LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Dana 23.7 ☺️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Daisy također i meni :D 

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Curke sretan imendan vam zelim ,Niki i ako je jos koja 😍
    Ove godine prvi put nisam stavila ja svoju pa nisam nis ni dobila, ali sreca od sina kad je vidio sta je dobio bilo mi je dovoljno 🥰🥰 
    Super na lijepim pregledima, bas je poseban osjecaj viditi te male mrvice kako brzo rastu ❤️❤️

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Ejjjjj  drago mi je da su vam pregledi prosli dobro, evo i mene da nastavim sretni niz!!
    Obje bebice zive i zdrave, koprcaju se ko loptice hopsice!  Bio je i muz sa mnom, pustio nam je otkucaje da cujemo, ajme bila sam skroz van sebe, a bebice, nikako ulovit postenu sliku skupa, hahah na kraju imam jednu zajednicku i to gdje se jednoj bebici vidi glavica i malo tijela, a druga je tocno taj tren okrenula guzu pa se vidi guza i nozica..
    Tamo sam se smijala od srece, a sad na samu pomisao da sam vidjela male sicusne prstice i da su to nase bebe su mi oci pune suza!! 
    Jos imam hematom, al opet ja dr.nista nisam cula osim da su bebe super hahah  smanjio mi je utrogestan sa 3x2 na 2x2 tjedan dana i onda na samo 1x2 navecer, to vjerovatno do kraja trudnoce je rekao..
    Hvala sto ste me trpile zadnjih dana sa mojim strahovima  haha sad sam mirna bar koji dan 

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    predivno <3

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Tocka tockica, kak je tvoj pregled prosao? Mislim da za danas jos samo tvoj izvjestaj cekamo..
    Lordy, zao mi je sto nisi uspjela obavit, nadam se da ces dobit novi termin sto prije 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    dana130

    predivno &lt;3


    Hvala !♡

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Super je procitati lijepe price s uzv, curke uzivajte. Ja obozavam preglede, to me napuni bas pozitivom i drzi neko vrijeme, a onda opet krene faza iscekivanja do iduceg pregleda. Moj iduci je za 11 dana, tko ce docekati…

    [lilypie.com]

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Koje lijepe price danas 😍 neka nam tako bude svaki dan 🤗
    Dora vidis da su to dva junacka srceka, znala sam da ce obje bebice ostati. Posebno sam sretna zbog tebe, duplo hehe 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar diVas89

    diVas89

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Jako mi je drago da su pregledi prošli dobro!  neka nam svaki bude takav. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.