Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Sara2019 Cestitam hrabroj mami i sretno vam 😊😊. Uzivajte u upoznavanju. 
    Anjelina23 kod mene ti je isto tako bilo, krvavo sluzavi isjedak. To ti je od pregleda malo krvavo i od otvaranja. Uglavnom, ja sam lagano krenula krvarit u petak na pregledu, do nedjelje se smanjilo i u ponedjeljak opet malo pojacalo a u utorak stigla cura. Tako mislim da bi moglo to uskoro.

    [lilypie.com]

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Hvala cure svima na cestitkama..ja vam zelim brz i sto bezbolniji porod…a nama mamama i starim i novopecwnim  puno mazenja sa nasim strucama🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Zoe1234

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, čestitam svim novopečenim mamama :) 
    Meni je termin 23.08., odbrojavamo još sitno.
    Bila sam na pregledu prije tjedan dana i ginekologica mi je rekla da je beba jako nisko i da je prstima mogla taknuti bebinu glavicu te da mogu očekivati porod prije termina
    Na tečaju su nam rekli da kada prvi put osjetimo trudove, cekamo sat vremena i ako se nakon točno sat vremena pojave ponovo tek onda krenemo u bolnicu. Međutim, meni je ginekologica rekla da kada dobijem trudove, ne paničarim ali da šta ranije krenem u bolnicu.
    Da li je netko ima slično iskustvo? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 683

    Prijavi adminu

    sara2019

    Cure meni sinoc nakon tog nazovimo smrklja krenula i plodna voda oko 12 navecer ..u petrovu dosli u 2 ujutro i evo moja Sara stigla u 10 i 10min. 3940g i 51 cm🥰🥰🥰


    Čestitke, prava cura ☺️ uživajte i brz oporavak ti želim 💐😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zoe1234

    Pozdrav žene, čestitam svim novopečenim mamama :)
    Meni je termin 23.08., odbrojavamo još sitno.
    Bila sam na pregledu prije tjedan dana i ginekologica mi je rekla da je beba jako nisko i da je prstima mogla taknuti bebinu glavicu te da mogu očekivati porod prije termina
    Na tečaju su nam rekli da kada prvi put osjetimo trudove, cekamo sat vremena i ako se nakon točno sat vremena pojave ponovo tek onda krenemo u bolnicu. Međutim, meni je ginekologica rekla da kada dobijem trudove, ne paničarim ali da šta ranije krenem u bolnicu.
    Da li je netko ima slično iskustvo?


    Pozz meni je termin dan prije tebe i meni je dr prije manje od tj dana reko da je bebica jako jako nisko i da bi mogla prije, nisam isla na tecaj, al cim zaboli u ledima i trbuhu ja idem za bolnicu 😁 a opet cekam ili plodnu vodu il cep da krenu, za sada me samo laznjaci drmaju kako ti stojis s njima dali ti ctg sto ocitava? 

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    shell

    sara2019

    Cure meni sinoc nakon tog nazovimo smrklja krenula i plodna voda oko 12 navecer ..u petrovu dosli u 2 ujutro i evo moja Sara stigla u 10 i 10min. 3940g i 51 cm🥰🥰🥰

    Čestitke, prava cura ☺️ uživajte i brz oporavak ti želim 💐😊


    Hvala🥰

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    nena1986

    sara2019

    Cure meni sinoc nakon tog nazovimo smrklja krenula i plodna voda oko 12 navecer ..u petrovu dosli u 2 ujutro i evo moja Sara stigla u 10 i 10min. 3940g i 51 cm🥰🥰🥰

    Čestitam!! Dobrodošla Sara!! 💓😘


    Hvala🥰🥰

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    nena1986

    sara2019

    Cure meni sinoc nakon tog nazovimo smrklja krenula i plodna voda oko 12 navecer ..u petrovu dosli u 2 ujutro i evo moja Sara stigla u 10 i 10min. 3940g i 51 cm🥰🥰🥰

    Čestitam!! Dobrodošla Sara!! 💓😘


    Hvala🥰🥰

  • Avatar CiniMINIS

    CiniMINIS

    Broj poruka: 670

    Prijavi adminu

    Zoe1234

    Pozdrav žene, čestitam svim novopečenim mamama :)
    Meni je termin 23.08., odbrojavamo još sitno.
    Bila sam na pregledu prije tjedan dana i ginekologica mi je rekla da je beba jako nisko i da je prstima mogla taknuti bebinu glavicu te da mogu očekivati porod prije termina
    Na tečaju su nam rekli da kada prvi put osjetimo trudove, cekamo sat vremena i ako se nakon točno sat vremena pojave ponovo tek onda krenemo u bolnicu. Međutim, meni je ginekologica rekla da kada dobijem trudove, ne paničarim ali da šta ranije krenem u bolnicu.
    Da li je netko ima slično iskustvo?


    Ne znam jel ti to rekla jer nisko nosis ili zbog cega, al nama su na tecaju u bolnici rekli nek dodemo kad trudovi budu pravilni i u razmacima od 10 min, ili ako pukne vodenjak. Moji nisu bili pravilni 😅 bili nekad nakon 7min, nekad 10, nekad 5, nekad bi imala dva skoro jedan za drugim ( ili to prvi jos nije ni prestao kako treba), al sam mislila da mi je puko vodenjak pa sam zato isla i dobro da sam osla 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Zoe1234

    Pozdrav žene, čestitam svim novopečenim mamama :)
    Meni je termin 23.08., odbrojavamo još sitno.
    Bila sam na pregledu prije tjedan dana i ginekologica mi je rekla da je beba jako nisko i da je prstima mogla taknuti bebinu glavicu te da mogu očekivati porod prije termina
    Na tečaju su nam rekli da kada prvi put osjetimo trudove, cekamo sat vremena i ako se nakon točno sat vremena pojave ponovo tek onda krenemo u bolnicu. Međutim, meni je ginekologica rekla da kada dobijem trudove, ne paničarim ali da šta ranije krenem u bolnicu.
    Da li je netko ima slično iskustvo?


    Meni je doktorica isto rekla da je beba dosta nisko i da cu tesko docekat termin.. Evo danas je treci dan od termina, a ja sam jos 2 u 1 😁 i rekla mi je da je dovoljno krenuti u rodiliste kad trudovi budu na 5-10 min ako zelim izbjeci drip (naravno odmah u rodiliste ako pukne vodenjak) 
    Sta se tice trudova, imam ih vec 2 dana, ctg ih je biljezio, otvorena 1 prst, plodna voda mliječna i jos nista, a sluzni cep otisao 🤔
    Sutra opet idem na amnioskopiju i ctg pa cemo vidjet jesam li se pocela otvarati 🙂

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.