LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar diVas89

    diVas89

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Ajmeeee da, jedva čekam sljedeći Božić i blagdane sa našim bebicama 💓

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Dogodine punimo čizmice i jedemo te slatkiše!! hahahha

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Dogodine punimo čizmice i jedemo te slatkiše!! hahahha


    Dobro kazes 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar diVas89

    diVas89

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Dogodine punimo čizmice i jedemo te slatkiše!! hahahha


    [lilypie.com]

  • Avatar Ely

    Ely

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    mrvičak bol je popustila, ali mi je ostao kao neki čudan bol u maternici-donjem dijelu trbuha. Ma više i ovo preispitivanje bolova, dokrajčit će nas sve 
    niki ja sam imala cijelo lice u velikim aknama, što nikada prije nisam imala, jer baš čisto lice imam. Sada se malo primirilo, očita reakcija hormona. Ja se šalim da sve žene blistaju u trudnoći osim mene haha.
    Netko je isto pisao za nesanicu, e pa ja se svaku noć probudim i kad trebam i kad ne trebam u wc i bude mi malo teže zaspati.

    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Dogodine punimo čizmice i jedemo te slatkiše!! hahahha


    😂😂😂😂
    Igracka za bebu, cokolada za mamu 😂

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Dora i Mirta, hvala na savjetima. Probat ću sa fiziološkom i krastavcima :) 🥒 

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Alisanazemlji

    Alisanazemlji

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    tea1401

    Alisanazemlji

    tea1401

    Pozdrav curke, novima zelim dobrodoslicu❤
    Ja vas citam i pratim al ne stignem pisati od posla i obaveza (nadam se da cu na mirovanje uskoro)..
    Kod mene standardno mucnine, cak se i zgaravica usred noci pojavila :/ al drzim se to tako mora biti 😂
    Samo od jucer mi se pojavio neki svrabez dolje, vidjet cemo kako ce se to razvijati nadam se da nece dalje ici.
    U pon.idem kod svog ginekologa jer sam se do sada vodila u bolnici, pa cemo vidjet hoce li me uopce pregledati jer 17.og imam kombinirani test.
    E sad imam pitanje koja je razlika izmedu kombiniranog u bolnici i privatnih testova na koje ste vidim dosta vas isle? 😘😘

    Tea, koliko sam ja shvatila, kombinirani ti je više statistički test u smislu pojavnosti kromosomskih abnormalnosti, dok su testovi poput harmonya i nifty-a testovi koji utvrđuju aberacije i viškove kromosoma npr. down sindrom, patau sindrom, edwardsov sindrom itd.. Sva tri testa su neinvazivna. Za uzorak se uzima krv trudnice. Kod kombiniranog uz krvni test radi se i ultrazvučni pregled.

    Hvala ti draga na objasnjenju❤❤


    Teica, nema na čemu 😉

    Curka je ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie 1

    Amelie 1

    Broj poruka: 667

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda! Sve je dobro, srceko lupa, veliki smo 1 cm i 7+1 po zadnjoj M i po uzv! 
    Sretno svim curama danas! 🍀

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Daisy100

    Evo mene s pregleda! Sve je dobro, srceko lupa, veliki smo 1 cm i 7+1 po zadnjoj M i po uzv!
    Sretno svim curama danas! 🍀


    odlično :D
    Nas dvije smo isto :) meni je jučer bilo ravno 7 tjedana po uzv, veliki 9mm.
    Kad ti je termin?

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.