Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Malena0908

    Malena0908

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Posto smo skuzili da ovdje pomalo ide sporo otvorila sam novu sa istim nazivom pa pozivam sve da se prebacimo tamo. Odbrojavanje pisem tamo .


    Aaaaa ja je ne mogu naci

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    1988.god. ciklusi od 27 do 33 dana

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Malena0908

    Martina1982

    Posto smo skuzili da ovdje pomalo ide sporo otvorila sam novu sa istim nazivom pa pozivam sve da se prebacimo tamo. Odbrojavanje pisem tamo .

    Aaaaa ja je ne mogu naci


    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/lh-trakice-2-dio-29124?page=4 [miss7mama.24sata.hr]

  • Avatar MalaD

    MalaD

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Ja mislila odustati od lova na crticu al sam napravila prije toga sad popodne novi test i pokazalo mi ovo.. Ja cu puknut..
    Je li moguce da se nakon 13 dana od odnosa pokaze crta s time da ovulaciju niti ne znam je li bilo-ako je stvarno trudnoca ocito je bila odmah iza menstruacije.. Haha..
    Sutra cu uzeti novi test- first response..
    [ibb.co]

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Malad vidim crticu!!! Drzim fige da tamni!! I prebaci se u drugu grupu - lh trakice iskustva 2.dio jer ovdje šteka

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Femisan A čine vrkuta, stolisnik, peršin i još neka slična čuda, utječe na hormone kao i sve ovo ostalo što pijemo i isto ide 2mj korištenje pa pauza pa opet korištenje… Tako da uvijek detaljno pročitajte sastav i preporuke. Imaju i evine kapi one su vrkuta i konopljika…. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Anchyy

    Anchyy

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    ..de ste puce, ima kakvih novosti ?

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Anchyy

    ..de ste puce, ima kakvih novosti ?


    Preselile su na forum lh trakice 2.dio….pa mozes tamo pisati🤗🤗

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Sanjarka

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Cure, nova sam ovdje :) pozdravljam vas sve. Ja sam se tek ovaj mjesec upustila u borbu sa trakicama. Pa da mi pomognete sa svojim mišljenjem oko mojih testica. Hvala puno svima :)

    👱‍♀️ 30 ( PCOS, AMH 28,5, FSH 7,9, LH 15,2, TSH 5,05 visok i otkriven zbog postupka, pocela piti 0,50 eutyroxa )
    🧒 34 oligoteratozoospermia, oligozoospermia
    Petrova Zagreb
    1. 10/21 IVF - Rekovelle, Cetrotide, Ovitrelle, 10🥚, 7 zrelih 🥚, oplođeno 3, na kraju 2 🐧 blastica
    FET 12/21 - 2 blastice🙏🙏💕💕🤞🤞

  • Pepika

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    nela12

    Cure, nova sam ovdje :) pozdravljam vas sve. Ja sam se tek ovaj mjesec upustila u borbu sa trakicama. Pa da mi pomognete sa svojim mišljenjem oko mojih testica. Hvala puno svima :)


    Hej, odi u grupu lh trakice 2.dio 😉 tamo smo😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cokoladni_mafin

    cokoladni_mafin

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozz nova sam…😊 imala sam dva spontana…ukratko da objasnim nalazi moji svi super prohodnos jajovoda dobra,kod MM spermogram oky nije najbolji ali nije ni loš doktor kaže da je dobar..sada sam u postupku pikanja💉sa ovitrelle.zanima me dali je neka imala iskustva i koliko 💉je primila da je uspijela trudnoća meni je ovo drugi postupak za 4dana idem vaditi krv za betu HCG. Da vidimo da li je uspjelo.pozz😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.