Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Aaa vidi slatkoce,preslatka slika :)
    Ohh to kad se beba umiri, mene ne brine sada kad se umiri,jos su mali, nisu mnogo aktivni, ali kad mi se je umirio prvi djecak u osmom mjesecu :O
    Dva dana nista, muzika, cokolada, voda, gurkanje, nista…  a tad bila na strogom mirovanju dvije sedmice jer sam se krenula otvarati. Tad sam zavrsila kod ginicke, a ono sve okej, probudila ga sa uz… eh kako sam se tad rasplakala. Ne znam sto je toliko bio miran, ali hB zdrav je djecak. 
    Mono, dobro nam dosla.  :)

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Je li vas trudnoca u icemu promijenila ? Otkad sam trudna muz kaze da puno bolje kuham hahah kao da imam vise osjecaja za zacine jer inace sve bude blago neslano 🙈

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    andreaam

    Hiposuper ideja tako i mi radimo da ne bude bas previse odjednom. Imam vec par nekih sitnica sto sam dobila na poklon. Muzeva necakinja svako malo nesto donese za bebu i to mi je slatko jer vidim da se bas veseli. Krevetac imam skoro nov i ceka da se primakne termin da ga sklopimo. Imam osjecaj da ce mi vrijeme bas proletiti kao sto je i ovo do sad


    Imamo  i mi dosta toga od moje sestre jer ona ima malog od 3 god pa je cuvala. Ceka sve kod nje da uzmem. To cu iza iduceg pregleda. Isto cu mu nesto i kupiti da bude bas njegovo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Lavandice meni tlak bolji sad nego prije trudnoce 😊 120/70 i stabilan, svaki.pregled isti tlak. Otkucaje nisam ni mjerila.
    Andreaam meni muz kaze da sam se proljepsala 
    ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Moj tlak doma super 120/80, a kod doktorice uvik visok bude i 140/95 a otkucaja preko 100..al ja iman strah od tlakomjera tako da.mi svi dr u karton napisu dijagnoza:strah od bijele kute😂😂

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Com mi neko kaze da moran mirit tlak lose mi je uf😩

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar Lina28

    Lina28

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Jeste i vi morale u 7 ujutro bas bit u bolnici za ogtt? 
    U 20h sam pojela zadnji zdravi obrok i vec umirem od gladi 😓

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Hvalaa cure!
    Bulbi, jaooo, bas mi je drago oo da je sve super kod tebe, a slika je super!!
    Ooo da, i pikam se i pijem Andol.. Da li ti radis anti xa sad u T??

    Samo da se nadovezem sto se tice stvari za bebu, i ja sam imala veliki strah prosli put, nakon svega, ali sam oko 32 tt imala sve spremno, bas sve, i srecom da sam imala jer sam rodila u 33 tt, jos sam taj dan isla kupiti neke stvari u ljekarnu, kao da sam znala.. 
    No, ne bi htjela strasiti, niti mi je to namjera naravno, alj zelim napisati svoje iskustvo sto se tice pokreta bebe i baby watchera, nekome ce mozda dobro doci i pomoci!. U 33 tt tocno od jutra sam nesto radila na kompu, i nisam bas isla za pokretima, ali opcenito kad bi nesto radila, ne bi bas osjecala pokrete dok ne bi legla.. Dosla je vecer, pokrete nisam osjecala, slusala sam s bw otkucaje, bili su dosta nizi, max do 120 su isli, a Inace su mi bili oko 135-140u tim tjednima… Pila sam kakao, magnezij, sok…kaki bi razbudili bebu, no nista.. Usprkos tome sto su otkucaji znaci bili poz, otisla sam na hitnu, spojili me na ctg, otkucaji su padali Cak do 40, ali bi pali na par sek i opet se digli.. Nakon treceg pada otkucaja, u roku 5 min sam bila u sali i ucinjen je carski rez… Poanta ove moje price je da ako se zabrinete, a pogotovo u sigurnim tjednima, od 28 nadalje, radje uvijek je bolje otici na hitnu, nego… Ne…ja da nisam otisla, ne zelim ni razmisljati o tome!

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    mono1111

    Hvalaa cure!
    Bulbi, jaooo, bas mi je drago oo da je sve super kod tebe, a slika je super!!
    Ooo da, i pikam se i pijem Andol.. Da li ti radis anti xa sad u T??

    Samo da se nadovezem sto se tice stvari za bebu, i ja sam imala veliki strah prosli put, nakon svega, ali sam oko 32 tt imala sve spremno, bas sve, i srecom da sam imala jer sam rodila u 33 tt, jos sam taj dan isla kupiti neke stvari u ljekarnu, kao da sam znala..
    No, ne bi htjela strasiti, niti mi je to namjera naravno, alj zelim napisati svoje iskustvo sto se tice pokreta bebe i baby watchera, nekome ce mozda dobro doci i pomoci!. U 33 tt tocno od jutra sam nesto radila na kompu, i nisam bas isla za pokretima, ali opcenito kad bi nesto radila, ne bi bas osjecala pokrete dok ne bi legla.. Dosla je vecer, pokrete nisam osjecala, slusala sam s bw otkucaje, bili su dosta nizi, max do 120 su isli, a Inace su mi bili oko 135-140u tim tjednima… Pila sam kakao, magnezij, sok…kaki bi razbudili bebu, no nista.. Usprkos tome sto su otkucaji znaci bili poz, otisla sam na hitnu, spojili me na ctg, otkucaji su padali Cak do 40, ali bi pali na par sek i opet se digli.. Nakon treceg pada otkucaja, u roku 5 min sam bila u sali i ucinjen je carski rez… Poanta ove moje price je da ako se zabrinete, a pogotovo u sigurnim tjednima, od 28 nadalje, radje uvijek je bolje otici na hitnu, nego… Ne…ja da nisam otisla, ne zelim ni razmisljati o tome!


    Hvala ti na iskustvu i savjetu, puno nam znaci čuti nešto iz prve ruke… Članak koji sam par stranica prije stavila upravo potvrđuje to sto govoriš!!! Drago mi je da je sve super prošlo :)) 

  • Avatar Mom_to_be22

    Mom_to_be22

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Nema me par sati i vec 6 stranica ispisano!😂
    Mono dobro dosla!😊
    Tenci takve naljepnice za zid pogledaj na fejsu na str. MagisWall, cini mi se da sam tamo vidila!🙂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.