Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Jutro cure🤗,
    Ja u 7 vec bila u Lidlu docekao me red,sve puno mama i trudnica…tak da ako zelite kaj ulovit pozurite…ja uzela 2 tajica i 2 stramplica🙈…uzela sam S nisam ni otvarala,nadam se da mi nece bit preveliko…sad jurim dalje dr…
    Sto se tice mazanja,ovaj put sam malo lijena🙈,sinoc sam bas primjetila na cickama par friskih strija ,kako su bile buknule najednom
    🙈…znam da mi mazanje nece puno pomoc jer sam im sklona,ali morat cu radi reda uzet neko ulje…

    [lilypie.com]

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Lavandica,i kod mene je ppsteljica sprijeda, a normalni i zdravi polozaji posteljice su na prednjem ili zadnjem zidu maternice, tako da nemas brige. 
    Embarasada,ja se mazem uljem za trudnice iz dma, super je.

    [lilypie.com]

  • Avatar Babyq

    Babyq

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Curama koje se zovu Nikolina,Nika…… sretan imendan.

    https://photos.app.goo.gl/LtCNyTgsUaA88vMo8 [photos.app.goo.gl]

  • Avatar Fairies

    Fairies

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Hej cure! Jel tko narucivao baby watcher sa njihove stranice (Mas)?? Jel ta stranica uopce funkcionira? Koliko vam je trebalo da vam stigne?

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    pozdrav cure
    ta “strecanja” negdje dole su potpuno normalna, jedino je alarmantno stanje kada su bas bas jaka i dugo traju
    cure koje imaju neku upalu, urinarnu infekciju, prvu trudnocu, imat ce ih cesce…  nemojte dugo sjediti, stojati, kad god uspijete uzmite sebi pauzu,lezite,ispruzite noge a ispod stavite jastuk da noge budu iznad visine trupa, i pijte magnezij, samo ne previse, da ne bi dobile dijareju :)
    embarasada, ja sam vec nekima spomenula eucerin ulje protiv strija, sve prijateljice su koristile i bilo im je super, nekad zna biti i neka akcija eucerin proizvoda pa mozes iskoristiti i to.
    Ja sam unazada dvije sedmice imala nesnosan svrab, ne kao kad koza se siri, rasteze, strije neeego bas neki jak svrab u unutrasnjosti ruku i nogu.  Doktor mi je cak dao i apaurin u ekstremnim situacijama jer sam ranice napravila cesanjem.  Ali i a-derma emoliente kremu koja je protiv cesanja koze, kod velike suhoce i s tim se sada mazuckam i fkt pomaze.

    Bulbi, imas iskustva pa tebe pitam, nakon koliko je dobro; eriti secer nakon obroka? Doktor je rekao min sahat da pricekam
    jutros opet 6.2 nataste, a dva sata nakon dorucka 5.0 :/ 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    Fairies

    Hej cure! Jel tko narucivao baby watcher sa njihove stranice (Mas)?? Jel ta stranica uopce funkcionira? Koliko vam je trebalo da vam stigne?


    Ja sam narucila s ove stranice http://www.baby-watcher.hr, [baby-watcher.hr] stiglo mi je za 3-4 dana. U nekom clanku ima i kod za popust, pa sam ga platila 480kn.

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Jutroo cure 🤗🤗
    Ja sam danas 17+5 i konacno mogu reci blazeno drugo tromjesecje, mucnine napokon prestale i 17toj tjednu, nema ni toliko umora. Sada samo zeljno iscekujem svaki dan kada cu osjetiti pokrete/udarce 😊 
    Ja sam jucer obavila mali soping pa se sve nekKo cini realnije 🙈 znam da je rano, ali bila je predobra cijena za ne uzeti. Cijeli ovaj set za hranjenje je bio 80€. Pokusavam slicicu staviti, ali mi bas i ne ide 😂
    Uglavnom u setu ima 8 bocica (protiv grceva) 4 male i 4 vece, dudica, electricni grijac za bocicu, sterilizator, cetka za ciscenje bocica, termo navlake za bocicu, i jos neke stvarcice 😄

    [lilypie.com]

  • Dagy1

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene.. Pišem vrlo rijetko, ali vas pratim kada stignem. Često procitam da bas imate velikih problema s mucninama, povracanjem i sl. Ja sam evo u završetku 11-og tjedna i nemam apsolutno nikakvih problema. Trbuh se počinje nazirati, grudi su velike ali to je u principu to. Jednom sam samo povratila. Dali ima još ovako sretnih trudnica kao sto sam ja?

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    coolkiki

    pozdrav cure
    ta “strecanja” negdje dole su potpuno normalna, jedino je alarmantno stanje kada su bas bas jaka i dugo traju
    cure koje imaju neku upalu, urinarnu infekciju, prvu trudnocu, imat ce ih cesce… nemojte dugo sjediti, stojati, kad god uspijete uzmite sebi pauzu,lezite,ispruzite noge a ispod stavite jastuk da noge budu iznad visine trupa, i pijte magnezij, samo ne previse, da ne bi dobile dijareju :)
    embarasada, ja sam vec nekima spomenula eucerin ulje protiv strija, sve prijateljice su koristile i bilo im je super, nekad zna biti i neka akcija eucerin proizvoda pa mozes iskoristiti i to.
    Ja sam unazada dvije sedmice imala nesnosan svrab, ne kao kad koza se siri, rasteze, strije neeego bas neki jak svrab u unutrasnjosti ruku i nogu. Doktor mi je cak dao i apaurin u ekstremnim situacijama jer sam ranice napravila cesanjem. Ali i a-derma emoliente kremu koja je protiv cesanja koze, kod velike suhoce i s tim se sada mazuckam i fkt pomaze.

    Bulbi, imas iskustva pa tebe pitam, nakon koliko je dobro; eriti secer nakon obroka? Doktor je rekao min sahat da pricekam
    jutros opet 6.2 nataste, a dva sata nakon dorucka 5.0 :/


    Po uputama endokrinologa/dijabeteloga mjerim secer nataste i 2 h nakon jela.To je neka uobicajena praksa.Dosta ti je visok ovaj nataste secer ,ali to se sve da sredit.Jesi se ikad izvan trudnoce radila ogtt s inzulinom? Moja preporuka je da stvarno pocnes s dijetom jer ce te dr.sigurno na nju stavit i vodit te pod gestacijski dijabetes. I mozda da porazgovaras s gin.da te uputi endo./dijabetelogu jer ipak je to njihovo podrucje.Meni se recimo u niti jednoj od trudnoca ginic nije petljao u rezultate secera i stitnjace,samo bi rekao jesu li ok ili nisu,uvijek je znao reci da taj dio ipak vodi moja endokrinologica s obzirom da je to bas njeno podrucje….

    [lilypie.com]

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Sa dijetom sam pocela danas poslije dorucka,  ali mi nije jasno kako je nizi jutros nakon dorucka nego prije :/
    radila sam oggt u prosloj trudnoci, jer sam isto puno kila dobivala “bujala”, ali je test bio okej i ostala na istom do kraja trudnoce. 
    Vidjet cu iduca tri dana kakav ce biti pod dijetom, pa kod doktora da vidimo sta dalje. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.