Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Malena0908

    Malena0908

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Slee

    Tockicaa apsolutno se vidiiii! Prekrasnooo! Ponovi sutra za svaki slucaj!
    Lela hvala na pitanju, ja sam dobro, umorna sam i boli me kao da cu dobiti, jutros beta 150 duplala se i malo vise nego sto je trebala tako da super!


    Cestitam od srca Slee, Tockice isto se od sveg srca veselim da to i potamni. Meni kasni i isto imam osjecaj da cu dobit tako me boli ali ne onako intenzivno ma ne znam kako da objasnim. Ja i ako sam trudna ovaj puta stvarno ne znam kako bi moglo bit moguce. Nisam radila trakice osim jednu 16ti dan, bila je pozitivna tj tamna druga crta, hahahah ali u to doba nisam imala s kim imat odnos jer mi je dragi dosao sa godišnjeg 18ti dan. Taj dan smo imali odnos odmah i dva dana nakon i je sve u ovom ciklusu. Testove imam neka sranja da oprostite sto dođu sa lh trakicama nesto David pregnacy e sad ne znam. Citam vas po par puta dnevno i veselim se svakom novom plusu i nadam se od srca da ce nam uskoro svima bit jedan ogroman plus. ❤❤❤❤

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    1988.god. ciklusi od 27 do 33 dana

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Malla jel tebi taj iz mullera pokazivao sjene ikad? Nekak mi previse do ruba ta sjena :D

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Marinalin ja bi cak i vcrs…nekim spermicima treba duze do odredista a mogu prezivjet i do 5 dana pa bolje ic na sigurno :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Hahhaha ma sad je muz pun cinka i selena pa su brzi😂😂😂😂😂😂👍👍👍👍👍✔️✔️😂😂😂

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Marinalin meni je do sada taj digitalac sve korektno pokazivao, 2 dana dao smajli, sad još uvijek čekam do tih smajlija doduše tek sam 10dc.
    Justagirl2201 nikad ni s od sjene. Poziciju crte nemoj gledat po toj plastici, ona služi kako bi mi lakše baratali testom, rastavi ga i vidit ćeš da je crta točno tamo di treba bit. Mislim baš se solidno vidi za tako rano testiranje. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Marinalin ako vi možete svaki dan navalite, ako ne onda sutra, prekosutra i dan iza pa 1 pauza pa opet 1 akcija… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Hvala ti Malla na savjetu evo upravo spermici otisli u mene hahh
    Znaci sutra prekosutra,pauza dan.onda akcija😘😘😘😘😘😘😘😘hvala

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Marinalin

    Crne rupe akl jos nema M tako da je moguce da si trudna👍👍👍👍✔️✔️✔️✔️
    Ana b ovaj test pokazuje da dolazi O ili dasam danas i sutra plodna😂


    Da je O najvj danas 😁

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2313

    Prijavi adminu

    Justagirl, ja sam koristila njihove lh testove i crtica je znala biti tako bas uz rub

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Anitor

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja prijavljujem prve bolove tipa grceva svakih nekoliko minuta. Totalno glupo mjesto 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.