Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    hvala cure, već se bacila u potragu! 
    mono, dobro došla! nismo zajedno tipkale jer sam ja u to vrijeme još bila u pripremama za trudnoću, ali sam čitala forum i divila se tvojoj hrabrosti i jačini pogotovo kroz sve kaj si prolazila! tak da mi je baš drago da je došla i spontano druga bebica! 

  • Avatar sissi

    sissi

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Ja se slazem sa andreaam. Ja sam prosla 2 spontana i nekako nemam jos “hrabrosti” kupovati stvari za bebu. Uvijek mi je prisutan taj neki podsvjesni strah!  Odlucila sam da cu pocet kupovat nakon 4D kad cu saznat i spol, a to ce bit vjerojatno u 22.-24. tt. I smatram da to nije prekasno, dapace. A trenutno samo gledam i zapisujem di sto ima i sto mi sve treba. 

  • Semyzg31

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    mono1111

    Semyzg31

    mono1111

    Drage cure,
    S mnogima sam tipkala, iskreno nisam uopce ni pogledala tko je na ovoj temi…ali evo da se i javim ovdje pa cu pratiti koliko stignem…
    Tko me ne zna, evo ukratko da se predstavom..
    Sad sam 18 tt, ovo je prirodna spontana T, iza sebe ima ma 3 spontana pobacaja, curica koju imam od skoro godinu dana je IVF, jako smo tesko nakon svega dosli do nje, rodjena je u 33 tt, svasta je bilo u prvim mjesecima, a sad je vesela zivahna curica, tko zna kakva bi tek bila da je u terminu rodjena🤣, sad eto neplanirana spontana T, dobiti ce seku !. Ima koga ovdje s kim sam tipkala, osim Ofnice koja me pozvala? 😊

    Mono bas sam neki dan gledala jesi pisala sta😊znaci opet curka❤️bas mi je drago nama na anomaly scanu rekli da je mozda curka al nusu stoposto sigurni sad cekam iduci pregled jer mi ovaj put nisu radili Uz pa da mi potvrde da se krenemo pripremat… Suped da si tu s nama dobro nam dosla❤️❤️

    Hvalaaa cure!!!!
    Semy, jesam te vec pitala, vise mi mozak uopce ne radi🤣, da li se vodis u Petrovoj? Da li je ovo IVF ili spontana T?? Bravooo!!!


    Hehehe ma ko ce sve zapamtit vode me u petrovoj al spontana je trudnoca 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar opet mama

    opet mama

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Cure, ja i ne pricam o kupovanju stvari u 2. mj. trudnoce. Vidjele ste da sam napisala ulaskom u 3. tromjesjecje. Ja sam trenutno uspa u 7. mjesec, prvog sinsa sam rodila ranije i nekako tu zelim biti spremna i mirna. 
    Spontani u ranoj trudnoci je naravno trauma, sve dalje jos veca trauma…I ponavljam, postujem vase misljenje, ali i ne razumijem nacin razmisljanja: necu kupovati nista za bebu jer sto ako je izgubim… to je moje misljenje i ne mogu razmisljati drugacije. 
    Mi smo upravo kupili stan sa namjestenom djecjom sobom i nekako mi nije padalo na pamet razmontiravati krevetic, bas suprotno, popunjavam sto mi fali. I jako uzivam u tome. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Tenci

    Boy♡

    Cure jel vam se dogadjalo da se beba jako umiri. Ssd je vec preko sat vremena nisam osjetila, a jutros sam je cula na baby watcheru. I cijeli ovaj vikend je bio miran, tu i tamo koji udarac

    moj je bio miran dosta cijelih tjedan dana negdje, jučer je bio aktivan ko i prije, a danas ne znam kaj mu je, doslovno od 5 ujutro lupa bez ikakvog prestanka, uopće ne staje! baš je aktivan jako danas!


