Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    CiniMINIS

    andjelina23

    CiniMINIS

    Nesto ste se stisale.. da nisu stigle mozda zadnje bebice?

    CiniMINIS

    Nesto ste se stisale.. da nisu stigle mozda zadnje bebice?

    Nista jos 🙄
    Termin bio u petak,meni vec peti dan izlazi sluzni cep 🙂
    Nikako da krene 😁

    Uporan taj tvoj beban u ostanku u trbuhu 😅 lijepo mu tamo pa radje ne zeli ni van 😆. Jel nema jacih trudova u meduvremenu?


    Nikakvi jaci bolovi… Tu i tamo tek menstrualna bol i proljev danas 🙄
    A nakon mokrenja, kad se obrisem sluzave zilice roskasto-smeđe 
    Sutra ujutro idem 4. put na plodnu vodu pa se nadam da ce mi reci da sam otvorena malo vise od jednog prsta od zadnji put 🙂
    Jer je plodna voda odavno mlijecna, a beba je procijenjena na cca 4 kg 😁

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    andjelina23

    CiniMINIS

    andjelina23

    CiniMINIS

    Nesto ste se stisale.. da nisu stigle mozda zadnje bebice?

    CiniMINIS

    Nesto ste se stisale.. da nisu stigle mozda zadnje bebice?

    Nista jos 🙄
    Termin bio u petak,meni vec peti dan izlazi sluzni cep 🙂
    Nikako da krene 😁

    Uporan taj tvoj beban u ostanku u trbuhu 😅 lijepo mu tamo pa radje ne zeli ni van 😆. Jel nema jacih trudova u meduvremenu?

    Nikakvi jaci bolovi… Tu i tamo tek menstrualna bol i proljev danas 🙄
    A nakon mokrenja, kad se obrisem sluzave zilice roskasto-smeđe
    Sutra ujutro idem 4. put na plodnu vodu pa se nadam da ce mi reci da sam otvorena malo vise od jednog prsta od zadnji put 🙂
    Jer je plodna voda odavno mlijecna, a beba je procijenjena na cca 4 kg 😁


    Pa to nekako i zvuci kao da bi moglo uskoro. Al necu ti davat laznu nadu 🙈 ipak nisam doktor. Javi sutra jel ima pomaka i sretno.

    [lilypie.com]

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    andjelina23

    CiniMINIS

    andjelina23

    CiniMINIS

    Nesto ste se stisale.. da nisu stigle mozda zadnje bebice?

    CiniMINIS

    Nesto ste se stisale.. da nisu stigle mozda zadnje bebice?

    Nista jos 🙄
    Termin bio u petak,meni vec peti dan izlazi sluzni cep 🙂
    Nikako da krene 😁

    Uporan taj tvoj beban u ostanku u trbuhu 😅 lijepo mu tamo pa radje ne zeli ni van 😆. Jel nema jacih trudova u meduvremenu?

    Nikakvi jaci bolovi… Tu i tamo tek menstrualna bol i proljev danas 🙄
    A nakon mokrenja, kad se obrisem sluzave zilice roskasto-smeđe
    Sutra ujutro idem 4. put na plodnu vodu pa se nadam da ce mi reci da sam otvorena malo vise od jednog prsta od zadnji put 🙂
    Jer je plodna voda odavno mlijecna, a beba je procijenjena na cca 4 kg 😁


    Sretno😉

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Citam na jesenskim da su ucer u merkuru radale zene ko na traci. Mozda ima nesto u zraku pa bude i kod tebe andjelina23 

    [lilypie.com]

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    CiniMINIS

    Citam na jesenskim da su ucer u merkuru radale zene ko na traci. Mozda ima nesto u zraku pa bude i kod tebe andjelina23


    Cure kako ste..kad se zatvara ovaj forum jeste li pri kraju sve..mi smo jos uvijek u bolnici l,mala navodno zuti pa sumnjaju na zuticu i sad smo na cekanju..kazu nit je za lampu niti za kucu a meni vec dosta svega tu sam od ponedjeljka od 2 ujutro😫

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    sara2019

    CiniMINIS

    Citam na jesenskim da su ucer u merkuru radale zene ko na traci. Mozda ima nesto u zraku pa bude i kod tebe andjelina23

