Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Marina jesi uronila digitalac u isti urin ? Jtarnji crtica ti je slaba  jer je mogucr da je bas bas rana i tu mora bit prvi jutarnji urin za to  inace nece ocitati

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Digitalac kaze da nisam. Imam jos jedan pa cu probat sutra. Jedino ako nije biokemijska…ili sta vec. Ali stvarno se vidi crtica na ono. Do sada sve sta sam radila nije bila ni sjena sjene sjenine


    Vjerovatno je rano za digitalca!Od srca ti zelim da je plus kao sto se i vidi da je!uzmi jos neki pa pisni-digitalac ocita u par minuta samo a ovi ipak do 10 -15min ako je manje hcg-a

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina1982


    Aaaaaaa to je crticaaaaaa…sretna sam zbog tebe koda sam je sebi ugledala

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Da nije isto urin. Razlika od pol sata. Ali sam ga rastavila sada. To sam vidla na you tubu. I postoji unutra ona traka normalna za kao za kupiti i na njoj se vidi crta. 

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Da nije isto urin. Razlika od pol sata. Ali sam ga rastavila sada. To sam vidla na you tubu. I postoji unutra ona traka normalna za kao za kupiti i na njoj se vidi crta.


    Ujutro s prvim urinom probaj…ali ja mislim da je to to :)) kolika je tvoja temp? I jel ju mjeris oralno?

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/9VJZNmR [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Martina1982

    Da nije isto urin. Razlika od pol sata. Ali sam ga rastavila sada. To sam vidla na you tubu. I postoji unutra ona traka normalna za kao za kupiti i na njoj se vidi crta.

    Ujutro s prvim urinom probaj…ali ja mislim da je to to :)) kolika je tvoja temp? I jel ju mjeris oralno?


    Oralno. Jutros bila 36.7…sad je 37.1….danas je 12DPO

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_

    Martina1982


    Aaaaaaa to je crticaaaaaa…sretna sam zbog tebe koda sam je sebi ugledala


    Joj hvala ti puno ❤❤❤❤….tresem se sva…radit cu sutra jos jedan sa prvim urinom bas…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Martina1982

    Digitalac kaze da nisam. Imam jos jedan pa cu probat sutra. Jedino ako nije biokemijska…ili sta vec. Ali stvarno se vidi crtica na ono. Do sada sve sta sam radila nije bila ni sjena sjene sjenine

    Vjerovatno je rano za digitalca!Od srca ti zelim da je plus kao sto se i vidi da je!uzmi jos neki pa pisni-digitalac ocita u par minuta samo a ovi ipak do 10 -15min ako je manje hcg-a


    Hvala ti puno…imam jos jedan za sutra ujutro sa prvim urinom pa cemo vidit. Nadam se da je to to…

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Martina1982

    tera_

    Martina1982

    Da nije isto urin. Razlika od pol sata. Ali sam ga rastavila sada. To sam vidla na you tubu. I postoji unutra ona traka normalna za kao za kupiti i na njoj se vidi crta.

    Ujutro s prvim urinom probaj…ali ja mislim da je to to :)) kolika je tvoja temp? I jel ju mjeris oralno?

    Oralno. Jutros bila 36.7…sad je 37.1….danas je 12DPO


    I kod mene vec par dana 36.7 oralno i dnevna dode do 37.1 kod mene je 9dpo….a moja nakon O je uvjek bila veca sad nemrda..

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.