Ljetne bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Ja se sad bar neću pokefati sa svojim posto se vidimo na max sat vremena dnevno 😂 a i sad svi moraju skakat oko mene i radit po mom 🙈 držim svima fige za preglede,da cerviksi budu nepromijenjeni,a bebice da se super razvijaju ☺️☺️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Pharma,  ja ti mislim da je mom vec laganini dosta toga da je sve po mom 😂😂😂😂 salim se
    Ali mislim da i njemu sve to tesko pada,  pshicki se muci isto kao i ja,  fizicki sve je na njemu vec skoro pola godine,  a jos mu je i na poslu stresno razdoblje,  mijenja odjel i poziciju i taman je u tranziciji pa je rastrgan na dvije strane. Pa je i on kraceg fitilja,  a bome i ja i onda nam ne treba puno da se dohvatimo,  ali proci ce!
    Kak si ti?

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Eto mene drage moje, super je sve😀, pala sam pola kile, nemam proteina u urinu, bebolinac ima 2611grama, cca 47.5cm , cerviks isti, 3.2 , zatvorena, dobila zeleno svjetlo za laganu šetnjicu, čak i skuhat ručak al bez junačenja, fizikalija, pranja prozora😂😂. Kontrola za 2 tjedna, napravit kks i uk još jednom, nakon toga sam u TA. I meni otvoren porodiljni😂

  • Avatar bojana27

    bojana27

    Broj poruka: 749

    Prijavi adminu

    velika bebica 😍😍 drago mi je da je sve super ☺️☺️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ena31

    Eto mene drage moje, super je sve😀, pala sam pola kile, nemam proteina u urinu, bebolinac ima 2611grama, cca 47.5cm , cerviks isti, 3.2 , zatvorena, dobila zeleno svjetlo za laganu šetnjicu, čak i skuhat ručak al bez junačenja, fizikalija, pranja prozora😂😂. Kontrola za 2 tjedna, napravit kks i uk još jednom, nakon toga sam u TA. I meni otvoren porodiljni😂


    Ena bravooooo!
    Pa on je vec beba za rodit,  tak da si mirna svarno! Bas mi je drago i jako sam sretna zbog vas 😘😘😘😘😘😘😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Hvala cure moje, presretna sam😍😘, srce mi je ko kuća kad znam da je on ok i siguran😍😘,isplatilo se mirovati, sad ću polako čak i torbu spremat sama😀. I vama svima želim super preglede i dobre vijesti😍😘🤗🤗

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Ena čestitam,bas mi je drago i sad polako,uživajte u svemu😊😊mirovanje se isplatilo

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    J@m@

    Ena čestitam,bas mi je drago i sad polako,uživajte u svemu😊😊mirovanje se isplatilo


    😘😘🤗hvala draga

  • mandrina

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Bok, cure, evo da vam se i jedna od vojaer članica javi
    Pratim vas skoro otkad sam saznala da sam trudna, što bi bilo od početka prosinca, tako da  sam prošla sa vama hrpe pregleda, mirovanja, komplikacija, padova, svađa sa muževima, lijepih slikica bebača i preslatkih robica…
    Osnovne stvari: prva trudnoća, danas 23+1, cura dolazi 12.8. po uzv. Trenutno je sve školski i nadamo se da će tako ostat.


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    mandrina

    Bok, cure, evo da vam se i jedna od vojaer članica javi
    Pratim vas skoro otkad sam saznala da sam trudna, što bi bilo od početka prosinca, tako da sam prošla sa vama hrpe pregleda, mirovanja, komplikacija, padova, svađa sa muževima, lijepih slikica bebača i preslatkih robica…
    Osnovne stvari: prva trudnoća, danas 23+1, cura dolazi 12.8. po uzv. Trenutno je sve školski i nadamo se da će tako ostat.


    Drago mi je da si s nama i da je sve ok, javi se slobodno češće😀😘, urednu trudnoću ti želim.i nadalje😀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.