Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    ksilofon

    Bulbi, ti i ja smo par dana razlike. Kad si pocela osjetiti? Znas li gdje ti je posteljica?


    U 16.tt…posteljica mi je straga…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Boy♡

    Tenci hvala a odgovoru, super je cijena prstenja. Dobro ste prosli. Kod nas je preskupo. To bih odmah uzela, al ovo 4000 mi je malo to much. Jel ima neka od vas da se nedavno udala, ili se sad udaje pa trazi haljinu? Zasto je najam vjencanica tako puno? Mi cemo imati male svatove, pa bih htjela nesto jednostavno, u cemu cu se osjecati lijepo a svecano, gdje to kupiti? Na kraju cu otici u ducan tipa Giovanni i kupit haljinu. Ne znam koliko ce mi trbuh biti velik za mjesec i deset dana. Imate za savjet neki ducan sa svecanim haljinama? Hvala i oprostite sta upadam sa svojim pitanjima, ali sve smo u istoj kasi, pa reko mozda jos neka curka prolazi ovo sa mnom

    Ja sam se udala u 10.mj. prošle godine, isto malo vjenčanje… Prstene smo platili malo manje od 4t kn, bijelo zlato… Probajte si to rijesiti cim prije jer im treba neko vrijeme da ih naprave, s tim da postoji mogucnost da vam krivo izmjere pa ce mozda jos trebati popravak… 
    Haljinu sam uzela bijelu u giovanniju + marama, sve skupa oko 800kn… Jednostavna je, a lijepa… Ali nije bilo baš velikog izbora bijelih, vise su u drugim bojama… I vjerojatno ce ti sve biti preduge, pa imaj na umu da ces morat kratiti, za to isto treba vremena… Vecinom su sve takvog kroja da su gore uske, a ispod grudi je traka i padaju dolje, tako da ti trbuh nece biti problem… 
    Blizu giovannija je bio neki ducan sa nakitom i ukrasima za kosu pa sam tamo odmah kupila sto mi se svidjelo… 
    Sretno 😊

  • Avatar Buby90

    Buby90

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Galaxy ja sam kupila ovaj jastuk: https://www.ethereal.hr/hr/jastuk-za-dojenje-sivi-cik-cak [ethereal.hr]
    Kvalitetan je, premekan a opet drzi svoju formu. Moze se skinuti navlaka da je operes. Na krajevima ima vezive pa ga mozes svezati oko sebe ili bebu staviti unutar njega. Proizvodnja je u Zaboku pa mi se svidjelo da malo poticem nase ljude. I dosao mi je dostavom odmah drugi dan lijepo zapakiran u kutiji.
    Spavam s njime na lijevom boku i desnu nogu prebacim preko a lijeva ruka noga su mi ispod njega - manje me bole kukovi.

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu
    Da, lavandica, muz je dobar pregovarac, jako dobar, i snizio je prstenje, i jos dogovorio bez racuna, i super smo prosli. Na onom papiricu kaj smo dobili s njima pise da je njihova cijena 4300, a mi ih platili 2000kn manje, i dobili garanciju jos 2 godine na njih i rekao covjek da ako zelim da mi ih moze i polirati ili staviti neki reljef drugi na njih ako zelim besplatno. Kasnije smo pricali da smo muzu trebali uzeti neki najtanji, najobicniji samo za ceremoniju jer ga ne nosi, ali dobro.
    Evo i slike, obican, nije sjajni, malo ko izgreban, i dijamantic, unutra je i gravirano.
  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Boy♡

    Tenci hvala a odgovoru, super je cijena prstenja. Dobro ste prosli. Kod nas je preskupo. To bih odmah uzela, al ovo 4000 mi je malo to much. Jel ima neka od vas da se nedavno udala, ili se sad udaje pa trazi haljinu? Zasto je najam vjencanica tako puno? Mi cemo imati male svatove, pa bih htjela nesto jednostavno, u cemu cu se osjecati lijepo a svecano, gdje to kupiti? Na kraju cu otici u ducan tipa Giovanni i kupit haljinu. Ne znam koliko ce mi trbuh biti velik za mjesec i deset dana. Imate za savjet neki ducan sa svecanim haljinama? Hvala i oprostite sta upadam sa svojim pitanjima, ali sve smo u istoj kasi, pa reko mozda jos neka curka prolazi ovo sa mnom


