Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Bok cure, za vikend sam se fino opustila i nisam uopće razmišljala o svemu i sad su me opet počela mučiti ta razmišljanja i razočaranja.
    Cure koje imate sjene, čestitam i neka te sjene uskoro prerastu u prave crte!!!
    Jučer sam saznala da jedna prijateljica unatoč MPO ne može imati dijete, tj. da su joj sad zadnje rekli doktori da oni ne bi nastavili s liječenjem jer smatraju da nema smisla. S obzirom da mi nije ona to direktno rekla, ne znam uopće da li da joj se javim, da kažem nešto… A opet i što reći….
    I opet onaj stav ljudi koji nisu nikada pokušavali imati dijete - kao, rekli su da kuže da je razočarana, ali realno nije ništa izgubila jer dijete nije ni imala i da ne znaju zašto toliko forsira nešto što očito ne ide i ‘nije suđeno’, da bolje pokuša posvojiti ako joj je već toliko do djeteta ili se posveti nečemu drugome.
    Što biste vi rekli na to? :(

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Martina, mi čekamo plus!
    Vidim da su i ostale cure pisale da su u bedu pa da poimence ne nabrajam, niste same. Meni je bilo sve super i danas baš neki down i sad se i meni čini da nikada neću ugledati taj plus.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Breskva

    Cureee,ja sam bas nekako uzbudena sada,neznam dali zabrijavam ili sta… bila sam na wcu i kad sam se obrisala bio je kremast bijeli iscjedak i to bas gust i kao ok,i poslije idem na wc opet i obrisem se i vidim crvenu tockicu,bas zarko crvenu,ali najmanju na svijetu… i sad neznam dali je ti impl. ili sam se oderala… jooj sva sam zbunjena i sad se brisem non stop i nema vise nista 🤭🙃😮😮 a citala sam sad na netu da je impl roze ili smede boje,meni je bas bilo crveno 🤭, zna netko sta je to????


    Tak je i meni bilo, svijetlo crveno ali onak u sluzi i ja sam se ponadala, ali nekako mi se čini da opet nije ništa ni ovaj put, a tebi držim fige da je implantacijsko i da uskoro ugledaš svoj plusić 😍🙏

  • Avatar Ely

    Ely

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Ana_Marija_2019

    Bok cure, za vikend sam se fino opustila i nisam uopće razmišljala o svemu i sad su me opet počela mučiti ta razmišljanja i razočaranja.
    Cure koje imate sjene, čestitam i neka te sjene uskoro prerastu u prave crte!!!
    Jučer sam saznala da jedna prijateljica unatoč MPO ne može imati dijete, tj. da su joj sad zadnje rekli doktori da oni ne bi nastavili s liječenjem jer smatraju da nema smisla. S obzirom da mi nije ona to direktno rekla, ne znam uopće da li da joj se javim, da kažem nešto… A opet i što reći….
    I opet onaj stav ljudi koji nisu nikada pokušavali imati dijete - kao, rekli su da kuže da je razočarana, ali realno nije ništa izgubila jer dijete nije ni imala i da ne znaju zašto toliko forsira nešto što očito ne ide i ‘nije suđeno’, da bolje pokuša posvojiti ako joj je već toliko do djeteta ili se posveti nečemu drugome.
    Što biste vi rekli na to? :(


    Dobro si rekla, to je baš stav ljudi koji ili nisu pokušali imati dijete ili im je “od prve” uspjelo. Alergična sam na njihove komentare. Kako se ljudi ponekada ne znaju suosjećati s drugim ljudima, bez obzira što ne razumiju u potpunosti jer nisu kroz to prošli. 

    Martina javi nam ishod testova, a svim ostalim curama također držim fige.

     Ja sam ovaj vikend uradila 5 testova, svi su bili pozitivni, a na zadnjem testu sam skužila da crta mrvicu počinje tamniti. Jutros sam otišla napraviti betu, pa sada čekam da mi javi rezultate. Tek za 3 dana trebam dobiti M, tako da su mi rekli da je moguće da je prerano za betu iz krvi. A ja sam bila uvjerena da je ona iz krvi osjteljivija od bete iz urina. Teško bi mi bilo sada povjerovati da sam imala 5 lažno pozitivnih testova za trudnoću?! Čekam betu pa ćemo vidjeti.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ely, pa uvijek kažu da se iz krvi puno ranije vidi T nego iz trakica tako da ni meni to nije jasno da je prerano… Čestitam ti na plusu, javljaj nam kako napreduje trudnoća haha
    Nadam se da ćemo dijeliti trudničke muke, ali sad mi se taj plus čini toliko daleko i nedostižno da bolje da uopće ne počnem razmišljati jer ću se samo izdeprimirati.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Očito je danas neki dan da nas je puno down… To je takav dan i proći će!
    Ana_Marija, ne znam cijelu priču pa ništa ne mogu govoriti. Naučila san nekako da ne trebam ništa zaključivati niti savjetovati dok ne znam “sve”. Ljudi i njihovi zaključci i stavovi su često izneseni u afektu i bez promišljanja, bez empatije i suosjećanja pa su često grubi i blesavi. Većina nenamjerno i neki dio namjernih provokatora. Svi imamo dane kada mislimp crno, ali dug put je pred nama da bi imale plusić ili da bi dobile konačno NE. Samo što sam ja osoba koja bi prevrnula nebo i zemlju dok bi prihvatila to NE. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ely držimp fige za betu veću od 5. Sve veće od 5 je trudnoća. I vidit će se svakako 3 dana prike očekivane M samo se tako rano ne može zaključivati o tome hoće li opstati T ili ne. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Martina cekam tvoj plusic i bas sam pozitivna da bude! 

    Curke koje ste u badu, skroz razumijem… evo, meni nije mogla potvrditi O i ja se ipak nadam plusu… sto ne mozak 😊 i opet cu biti razocarana… no ovaj put idem odmah u stimulaciju ( ako sve bude ok) i u pistupak ivf, pa ko nova nada….

  • Avatar Ninnek

    Ninnek

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Radila danas ponovo test. Digitalni i jeftinu trakicu. I obadvoje se ljepo vidi 😊😊
    Isla kod ginekologa da se narucim za drugi tjedan, usput sam pitala za nalaze papa testa. I rekla mi sestra da nalazi nisu bas bajni. 
    Zanima me da li se koja od vas susrela sa cudnom papom dok je bila trudna??

    Hana 1.7.2020. ❤
    Lukas 12.6.2022. 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Nina1111 čestitam!
    Nego što joj znači to nisu bajni?
    Šta god da je dobit ćeš prikladnu terapiju i rješiti to što god da je. Nemoj se previše opterećivati ali obgirom da si trudna odmah treba rješavati 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.