Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Cure,
    Jel dobivate komentare na svoju kilazu?Ja sam oduvijek sitnije građe 1,61cm i trenutno nekih 50,5kg…do sad sam dobila nekih 1-1,5kg…to je otislo u trbuscic i cice….e sad,nerviraju me pojedinci koji mi imaju potrebu kom “joj, kak si mrsava” i sl.😏,ne osjecam se mrsavo ,nego normalno…nezz zasto svi misle da bi zene u trudnoci trebale biti ne znam koliko “debele”…inace imam problem sa secerom ,pazim na prehranu i nisam sklona nekom debljanju…
    Ginic je zadovoljan mojom kilazom…


    Dobila sam komentar na to da mi se nist ne vidi u licu..i od jedne kolegice sam dobila izjavu da jedva ceka da me vidi kao pravu trudnicu.. ne znam sta to znaci.
    Ja sam sebi vec ovak malo veca..sreca je ta u nesreci sto sam jace gradje…sto dvake dvoje godine idem na high djete la tk bude 10 kila manje i mjesec dana..pa za 2 mj vratim 15kg..itd…
    Imam osjecaj da mi je sve otislo iza u bubrezno samo ( akak ja to volim zvat)..nesto u ruke i nesto u noge…
    Zatrudnila sam sa 69 na 163cm… sad sam 74…18+3tt… 
    Doktor je rekao da je to ajmo rec ok..

    TENCI- ne znam ja kak cu iza poroda s malom bebom ic u bilo kakav šoping.. mirar cu bar par komada uzet prije..a i nesta za izlazak iz bolnice… 😣

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Jutro cure,kako ste :)
    Bulbi, neka te ne zamaraju komentari, ja bih bila sretna da sam na +1.5 a ne na 5 😂 i svi kazu, ooo neko nam se udebljao, ja to fino podnesem ali se pojedem unutra, stoooo me moras komentarisati, ne volim to…
    za kupovinu nakon poroda ne brinite, lakse je kad je beba mala i stalno spava, hvala Bogu na klokanicama…  dook sa 5-6 mj je druga prica, svasta bi oni nesto i ti ne mozes nista 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Bulbi91

    Cure,
    Jel dobivate komentare na svoju kilazu?Ja sam oduvijek sitnije građe 1,61cm i trenutno nekih 50,5kg…do sad sam dobila nekih 1-1,5kg…to je otislo u trbuscic i cice….e sad,nerviraju me pojedinci koji mi imaju potrebu kom “joj, kak si mrsava” i sl.😏,ne osjecam se mrsavo ,nego normalno…nezz zasto svi misle da bi zene u trudnoci trebale biti ne znam koliko “debele”…inace imam problem sa secerom ,pazim na prehranu i nisam sklona nekom debljanju…
    Ginic je zadovoljan mojom kilazom…


    takve komentare dobivam zadnjih 10-ak godina, pogledaj se kak si mršava, na kaj to sličiš, vjetar te bude otpuhal (175 cm i 53 kg prije trudnoće) i užasno me to živcira. takve sam građe, ravna sam svugdje i kaj je najbolje nisam nikad izgledala pretjerano mršavo ni ništ. a i sad isto tak, mršava si, samo ti je trbuh malo narasel, moraš se zdebljati, bla bla, kroz jedno uhu nutra, kroz drugo van… sad sam na +6, bar sam bila prije 4 tjedna, danas idem na pregled poslijepodne pa budemo vidjeli kolko sam dobila u ovih 4 tjedna.
    ma ne budem ni ja išla u nikakve šopinge s bebom, ali prije mi nema smisla baš jer je meni termin 23.5., znači da bi trebala prije uskrsa obaviti ljetni šoping, a još ne bude baš stvari, a i ne znam kakva budem nakon poroda  bude mi mama nekaj kupila da imam za prvu silu i to je to….

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Ne znam kolika cu bit kad rodim pa i ne razmisljam o toj robi jos. Mislim da cu narucivat preko interneta robu jer ne vjerujem da cu moci u shoping cim rodim. za pocetak cu nosit ovo trudnicko jer ionako stomak nece odmah biti mali. Dobivam komentare da mi se vidi da sam dobila koji kg. Zna mi tesko pasti jer nikad nisam bila debla, a ni mrsava. Najvjerojatnije i hormoni utjecu pa se i rasplacem. Ne razumijem ljude koji uopce komentiraju izgled trudnice; ako nemaju nista lijepo za reci, bolje neka sute. 

    [lilypie.com]

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    ooojj kad sam ja rodila mislila da sam se sva ispuhala i vratila u pocetni stadij. .  kazem muzu da mi donese tuniku koju sam nosila prije trudnoce…  nije mogla ni zaviriti na mene, rasplakala se ko malo dijete…  nasminkala se i uredila, a izasla u pidzami :'(
    tako da za van iz bolnice kontajte odjecu koju nosite u petom/sestom mjesecu trudnoce. 

  • TikTaktica

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Evo da se osvrnem na prehranu. Jedem sve: RUČAK: paprike, tikvice, kiseli kupus, špinat (ponajviše), gljive, karfiol, losos, tunu, hobotnicu, teletinu, grahovice,…a  za DORUČAK uglavnom nezdravo: slanina, čvarci, paštete, maslac, šunku, sve vrste sirnih namaza i svježih sireva, VEČERA: orašasti plodovi, voće (kruška, jabuka, banana, malina, borovnica), kefir, ponekad grickalice. Smatram da se sve može jesti umjereno, drugo stanje shvatila sam kao: nisi bolesna, trudna si - uživaj! I da.. ne pijem nikakve tablete, vitamine i sl. 

    Sutra je pregled i jedva čekam da dr. potvrdi curicu . Interesantno, ali svaki dan se javlja oko 14.00h i navečer oko 21.00h svojim srednje jakim lupkanjem 

    [lilypie.com]

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Sto se tice kilaze ja isto dobijem svakakvih komentara, ali se ne obazirem nesto previse na to 
    A sto se tice odjece nakon poroda ja cu nositi nesto od trudnicke robe. Ovdje je uvijek hladno tako da u 5. Mj ce biti dobre i trudnicke hlace i neka tunika 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Ajde vidim da nisam jedina s tim komentarima🙈😂…
    Valjda me peru hormoni pa mi sve to ide na zivce🙈…moj argument je imat cu nakon poroda manje za skidat😆…najvaznije je da je beba ziva i zdrava🙏💕…kile me ne brinu…

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Hvala cure na savjetima. Tenci, takav bi i ja htjela, jedva sam se naviknula na zarucnicki prste. Tako da ne volim glomazne i teske.
    Jeste vi dobile s biroa naknadu? Ja jos nisam, erste banka

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Boy♡

    Hvala cure na savjetima. Tenci, takav bi i ja htjela, jedva sam se naviknula na zarucnicki prste. Tako da ne volim glomazne i teske.
    Jeste vi dobile s biroa naknadu? Ja jos nisam, erste banka


    Nisam.PBZ

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.