    Hej. Ja sam se udala u rujnu 2018 u Osijeku. Nisam htjela iznajmljivanje vjenčanice po nekoj astronomskoj cijeni nego sam pitala u salonu vjenčanica što imaju od prošlih kolekcija u skladištu. Svidjela mi se jedna po cijeni i kroju. Platila je odnosno kupila za 700kn. Ovisno o salonu dobiješ i veo i češljiće za kosu, bundicu koje moraš vratiti naravno. A prstenje smo kupili od bijelog zlata za 3200kn. Sad ga ne nosim jer su mi prsti natečeno. 

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Hej cure.. da vas mozda malo i nssmijem.. da se dotaknem za sad u daleku buducnost.. 
    Ustvari…vrijeme iza poroda..jeste razmisljale sta cetr nosit poslije? Ja naime imam problem jer sva ljetna roba mo je S i M.. jerbo svadba je bila pa sam skinula kila ko nikad..
    A vecu robu sam podjelila..
    Nemam haljina..jemam suknji..ni za po doma a kamoli za van.sad onak razmišljam o tom i bude mi muka kad se sjetim vani +40 a ja masna i znojna nervozna. Nenaspavana..tremin mi je 21.06.

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    P.s.
    Osjetim bebu oko pupka..ili malo dolje niže..
    Prije 2 dana sam ju mazila i javila mi se na tren pa se i okom vidjelo.. 
    Na anomaly idem u Ginecrej kod dr. Gudelj. Ona mi je odlicna.

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Fairies

    Hej cure.. da vas mozda malo i nssmijem.. da se dotaknem za sad u daleku buducnost..
    Ustvari…vrijeme iza poroda..jeste razmisljale sta cetr nosit poslije? Ja naime imam problem jer sva ljetna roba mo je S i M.. jerbo svadba je bila pa sam skinula kila ko nikad..
    A vecu robu sam podjelila..
    Nemam haljina..jemam suknji..ni za po doma a kamoli za van.sad onak razmišljam o tom i bude mi muka kad se sjetim vani +40 a ja masna i znojna nervozna. Nenaspavana..tremin mi je 21.06.


    meni je sva odjeća 32-34  u to ne budem stala nikad više  tak da budem morala obaviti šoping i to pošteni nakon poroda… sad si me dala na razmišljanje baš, nisam o tome uopće mislila.

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Cure,
    Jel dobivate komentare na svoju kilazu?Ja sam oduvijek sitnije građe 1,61cm i trenutno nekih 50,5kg…do sad sam dobila nekih 1-1,5kg…to je otislo u trbuscic i cice….e sad,nerviraju me pojedinci koji mi imaju potrebu kom “joj, kak si mrsava” i sl.😏,ne osjecam se mrsavo ,nego normalno…nezz zasto svi misle da bi zene u trudnoci trebale biti ne znam koliko “debele”…inace imam problem sa secerom ,pazim na prehranu i nisam sklona nekom debljanju…
    Ginic je zadovoljan mojom kilazom…

    [lilypie.com]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Fairies

    Hej cure.. da vas mozda malo i nssmijem.. da se dotaknem za sad u daleku buducnost..
    Ustvari…vrijeme iza poroda..jeste razmisljale sta cetr nosit poslije? Ja naime imam problem jer sva ljetna roba mo je S i M.. jerbo svadba je bila pa sam skinula kila ko nikad..
    A vecu robu sam podjelila..
    Nemam haljina..jemam suknji..ni za po doma a kamoli za van.sad onak razmišljam o tom i bude mi muka kad se sjetim vani +40 a ja masna i znojna nervozna. Nenaspavana..tremin mi je 21.06.


    Ja iskreno ne razmisljam jos o tom,ali ni ne brinem….imam pun ormar leprsavih haljinica😬

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.