Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady33

    Marina jesi uronila digitalac u isti urin ? Jtarnji crtica ti je slaba jer je mogucr da je bas bas rana i tu mora bit prvi jutarnji urin za to inace nece ocitati


    Prvi test je bio sa drugom mokracom od jutra po redu a digitalac sa trecom i to na silu i nakon pol data od tog prvog testa sta sam radila

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Lady33

    Marina jesi uronila digitalac u isti urin ? Jtarnji crtica ti je slaba jer je mogucr da je bas bas rana i tu mora bit prvi jutarnji urin za to inace nece ocitati

    Prvi test je bio sa drugom mokracom od jutra po redu a digitalac sa trecom i to na silu i nakon pol data od tog prvog testa sta sam radila


    Onda nije ni cudo da je negativan uradi sa prvom jutarnjom ja sam radila trakice koje su mi se nesto nazirale jedva  i drugi dan uradim digitalac al striktno sa prvom jutarnjom mokracom i bilo je plus i tjedni 1-2

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Idem po digitalca odmah


    Martina cestitam, crtica se bas lijepo vidi!!! 😍😍😍
    Cekamo sutra jos sluzbenu potvrdu digitalca 🤗

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady33

    Martina1982

    Lady33

    Marina jesi uronila digitalac u isti urin ? Jtarnji crtica ti je slaba jer je mogucr da je bas bas rana i tu mora bit prvi jutarnji urin za to inace nece ocitati

    Prvi test je bio sa drugom mokracom od jutra po redu a digitalac sa trecom i to na silu i nakon pol data od tog prvog testa sta sam radila

    Onda nije ni cudo da je negativan uradi sa prvom jutarnjom ja sam radila trakice koje su mi se nesto nazirale jedva i drugi dan uradim digitalac al striktno sa prvom jutarnjom mokracom i bilo je plus i tjedni 1-2


    Da ovaj nema ni tjedne. Nije ga bilo. Otici cu uzet taj bas sa tjednima da. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady_E

    Martina1982

    Idem po digitalca odmah

    Martina cestitam, crtica se bas lijepo vidi!!! 😍😍😍
    Cekamo sutra jos sluzbenu potvrdu digitalca 🤗


    Joj hvala al sve nesto ja tu nekako ne mogu vjerovat. Evo jutros sam pisala da sam 100% sigurna da nisam T
     Hhhh da da..taj digitalac nas bas zeki peki 😁😁. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    V obrojavanje 2019
    Anastazija136 ➕
    Lalla - 12.8.2019 - …☆
    Lady33  ➕
    Tinchy ➕
    Monalisa - 23.8.2019 - … dana☆
    Martina1982 - 27.8.2019 - 1 dan☆
    EmilijaJ - 27.8.2019 - 1 dan☆
    Lala1982 - 28.8.2019 - 3 dana☆
    Tera_ - 30.08.2019 - 4 dana ☆
    Malla - 30.08.2019 - 4 dana ☆( digitalac nas malo zeza, al mislimo da je to to)
    Suncica - 30.08.2019 - 4 dana☆
    Vuky - 30.8.2018 - 4 dana☆
    VI odbrojavanje
    Breskva - 2.9.2019 - 7 dana ♧
    Lady_e - 5.9.2019 - 10 dana♧
    Tockica - 9.9.2019 - 14 dana ♧
    Zvjezdica37 - 14.9.2019 - 19 dana ♧
    Justagirl2201 - 17.9.2019 - 22 dana
    Lala1982 - 22.09.2019 - 27 dana♧

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/8jVfpWy [ibb.co]   
    Evo draga tako je kod mene bilo radila sve sa istim urinima ali ipak digitalac fino pokazao 
    Sad sam 5+4 :)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Cure svima sa plusicima cestitam a ovim friskim jos da se podeblja crta i plus💖

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    hihihi pokušavam se zamisliti u toj situaciji i isto sve nebi vjerovala nakon toliko negativnih testova  ali to je normalno nakon toliko mjeseci i iščekivanja. Sada zasluženo uživaj u tom što vidiš 

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady33

    https://ibb.co/8jVfpWy [ibb.co]
    Evo draga tako je kod mene bilo radila sve sa istim urinima ali ipak digitalac fino pokazao
    Sad sam 5+4 :)


    Kuzim da. Uzet cu taj sa tjednima pa cemo vidit ujutro. Na koji dan ciklusa si ih ono radil?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.