Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Honey sretno i da nam se što prije javiš s lijepim vijestima 😘😘🤞🤞
    Natar odličnooo izgledaš, ne bi nikad rekla da ih je dvoje unutra 😁❤️❤️
    Bojana sretno sutra 😘🤞

  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Honey sretno! Da ti sve prođe brzo i u najboljem redu! 😊🙄❤
    Natar lijepa  i ti i buša velika baš kako i treba! 😊👍
    Bojana držimo fige za sutra!🤞🏻🤞🏻🤞🏻❤❤❤

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Mare242

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav, drage žene!

    Nova sam članica, prvorotkinja, trudnoća je došla nenadano i izazvala razne emocije, sada sam zbilja sretna i veselim se. Termin mi je za desetak dana :) Vidjela sam temu “Ljetne bebe” i odlučih prijaviti i svoju curicu Doris. Svima držim fige, a sa nekima se možda i sretnem u rađaonici :*

  • Avatar franovamamita

    franovamamita

    Broj poruka: 1371

    Prijavi adminu

    ivy drzim fige da idete sutra domeka 😙😙😙 
    tinchy divna i cestitam na 37 😙😙
    majda znaci mirni do ponedjeljka osim ako se nesto ne pokrene 😙 a trudim se ja uvijek biti pozitivna☺
    natar slatki buso lijepo rastete ☺😙
    honey sretno draga drzim fige da bude brzo gotovo,cekamo lijepe vijesti😙
    mare242 dobro nam dosla 😙😙 odakle si?
    confused,ivy,ena,proud,pahuljica puse za vas i vase bebice 😙😙😙😙


    [lilypie.com]
    ❤..nitko ne zna koliko vas volim, vi jedini znate kako otkucaji moga srca zvuce iznutra ..❤ [lilypie.com]

  • Mare242

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Iz Zagreba sam :)
    PS-još uvijek ne znam kako odgovoriti osobi (da se zacrni ime tako :D). Možda sam i uspjela

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Oooo pa puna klokanica novosti 😀😀😀
    Nove cure dobrodošle!!! Neka vam je ugodno druženje i razmjena smijeha i suza s nama.Franova,bit ce to u stvarnosti puno bolje od scenarija koje sad imas u glavi.Nadam se da ce strah popustiti pred porod.6xmama bravo za dječicu!!! Jama i Majda super za ctg i pregled!Tincy prekrasna ti i nova haljina,Natar takoder, i dalje fit!!! Ivy,Ena,Confused,Pahuljica super da se javite i da znamo da ste dobro, nadam se za Proud isto da je sve super.Puse vama i bebicama! Puse i svima ostalima 😘😘😘😘
    Honey sret

    [lilypie.com]

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Mare, dobro nam dosla 😊. Znaci s tobom vec sitno brojimo 😂

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • Avatar Yvone

    Yvone

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Honey sretno, nek bude sto brže i bezbolnije!! Javi se cim budeš mogla! Bojana i tebi sretno sutra i javi se! 😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar nivami

    nivami

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Honey sretno da nam se brzo javis s lijepim vijestima
    Bojana sretno sutra
    Natar prekrasno izgledte vas troje
    Mare dobrodosla 💐

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • AndrijaPandrija89

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipo… ja sam nova stara… piskarala sam vam negdje na samom pocetku trudnoce i onda prestala… uglavnom.. danas sam tocno 39 tjedana trudna, druga beba, ponovno decko.. cijelu trudnocu su prognoze da bi mogla roditi prije termina, ali izgleda da je ovaj malac lijen na mamu 😂 cestitam svim curama koje su rodile

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.