Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    nivami

    Jutro
    Arizona ima li novosti
    Sunce25 sretno, javi se Cim stignes🤞🤞🤞
    Mladamama neka tebe tamo, ako i krene u terminu si
    6xmama, Mladamama, Marijaa30, Ami sretno na punim tjednima, terminima na sve načine 😘😘😘😘
    Natar cekamo da se javis, nadam se da ste svi troje dobro
    Issa i ti si super dogurala, jos malo i eto bebe
    Kod mene nikakvih naznaka, dode mi da se pitam jesam li ja trudna 🤔🤔


    Nivami, mozds sutra odluce sto ce s tobom. Bas je jucer doktor kod nas dvije cure kaj im je prosao termin 4 dana narucio za inducirani za danas.
    Meni je rekao da cemo vidjeti danas pa cemo se dogovoriti. Ja cu danas hodati cijeli dan ☺

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Marijaa30

    nivami

    Jutro
    Arizona ima li novosti
    Sunce25 sretno, javi se Cim stignes🤞🤞🤞
    Mladamama neka tebe tamo, ako i krene u terminu si
    6xmama, Mladamama, Marijaa30, Ami sretno na punim tjednima, terminima na sve načine 😘😘😘😘
    Natar cekamo da se javis, nadam se da ste svi troje dobro
    Issa i ti si super dogurala, jos malo i eto bebe
    Kod mene nikakvih naznaka, dode mi da se pitam jesam li ja trudna 🤔🤔

    Nivami, mozds sutra odluce sto ce s tobom. Bas je jucer doktor kod nas dvije cure kaj im je prosao termin 4 dana narucio za inducirani za danas.
    Meni je rekao da cemo vidjeti danas pa cemo se dogovoriti. Ja cu danas hodati cijeli dan ☺


    Nadam se 
    I ja sam jucer hodala ko luda uz stepenice i pila sok od ananasa a djeca mi se smijala 
    Danas nastavljam

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    6xmama divne stee!! Cestitam na famoznih 37 tebi i Mladamama😘😘😘 Marija i nama na 40,a ne znam vise dal cemo se toliko brzo druzit s dečkima 😭😭😭 meni ovo izgleda kao da kraja nema, jos sve ste s nekim simptomima bolovima meni nis. Danas cu ih zbombardirat s pitanjima na pregledu. Zapravo sad me druga stvar pere, mama mi ima godisnji samo 7 dana i ako se malac ne rodi u to vrijeme strah me da nece mi imat tko pomoc oko svega. Ako ne odluci doc kroz dan dva 🙄🙄 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Nivami  evo i kod tebe mi čudno da se nesto nije pokrenulo vec 🙄🙄bas smo endemi sve ovdje 😂😂😂

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Hej ljepotice moje, bome se dugo nisam javila i ispričavam se zbog toga..ali se toliko toga izdogađalo pa jednostavno nisam ni stigla… Ali sam vas redovito pratila..😊😊
    Čestitam vam (nam) na ulasku u sigurne tjedne, čestitam na bebicama koje su već tu…❤❤ 

    Mi danas taman bili u TA u Vinogradskoj i nekim čudom smo sve obavili prije 9h.. Do sada sam kampirala dugo dugo…😂😂 Ništa specijalno mi nije rekla..kao da imam još 2 mjeseca do kraja a ne 2 tjedna…😋 

    Uglavnom, šaljemo vam poljupce i držite mi se..❤❤

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Evo da vas pozdravim dok moje malo spava mami na rukama..muče nas grčevi pa samo ovako uspije odspavati a da ju to ne probudi skroz…jel se to meni čini il su sad sve ljetnice u terminima? 😁😁😁 čestitam vam 😘😘😘 Držim fige svima,a pogotovo vama u pun terminu da ubrzo držite svoje bebice u rukama ❤️ Curke s 40+,suosjećam s vama,i ja dočekala 40+6 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Jutroo ili već i dobar dan 😂 jesam rekla da ću ko top spavat, samo buđenje u 4 i  pol za wc
    Sad kreću prvo poruke sretno na porodu 😁😁
    I cureee sretni puni tjedni 🎉🎉🎉🎉 i sretno na pregledima
    6xmama party neki za 37tt? 😁😁 Lijepa bušica 😍😍
    Sve mi se čini da ni do kraja tjedna nismo mi sve gotove 😂😂😭😭

  • Avatar Marijaa30

    Marijaa30

    Broj poruka: 1054

    Prijavi adminu

    Cokica, meni isto tak… a htjela bi da rodim ovaj tjedan i zbog decka. On je sad na godisnjem, nek prenesem tjedan dana, doci cu doma s bolnice, on ce morati ici raditi 🤔
    A mama je isto slobodna od sutra, ajde obecali su joj posloziti raspored jer ima viska sati, al opet… svekrva je samo do kraja tjedna na godisnjem. Nadam se barem da ce se posloziti da dođem doma u tjednu da mi patronazna dođe drugi dan.
    Cure, Sunce, Arizona, Mladamama, se događa sto?

    [lilypie.com]
    26.8. Ivan 💙💙

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Danas ce nam bity neki baby boom pa onda smo valjda mi konacno na redu nadam se 😂😂😂

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da će sutra reć ili da se pokrenulo ili da će me zadržat i pokrenuti. U četvrtak je 2 tjedna od službenog termina. Još mi sad i mail digao živce 😂😂 dođe mail od googl kalendara “danas nemate nikakvih obaveza”. Stavit ću si napomenu ODI RODIT 😂😂
    Marija meni je muž uzeo 2 tjedna godišnjeg i evo ovaj će mu za niš otić. Njemu je super, jer samo odmara, jedino mene to ako mora negdje vozikat. Ajde sva sreća mama je uspjela uzeti mjesec dana, a svekrva ne radi. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.