Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    VolimJesen

    Marinica, to si pila prenatale plus folnu svaki dan?
    Ne znam jel to previse folne, to ce biti sve skupa oko 1000 jedinica, ne znam vec cega. I ja se mislim tako, trenutno pijem samo folnu, a prije trudnoce sam pila Prenatal Novalac.

    Zao mi je cure da vam muka od tog duphastonea, mogu mislit kako je to grozno. Meni je u prosloj T bila mucnina prva tri mjeseca, kasnije me pustilo.

    Tenci, kako ste se odlucili na nifty? Jesi imala kakve faktore rizika ili? Sorry ako si pisala vec, nisam ulovila :D


    Jedan dan folnu,jedan dan prenatal.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Volim jesen, nisi dosadna. Radila sam u poliklinici Sunce u VArazdinu, cijena tog paketa je 4400kn (ima sve na stranicama.niftyja, tri su paketa, ovaj je najopsirniji), uzv je bio u toj cijeni, bio i mm tijekom cijelog pregleda sa mnom. Vadili mi krv u petak,rezultati stigli nakon 10 dana u ponedjeljak na mail. Kaze doktorica da znaju doci i za 5-7 dana, al mene bas zahvatila dva vikenda. Pitaj slobodno ako te jos nesto zanima 
    Lavandica, isto sam kupila baby watcher, cak mm bio protiv toga, sad mu drago i obozava svaku vecer cuti malca. Izludila bi od pregleda do pregleda da nemam to doma. Ali slazem se s tobom, ja se jadam samo tu vama i mm-u, ali vi me vise kuzite kad smo sve u istoj kozi i istim problemima, ostali svi govore da sam previse opterecena sa svime i da se moram opustiti, svi pametuju puno.

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Hvala tenci😘😘

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Volim jesen,nifty test ide i na rate😊😊😊😍

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar VolimJesen

    VolimJesen

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    The, e to je bitno 👍🏻😂

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Lavandica ja imam isto neka kao strecanja dole negdje u rodnici imam osjecaj. Prekosutra idem na pregled i malo sam zabrinuta oko toga ali svi mi govore da je to normalno i da su to misici maternice pa ih tako osjetim.. Nadam se da ce biti sve ok sa bebicom

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Sva sreca da su nam pregledi blizu. Sad listam knjizicu i vidim da mi je gin napisao da mi je posteljica sprijeda. Sta to znaci tocno, jel zna netko?

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Cure, ima tko preporuku za nesto za mazanje za tijelo protiv strija i za hidrataciju? 
    Koristim ulje od balee mama nešto ali me koža jako zateže i čini mi se da mi to isuši kožu. Prije ovoga nisam ništa koristila tj vrlo rijetko mlijeko za tijelo. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Lavandica, meni je isto posteljica sprijeda. Nist ne znaci, rekao mi doktor da bi se trbuh trebao poceti vidjeti ranije, nego curama kojima je straga, i kasnije bi trebala osjetiti bebu, nego ove kojima je straga.
    I bapska prica  ako je posteljica sprijeda, curica je, ako je straga, decko je! (opet ni ta bapska prica nije meni tocna)
    Volim jesen, dobro ri je rekla the, ide nifty i na rate isto. Mi platili odjednom, ali nam rekli da mozemo i na rate ako zelimo.

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Embarasada, ja se mazem bademovim uljem iz ljekarne, samo trbuh i grudi, a za ostatak tijela koristim niveino mlijeko za tijelo, to mi je najbolje i koristim ga vec dugo vremena.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.