    Cure kako ste..kad se zatvara ovaj forum jeste li pri kraju sve..mi smo jos uvijek u bolnici l,mala navodno zuti pa sumnjaju na zuticu i sad smo na cekanju..kazu nit je za lampu niti za kucu a meni vec dosta svega tu sam od ponedjeljka od 2 ujutro😫


    Pa evo, jos je ostala andjelina na popisu, nadam se da je i ona rijesila svoje i da ce se uskoro javiti 😊. Nisam sigurna jel ima jos netko ko se javio a nije se dodao na popis. 
    Bas mi je zao zbog zutice. Znam kako ti je, kod nas sve bilo ok pa sam opet jedva cekala otic doma. Da se mene pitalo ja bi otisla vec drugi dan kuci 😅 al su mi htjeli jos izvaditi krv prije nego me puste, pa sam isla “tek” treci dan doma. Hrani svoju curu cesto da izbaci to kroz stolicu i drzi ju uz prozor (tako je nam savjetovala patronazna jer je jos malo zuckasta)

    [lilypie.com]

  • Zoe1234

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Ja sam bila danas na pregledu u Puli, sve uredu, zatvorena sam i sljedeći pregled imam 21.08. 
    U bolnici je osoblje katastrofa, barem žene koje su bile danas, možda sam samo ja došla kad je očito svima bio los dan.
    Na pregledu mi je doslovno zabila ruku dole, da sam se zderala ‘Alo polako’, bas je bolno bilo. Bezosjećajno. 
    Razumijem da ima manjak osoblja itd., al opet bi trebale imati malo ljudskosti i osjećaja.. 3 i pol sata sam sveukupno bila tamo, od toga 2 i pol sata čekanja..  
    Nisam neka mimoza, al sam ostala malo u šoku danas. Čak mi je uspjela i poderat trudničku knjižicu dok je trgala neke nalaze koje mi je ginekologica prikvacila za prvu stranicu i rekla da sta ima veze, pa to je samo knjižica koja mi ubrzo vise neće ni trebati.. pa barem da se ispričala ili nešto, ma ništa! 
    Takodjer su mi rekle da si uzmem za jest, pit i čitat sljedeći put jer će se sigurno opet čekati po par sati. I u čekaonici je 40 stupnjeva. Nadam se da će za porod biti druga priča..  

  • Zoe1234

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    ayla

    Zoe1234

    ayla

    Zoe1234

    Pozdrav žene, čestitam svim novopečenim mamama :)
    Meni je termin 23.08., odbrojavamo još sitno.
    Bila sam na pregledu prije tjedan dana i ginekologica mi je rekla da je beba jako nisko i da je prstima mogla taknuti bebinu glavicu te da mogu očekivati porod prije termina
    Na tečaju su nam rekli da kada prvi put osjetimo trudove, cekamo sat vremena i ako se nakon točno sat vremena pojave ponovo tek onda krenemo u bolnicu. Međutim, meni je ginekologica rekla da kada dobijem trudove, ne paničarim ali da šta ranije krenem u bolnicu.
    Da li je netko ima slično iskustvo?

    Pozz meni je termin dan prije tebe i meni je dr prije manje od tj dana reko da je bebica jako jako nisko i da bi mogla prije, nisam isla na tecaj, al cim zaboli u ledima i trbuhu ja idem za bolnicu 😁 a opet cekam ili plodnu vodu il cep da krenu, za sada me samo laznjaci drmaju kako ti stojis s njima dali ti ctg sto ocitava?

    Ja mislim da ću i ja odmah za bolnicu 😃
    Ctg mi ništa ne očitava, a sljedeći pregled imam 16.08. pa možda dodje do promjena :) nemam lažnjake, samo jak pritisak dole i imam osjećaj da cu svake sekunde rodit 😅

    Ja ako duze stojim ili sjedim imam pritisak i beba se bas nabije dole i uzasno je koliko boli, kako tako kasno ja idem svaki dan ili svaki drugi na ctg i dr mi sad radi cesto protoke radio ih u petak i dns ce opet


    I mene isto tako ful boli..
    Meni je danas bio 2. put na ctgu i sljedeći pregled mi je tek 21. , ne znam zašto tako malo.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zoe1234

    ayla

    Zoe1234

    ayla

    Zoe1234

    Pozdrav žene, čestitam svim novopečenim mamama :)
    Meni je termin 23.08., odbrojavamo još sitno.
    Bila sam na pregledu prije tjedan dana i ginekologica mi je rekla da je beba jako nisko i da je prstima mogla taknuti bebinu glavicu te da mogu očekivati porod prije termina
    Na tečaju su nam rekli da kada prvi put osjetimo trudove, cekamo sat vremena i ako se nakon točno sat vremena pojave ponovo tek onda krenemo u bolnicu. Međutim, meni je ginekologica rekla da kada dobijem trudove, ne paničarim ali da šta ranije krenem u bolnicu.
    Da li je netko ima slično iskustvo?

