LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Ja sam isto bila u lidlu, ugrabila tajice i gledam bodice, taman ostala dva zadnja najmanja velicina, ali me bilo strah kupiti jer je jos prerano😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Za sve ove divne preglede danas. Obozavam kad je ovako. 😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivcy1306

    Ivcy1306

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Vecer curke, ja se ne javljam vec par dana ali vas redovno citam. Cestitke na svim dobrim pregledima! Kod mene nema nista novo, mucnine i povracanje je i dalje izrazeno dosta, ne mogu reci da uzivam jer u ovom se zbilja ne moze uzivati, tjesim se samo da ce valjda uskoro proci i to. 
    Sto se kilaze tice, sad sam na -5.5kg. 
    Radila urinokulturu i nadjena mi bakterija lactobacilus (valjda sam dobro napisala), receno mi da samo pijem puno caja od brusnice i da ne brinem. 
    Svima koje slave imendan, zelim sretan imendan! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Cestitke na super pregledima!!  
    I naravno sretan imendan svima koji ga danas slave.  
    Sto se tice Lidla,  ja sam bila jucer poslije posla i nasla sam majcu i haljinu,  a hlaca nije bilo,  tj.  ostale su samo vel.  34. Sutra cu pogledati jos u drugom Lidlu,  mozda tamo nesto nadem jer pod hitno trebam hlace jer me na svima tiska gumb.  Mogu ga zakopcati,  ali mi nije ugodno i udobno.  Vagala sam se prosli tjedan i bila sam na nuli s kilama,  a na pregledu koji je bio pred 2tj.  sam bila  na +1kg,  al ne sekiram se jer ce ih sigurno  biti i to dosta!  :D  

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Bila sam i ja u lidla, nisam nasla tajice. Kada im opet dolazi odjeca?

    [lilypie.com]

  • Avatar Lordy

    Lordy

    Broj poruka: 168

    Prijavi adminu

    Oni izlazu odjecu i sve atraktivne stvari prvog dana kataloga i vise ne nadopunjavaju. Ja ima 8 godina pratim njihov katalog jer malu sam od rodenja do sada oblacila od glave do pete kod njih. Prezadovoljna sam kvalitetom, cijenom i uvik imaju slatke djecije motive. Mojoj je sva njihova roba savrseno pristajala. 

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Tocka_tockica

    Hej cure evo da vam se javim, oprostite sto nisam prije al nisam stigla jer mi je bas neka guzva upala na poslu! Pregled je prosao super bebica je jqko zivahna, pliva, koprca se, mase rukicama i nogicana❤❤ i narasla je jako tako da je dostigla po uzv-u tjedne po zm. Ja imam neku malu upalu rodnice i gljivice sto sam i znala, dobila sam geonistin i do kraja trudnoce moram koristi vaginalno probiotik.. u srijedu idem u zg na kombinirani i nadam se da cemo tamo malo bolje pogledato bebicu na uzv-u


    Točka, super! Još jedan današnji super pregled!
    Divno ❤️

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    U lidlu u aveniji Dubrava u Zagrebu gdje sam bila zapravo je dosta toga bilo razgrabljeno. Našla sam jedva taj par tajica i posljednje primjerke majca i grudnjaka za dojenje. To nisam uzimala. Majica i haljina nije ni bilo. Šteta. No nije bed, brzo će lidl ponovno izbaciti prodaju stvari za trudnice i bebače ☺️

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Luna999

    Luna999

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Super za sve vaše preglede😍

    Dečkić💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Tocka_tockica

    Hej cure evo da vam se javim, oprostite sto nisam prije al nisam stigla jer mi je bas neka guzva upala na poslu! Pregled je prosao super bebica je jqko zivahna, pliva, koprca se, mase rukicama i nogicana❤❤ i narasla je jako tako da je dostigla po uzv-u tjedne po zm. Ja imam neku malu upalu rodnice i gljivice sto sam i znala, dobila sam geonistin i do kraja trudnoce moram koristi vaginalno probiotik.. u srijedu idem u zg na kombinirani i nadam se da cemo tamo malo bolje pogledato bebicu na uzv-u

    Divno draga! ♡ I vec iduci tjedan ces je vidjet opet 
    Zao mi je za upalu, nadan se da ces se brzo toga rijesit! 
    Jel imas bas propisano koji vag.probiotik? Acidosalus je odlican, kolko se sjecam moze ic za vrijeme trudnoce..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.