curicu da ce se zvati Ena.. Obožaaaavam to ime. 
    Ako bude dečko, to sam prepustila mužu. On kaze da mu je lijepo Luka, Mihael, Ivano. :) ali  termin je na svetog Antu, pa ako bude na termin i ako bude musko biti ce Antonio. :)  a zensko ostaje bez obzir na sve Ena. 😍

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Ancy_23

    Bokic curke!
    Samo sam se htjela javiti i pozdraviti. I ja cekam ljetnu bebu termin 12.6.
    Prva bebica i decko je.
    Citamo se i tipkamo :)
    pozz


    Dobrodosla, i urednu trudnoci zelim😊😊

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Trudy Takoder ime za curu smo imali spremno od samog pocetka. Za decka nemamo jos…
    Ja sve cekam da ce mi se za decka neko ime svidjeti onako kako mi se svidjelo za curicu. 

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Imam pitanje vezano za doppler. Koliko aleato ga upalite? Ja pošto još ništa ne osjetim, ne mogu da je dođem u napast svaki dan pronaći bebicu, nakon šta nađem odmah ga gasim.. Koliko štetno to može biti? 😕

    [lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Polly

    Tocka tockica vjerojatno je umor od duphastona. Pumpaš organizam progesteronom za koji kažu da je hormon koji tjera na spavanje. Dakle samo prirodni progesteron ti je povišen u trudnoći, a još ga piješ dodatno. Dok sam ga pila sam bila krepana, 6 tableta dnevno i ne bila umorna! Tjedan dana nakon šta sam prestala piti vratila se i energija, sad sam super 😄


    Zašto onda meni, ja ne pijem Duphastone ja se zezam pa kažem “bad baby” 

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Polly

    Imam pitanje vezano za doppler. Koliko aleato ga upalite? Ja pošto još ništa ne osjetim, ne mogu da je dođem u napast svaki dan pronaći bebicu, nakon šta nađem odmah ga gasim.. Koliko štetno to može biti? 😕


    koliko često *
    ne dođem *
    Ubi me tipkanje po mobu. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.