    Kako to izludi stvarno.. ja sam tako u bedu bila dva dana.. popodne se razbudio i osjecam komesanje i lupkanje. A imam taj baby watcher. Znam da ga imad i ti.. znaci sta ako se on ne mice kao inace, a otkucaji su uredni, to znaci da je beba ok ili ipak treba udarati?

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Ja cu pocet kupovat nekih 2 mjeseca prije termina, isto mi je sad sve to jos prerano..A mi nas stan iznajmljujemo preko ljeta tako da mene ceka selidba sredinom 5og mjeseca🙃

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Boy♡

    Tenci

    Boy♡

    Cure jel vam se dogadjalo da se beba jako umiri. Ssd je vec preko sat vremena nisam osjetila, a jutros sam je cula na baby watcheru. I cijeli ovaj vikend je bio miran, tu i tamo koji udarac

    moj je bio miran dosta cijelih tjedan dana negdje, jučer je bio aktivan ko i prije, a danas ne znam kaj mu je, doslovno od 5 ujutro lupa bez ikakvog prestanka, uopće ne staje! baš je aktivan jako danas!

    Kako to izludi stvarno.. ja sam tako u bedu bila dva dana.. popodne se razbudio i osjecam komesanje i lupkanje. A imam taj baby watcher. Znam da ga imad i ti.. znaci sta ako se on ne mice kao inace, a otkucaji su uredni, to znaci da je beba ok ili ipak treba udarati?


    meni je rekao doktor da je sve to u redu, da bebe imaju dane kad su mirnije i dane kad su aktivnije. isto tako mi je rekao da ako budem u panici da pojedem čokoladu, popijem čašu hladne vode i legnem na lijevi bok i dok se umirim da bi beba trebala početi lupkati. tih par dana sam provjeravala s baby watcherom i ujutro i navečer i otkucaji su bili tu, normalni ko i inače tak da sam pretpostavila da su mu bili jednostavno takvi mirni dani.

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    mono1111

    Drage cure,
    S mnogima sam tipkala, iskreno nisam uopce ni pogledala tko je na ovoj temi…ali evo da se i javim ovdje pa cu pratiti koliko stignem…
    Tko me ne zna, evo ukratko da se predstavom..
    Sad sam 18 tt, ovo je prirodna spontana T, iza sebe ima ma 3 spontana pobacaja, curica koju imam od skoro godinu dana je IVF, jako smo tesko nakon svega dosli do nje, rodjena je u 33 tt, svasta je bilo u prvim mjesecima, a sad je vesela zivahna curica, tko zna kakva bi tek bila da je u terminu rodjena🤣, sad eto neplanirana spontana T, dobiti ce seku !. Ima koga ovdje s kim sam tipkala, osim Ofnice koja me pozvala? 😊


    Mono ,dobro nam dosla🤗…
    Mi smo nekad tipkale ako se sjecas😁…
    Jesmo to dobili jos jednu trudnicu heparinku,ako se ne varam😬?

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Cure,evo nas😍🙏💕…radili i anomaly scan…imamo 490g,i sve je uredu hvala Bogu🙏💕…malac je prvo malo spavao,pa se skrivao rucicama al uspjeli smo ga uhvatit😍…cervikometrija isto hvala Bogu ok i jetreni enzimu uredni🙏💕…kaze dr. da je osip ocito kontakne prirode i da pratim malo…isto tako s obzirom na moju dijagnozu IR oslobođena sam ogtt-a😁,samo radim standard guk nataste i 2h nakon jela u 25.tt…

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Cure,evo nas😍🙏💕…radili i anomaly scan…imamo 490g,i sve je uredu hvala Bogu🙏💕…malac je prvo malo spavao,pa se skrivao rucicama al uspjeli smo ga uhvatit😍…cervikometrija isto hvala Bogu ok i jetreni enzimu uredni🙏💕…kaze dr. da je osip ocito kontakne prirode i da pratim malo…isto tako s obzirom na moju dijagnozu IR oslobođena sam ogtt-a😁,samo radim standard guk nataste i 2h nakon jela u 25.tt…


    Divno❤❤❤ sva sam se rascmoljila sada

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.