Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Sissi drago mi je sto si shvatila sto sam htjela reci💕
    Opet mama ti si puno vise trudna od npr mene i ako malo pogledas vidis da sam ja tek u 18. tjednu. Vjerujem da nitko ne razmislja na nacin sta ako izgubim bebu samo da je malo rano jer imamo stvarno jos podosta vremena. Vjerujem da cu i ja u tvojim tjednima vec kupovati naveliko za svog deckica a do tad istrazujemo sta nam se svidja sta ne ☺

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Bulbi presladak jee 😍😍

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    mmama2

    Bulbi91

    Cure,evo nas😍🙏💕…radili i anomaly scan…imamo 490g,i sve je uredu hvala Bogu🙏💕…malac je prvo malo spavao,pa se skrivao rucicama al uspjeli smo ga uhvatit😍…cervikometrija isto hvala Bogu ok i jetreni enzimu uredni🙏💕…kaze dr. da je osip ocito kontakne prirode i da pratim malo…isto tako s obzirom na moju dijagnozu IR oslobođena sam ogtt-a😁,samo radim standard guk nataste i 2h nakon jela u 25.tt…

    Divno❤❤❤ sva sam se rascmoljila sada


    Saljemo nas 2 puse tebi i tvojoj velikoj bebici😘😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    andreaam

    Bulbi presladak jee 😍😍


    💕💕💕💕💕

    [lilypie.com]

  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Sutra idem na pregled .Danas sam usla u 24 tjedan. OD opreme sam kupila nova kolica 3u1 kinderbet i ne sto odjece.Ima jos puno stvari za napravit/kupit Al polako. Prvo sobu namjestiti odnosno urediti 

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    http://www.index.hr/Mame/clanak/ovaj-moderan-trend-medu-trudnicama-moze-vam-donijeti-vise-stete-nego-koristi/978347.aspx [index.hr]
    Nisam o ovome nikad razmišljala i slučajno naletim na ovaj članak…

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Bulbi predivna slikica ❤️❤️
    Mono dobro nam dosla
    Andreaam slazem se s tobom, nisam ni ja jos za bebu kupovala. Planiram poceti iduci tjedan. Voljela bi da se srede te stvari kao sto su farbanje i raskrcivanje nasih stvari, a od ostalog sam jedino spremila torbu da imam ako me posalje lezati u bolnicu posto imam dosta jake bolove pa me moze poslati na promatranje. Nije da ja tu prizivam neko zlo vec mi rano prije bar pocetka 6 mjeseca trudnoce. Svak radi kako mu je lakse. Nekom je puno sve odjednom kupovati pa kupuje po malo svaki mjesec. Ja sam jos i prije nego sam ostala trudna otvorila stednju za bebu pa umjesto da kupujem, odvojim novce mjesecno koje mislim na nju pptrositi

    [lilypie.com]

  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Mono dobrodoslaa🤗🤗cestitke i urednu i skolsku trudnocu zelim🙂🙂🙂..bulbii predivna slikica❤❤❤..

    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Hipo super ideja tako i mi radimo da ne bude bas previse odjednom. Imam vec par nekih sitnica sto sam dobila na poklon. Muzeva necakinja svako malo nesto donese za bebu i to mi je slatko jer vidim da se bas veseli. Krevetac imam skoro nov i ceka da se primakne termin da ga sklopimo. Imam osjecaj da ce mi vrijeme bas proletiti kao sto je i ovo do sad

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Kakav vam je tlak? Ja oduvijek imam odlican tlak, cak sam ga imala u trudnoci. I onda su se odjednom pojavili problemi sa stitnjacom. Dobila sam eutyrox i stanje se popravilo. No otkucaji su mi cesto visoki. Evo sad mjerim tlak, on je super 120/70 a otkucaji 99. Nekad su oko 80, ali uglavnom su tako visoki pa i preko 100. Bila sam na internoj, srce super, stitnjacu kontrolirala i sa uzv, pijem terapiju, zeljezo pijem. Sta jos moze biti? 26.2.idem ponovno na pregled kod endokrinologa pa cu traziti ono pozitivno i negativno za stitnjacu (jos moram tocno vidjeti kako se to zove).

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.