LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tocka_tockica

    Tocka_tockica

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    mimoza

    Vrapcicdrago mi je da se napokon smirilo i da mozea jesti. Bit ce sad tu oscilacija, jedan dan s mucninama pa onda zatisje par dana i sve tako, bar kod mene.
    Ja imam i dalje grlobolju i ne smijem nista koristiti, cak ni septolete, samo med i limun, a ako se pogorsa onda antibiotici (molim Boga da ne dodje do toga).
    Dandystalno si govorila da pojede sve i da ces imati 100kg, eto sad malo na dijetu 😂 da vidis kako je nama bilo
    Bebac ajd slikaj kakav je babywatcher. Ja sve hocu da narucim, pa se predomislim, ne znam koji je dobar.


    Mimoza i mene grlo boli, otisla sam teti u ljekarnu i rekla da sam trudna pa nek mi da neke septolete na biljnoj bazi koje trudnice smiju koristiti.. i sada lijepo ipak grlo drzim pod kontrolom.. al MM mi je stalno nekakav virozni.. prvo je imao zelucanu virozu, pa ga je isto grlo bolilo, pa sad opet zeucana viroza, mislim da nam curka nosi sve iz vrtica.. inace sam jako rijetko bolesna, ali i u prvoj trudboci i sad u drugoj  kk da su sve viroze odlucile doci na mene i malo mi komplicirati zivot.. i sve me zo dosta umara.

    Ps. Sretno svima danas na pregledima, moj je tek 6.12 🙄 i nemam poima kad je termi  jer mi ga dr jos nije odredila.. trudnoca je tjedan dana manja pa valjda budemo sad na drugom pregledu odredili termin

    👧🩷 2017.
    👦💙2020.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Cure sretno na pregledima danas! Čekamo dobre vijesti! 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Mene isto zanima taj baby doppler, ali ne znam koji bih narucila. 🤔
    Ja sam ok danas, malo umorna neka samo. Mucnine su prestale, samo ako ne jedem na vrijeme se vrate i od jucer imam opet one napade gladi kao na pocetku. Opet sam jela nutellu na zlicu jer mi je doslo bas slabo od gladi dok sam radila pizzu sinoc. Odnijela sam jutros i urinokulturu na analizu, nadam se da necu morati po antibiotike kad dođe nalaz.
    Cure koje imate pregled danas, sretno i neka sve bude u redu, ja sutra picim na Nifty pa da i to rijesim. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Cure sritno danas, nastavite sretni niz 🤞

    💞girl💞

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Hvala cure na dobrim vibrama!!!
    Ja sam od jutros imala dva naleta mucnine koji su trajali oko 3 minute i odmah prosli

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Ukoliko osjecate umor, vrtoglavice i nemate energije, te bi mogle non stop lezati i odmarati, uradite nalaz zeljeza u krvi. Moj je jako los i dobila sam terapiju, iako sam uvijek imala super nalaze, al ocito sad beba krade sve sebi pa meni ne ostaje dovoljno. Meni su do sad uvijek na pregledu, uz mjerenje pritiska, vadili krv iz prsta za nalaz zeljeza, ne znam je li tako i u Hr.

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Nece mi sliku stavit ..hmmm kako se to radi 😂 tu iznad ovog di pisem je stavljeno da se ucitaju slike ali nece

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Mimoza ja uzimam Floradix sirup u trudnoci za zeljezo jer mi je prije trudnoce bilo nisko i bas mi je fino diglo pa cak i popunilo zalihe. 
    Uzimam jos Lifetime tekuci Magnezij, Kalcij i vit D 
    Uzimam najvise zbog kalcija jer znam vise ljudi kojima su propadali zubi u trudnoci 😱

    [lilypie.com]

  • Avatar sierrav

    sierrav

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    yvette

    Mimoza ja uzimam Floradix sirup u trudnoci za zeljezo jer mi je prije trudnoce bilo nisko i bas mi je fino diglo pa cak i popunilo zalihe.
    Uzimam jos Lifetime tekuci Magnezij, Kalcij i vit D
    Uzimam najvise zbog kalcija jer znam vise ljudi kojima su propadali zubi u trudnoci 😱


    E vidis o tome nisam razmisljala uzet lt tekuci,sjecam se nekad je bio dosta i ukusan.
    Nelosa ideja,cisto za nas koje smo prosle stimulacije,ustvari za svih radi kostiju i naravno zubica.
    Moja svekriva je ostala kvezava nakon 2 trudnoce,pred 40 god😂😂😂
    Radis pauzu izmedu floradixa i kalcija? Znam da mora bit min 2 h jer kalcij karbonat pogotovo ometa resorpciju zeljeza.

    [lilypie.com]

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Yvette ja od sutra pocinjem piti Femibion 2. U njemu stvarno nema kakvih nema vitamina i pored dodje jos jedna kapsula Omega 3. Ali kalcijum nije unutra, a smatram ga i ja jako potrebnim za nas sad. Zaboravila sam juce pitati doktoricu koji da kupim, jer me pomalo strah kalcijuma zbog njegovog talozenja u mozgu i bubrezima. Koji ti kupujes i kako ga koristis, svakodnevno ili pravis pauze?
    Sretno ti danas na pregledu 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.