    Pozz meni je termin dan prije tebe i meni je dr prije manje od tj dana reko da je bebica jako jako nisko i da bi mogla prije, nisam isla na tecaj, al cim zaboli u ledima i trbuhu ja idem za bolnicu 😁 a opet cekam ili plodnu vodu il cep da krenu, za sada me samo laznjaci drmaju kako ti stojis s njima dali ti ctg sto ocitava?

    Ja mislim da ću i ja odmah za bolnicu 😃
    Ctg mi ništa ne očitava, a sljedeći pregled imam 16.08. pa možda dodje do promjena :) nemam lažnjake, samo jak pritisak dole i imam osjećaj da cu svake sekunde rodit 😅

    Ja ako duze stojim ili sjedim imam pritisak i beba se bas nabije dole i uzasno je koliko boli, kako tako kasno ja idem svaki dan ili svaki drugi na ctg i dr mi sad radi cesto protoke radio ih u petak i dns ce opet

    I mene isto tako ful boli..
    Meni je danas bio 2. put na ctgu i sljedeći pregled mi je tek 21. , ne znam zašto tako malo..


    Ja sam u bolnicu imam trudove i otvorena za prst i pol nadam se da ce uskoro jer pocinje sve jace boliti 

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    ayla

    Zoe1234

    ayla

    Zoe1234

    ayla

    Zoe1234

    Pozdrav žene, čestitam svim novopečenim mamama :)
    Meni je termin 23.08., odbrojavamo još sitno.
    Bila sam na pregledu prije tjedan dana i ginekologica mi je rekla da je beba jako nisko i da je prstima mogla taknuti bebinu glavicu te da mogu očekivati porod prije termina
    Na tečaju su nam rekli da kada prvi put osjetimo trudove, cekamo sat vremena i ako se nakon točno sat vremena pojave ponovo tek onda krenemo u bolnicu. Međutim, meni je ginekologica rekla da kada dobijem trudove, ne paničarim ali da šta ranije krenem u bolnicu.
    Da li je netko ima slično iskustvo?

    Pozz meni je termin dan prije tebe i meni je dr prije manje od tj dana reko da je bebica jako jako nisko i da bi mogla prije, nisam isla na tecaj, al cim zaboli u ledima i trbuhu ja idem za bolnicu 😁 a opet cekam ili plodnu vodu il cep da krenu, za sada me samo laznjaci drmaju kako ti stojis s njima dali ti ctg sto ocitava?

    Ja mislim da ću i ja odmah za bolnicu 😃
    Ctg mi ništa ne očitava, a sljedeći pregled imam 16.08. pa možda dodje do promjena :) nemam lažnjake, samo jak pritisak dole i imam osjećaj da cu svake sekunde rodit 😅

    Ja ako duze stojim ili sjedim imam pritisak i beba se bas nabije dole i uzasno je koliko boli, kako tako kasno ja idem svaki dan ili svaki drugi na ctg i dr mi sad radi cesto protoke radio ih u petak i dns ce opet

    I mene isto tako ful boli..
    Meni je danas bio 2. put na ctgu i sljedeći pregled mi je tek 21. , ne znam zašto tako malo..

    Ja sam u bolnicu imam trudove i otvorena za prst i pol nadam se da ce uskoro jer pocinje sve jace boliti


    Super samo hrabro i istrpi malo koliko god da boli imaj u glavi da ce proci i da ces se napokon rijesiti muka a za uzvrat dobiti svoj najveci poklon koji si toliko cekala…i mene je bolilo uzas ali svaki put kad bi bilo neizdrzivo samo sam se sjetila da je to korak blize do poroda🥰🥰🥰🥰 javi kad rodis

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.