LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Polly cekamo jos tebe s dobrim vijestima 

  • Avatar Polly

    Polly

    Broj poruka: 1108

    Prijavi adminu

    Ja evo čekam i mislim da ću se načekati 🙄

    [lilypie.com]

  • lina27

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Rose1

    Lina odlicnooo💕u kojem si tjednu?
    Fenjerja nemam trudnicku🤔
    Ena sigurno je samo oprezan i detaljan, to te narucio zbog kontrakcija pa da prati…ja isto imam takav iscjedak, ali nijr obilan, za sada ga je malo…takav iscjedak ti uobicajen u trudnoci


    19 + 5 ☺️

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    antonija93

    Pozz cure. Trudna sam 7 tjedana. Uskoro cu na 1.pregled pa me nesto kopka danima. Naime, moja soc. ginekokogica nema bas topli pristup blago receno ne znam zasto se dosad nisam prebacila al eto. Zanima me je li moguce voditi trudnocu u priv.ginekologa a u svoje soc. Doci po uputnice i da mi otvori bolovanje. Jel ima takvih slucajeva ili ce me ispalit 😁 hvala na odg


    Antonija, a to ti sve ovisi kakav je taj doktor kao osoba… ja sam do ove trudnoće sve obavljala u privatnika,preglede, dvije inseminacije, i kad bi mi trebala neka uputnica soc. ginekolog bi mi bez problema sve dao. Inače kod njega san se vratila jer san na vlastitoj koži osjetila da je puno pažljiviji i detaljniji od privatnika kod kojih sam bila.

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Indy cestitam na dobrom pregledu🥰🎉
    Da, jos cekamo Polly
    Danas jos nisam cula bebicu, jela slatko, slusala glazbu…valjda cu sutra osjetiti…

    💙

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Rose1

    Lina odlicnooo💕u kojem si tjednu?
    Fenjerja nemam trudnicku🤔
    Ena sigurno je samo oprezan i detaljan, to te narucio zbog kontrakcija pa da prati…ja isto imam takav iscjedak, ali nijr obilan, za sada ga je malo…takav iscjedak ti uobicajen u trudnoci


    Rose, ti si već na pola trudnoće kako ti nisu otvorili trudničku? Ne kužim…

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    DanijelaBB

    Rose1

    Lina odlicnooo💕u kojem si tjednu?
    Fenjerja nemam trudnicku🤔
    Ena sigurno je samo oprezan i detaljan, to te narucio zbog kontrakcija pa da prati…ja isto imam takav iscjedak, ali nijr obilan, za sada ga je malo…takav iscjedak ti uobicajen u trudnoci

    Rose, ti si već na pola trudnoće kako ti nisu otvorili trudničku? Ne kužim…


    Da, uopce nisu, ne kuzim, svaki put dobijem samo papir i slicicu🤔ja mislila da to vise ni ne daju. Pitat cu bas drugi put

    💙

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Dora4

    indy34

    Prvo sve skupa da vas pozdravim.,cestitke svima na lijepim pregledima ..Ja sam danas napokon imala taj veliki ultrazvuk gdje su svi organi pregledani ..sve mjereno..sve je super .cak smo dobili slike od oba momka lice samo ..tako je lijepo ..imala sam srecu imaju nov aparat koji je tek stigao pa su slike bile tako super.😊.Samo momci su dista aktivni,jedan se vec skroz okrenuo,..I ja sad vec mogu da kazem da osjetim udarce ..toliko od mene ,sto se tice pregleda za iduci mjesec .to cu tek da znam 24 jel tad imam kod moje dokt.ovo je sad bilo dodatno ..zelim vam lijepu i ugodnu vecer..i ne znam.koje kriv al i ja bi sad palacinke al ja ne pristajem na zdravu zamjenu ,ja hocu ili sve ili nista 😘

    Draga, bas mi je drago cuti dobre vijesti i kod tebe!
    Obozavam dobre fotkice, nadam se i ja kojojoprosti, ali jesi isla na dodatni pregled jer ti je bilo dugo cekat ili si htjela na miru detaljni pregled kod privatnika obavit?

    Pa ja sam trebala jos prosle nedelje da imam taj veliki ultrazvuk lislim daje to sto vi nazivate anomaly pa je pomjeren za danas ..a inace cjelu trudnocu sam odlucila da vodim kod privatne dok.i sad se samo poklopilo da je tako mala razlika ..a inace sad mi je i ova dok.sto je danas obavila ultrazvuk preporucila daje vec vrjeme da pocnem da obavljam preglede u bolnici jel sad je kao vrjeme da se samo prati da li se ravnomjerno razvijaju ..mada moja privatna dok.to inace praati ..al valjda posto su blizanci a inace ovde u aus.se vodi to odmah kao rizicna trudnoca preporucuju vec sad dase pocne sa cescim oregledima ..vidjecu 24 kad odem kod moje dok.al ja necu dase zalim 😊

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    DanijelaBB

    Rose1

    Lina odlicnooo💕u kojem si tjednu?
    Fenjerja nemam trudnicku🤔
    Ena sigurno je samo oprezan i detaljan, to te narucio zbog kontrakcija pa da prati…ja isto imam takav iscjedak, ali nijr obilan, za sada ga je malo…takav iscjedak ti uobicajen u trudnoci

    Rose, ti si već na pola trudnoće kako ti nisu otvorili trudničku? Ne kužim…


    Nemam ju ni ja, danas sam 21+1…
    Imam fascikl u koji slazem sve papire kako sam ih dobila🙂

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Dora4

    ena0206

    Dora bh kontrakcije su mi se pojavile prije par dana jer sam dosta setala. Racunala sam, ajd nije to nista to je od sirenja maternice.. Pa i nisu bas tako ceste.. Ne znam uopce sto se smatra cestim, jer se prvi put susrecem s ovim.. Nekad mi budu par u danu.. Nekad 10 u danu.. Necu panicit, budem vidjela sutra sto kaze doktor..
    Rose pa da, rekao je doktor da je sve ok.. Al ne znam zasto sam ja uvijek sumnjivi Toma. Bas mi treba da ja povjerujem u nesto. 🤭 Al sigurno da ce samo pratiti kontrakcije. 🙂

    Sretno i javi nam
    P.s. ima li kakvih novosti oko one frendice i bebe? Nadam se da se i dalje sve odvija u dobrom smjeru!


    Hvala draga. ❤️❤️
    Bebica je izgubila bitku nazalost. 😭. Prijateljica se dobro oporavlja (fizicki).. Nisam htjela nista pisati zbog toga sto se bas tada nakupilo dosta tih tuznih informacija. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.