Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Sara🌻

Broj poruka: 1441

Prijavi adminu

Leoni, ja donekle razumin, al nemoj se ljutit, ti pokusavas “tek” 6 miseci. Zdravim parovima treba neka i godina dana da se sve poklopi. 
    Ovdje na forumu ima žena koje gooodinama čekaju, trude se, kljukaju se kojekakvim stvarima samo da uopce postoji mogucnost zaceca, a trudnoca je jos upitna onda. Ne umanjujem vas zelju za djetetom sa ovom riječi “tek”, ali daj si vremena. Pronađi nešto drugo za zanimaciju, pa ispalit ćeš ženo. 
    Na sve ishode u životu čovik mora bit spreman.
    Žene, nitko nije kriv,a posebice mi ako sad ne možemo ostat trudne ili ako nažalost nikad ne budemo mogle ostat trudne. Previse mi tereta stavljamo na sebe i kad ne treba. 
    Ne virujem u floskule da “nije suđeno”, jer tko mi je to presudija i odakle mu pravo da odlučuje umjesto mene.
     Naša tijela nisu savršena, i jebi ga, zablokiraju. Ali nismo manje žene zbog toga. Bar ja tako mislim. 

🤦🏻‍♀️28
    🧔31

03/2020 Missed ab 8tt 🖤

curly29

Broj poruka: 129

Prijavi adminu

Sara🌻

Leoni, ja donekle razumin, al nemoj se ljutit, ti pokusavas “tek” 6 miseci. Zdravim parovima treba neka i godina dana da se sve poklopi.
    Ovdje na forumu ima žena koje gooodinama čekaju, trude se, kljukaju se kojekakvim stvarima samo da uopce postoji mogucnost zaceca, a trudnoca je jos upitna onda. Ne umanjujem vas zelju za djetetom sa ovom riječi “tek”, ali daj si vremena. Pronađi nešto drugo za zanimaciju, pa ispalit ćeš ženo.
    Na sve ishode u životu čovik mora bit spreman.
    Žene, nitko nije kriv,a posebice mi ako sad ne možemo ostat trudne ili ako nažalost nikad ne budemo mogle ostat trudne. Previse mi tereta stavljamo na sebe i kad ne treba.
    Ne virujem u floskule da “nije suđeno”, jer tko mi je to presudija i odakle mu pravo da odlučuje umjesto mene.
    Naša tijela nisu savršena, i jebi ga, zablokiraju. Ali nismo manje žene zbog toga. Bar ja tako mislim.

Ahahahha Sara u isti momenat smo napisale skoro istu stvar 😂 Slazem se sa svim, jos plus bar danas ima rjesenje za dosta toga, beba ce biti.

Pokusavamo 1/2019 🤞🏻
    👩🏼‍🦱 (29)
    🤵🏻(32)

Lucky🍀

Broj poruka: 1179

Prijavi adminu

Slazem se sa Sarom, da je frustrirajuce sto druge ostanu trudne samo tako je, da nam nce bas kad bi mi htjele i to te izbaci nekad iz takta, ali nema smisla da nam potone citav svijet zato sto se u par pokusaja nije primilo… Ok, imas nekad trenutaka kad se valjda sve poklopi i jednostavno se moras isplakat, i to je ok, svima nam dode, ali onda dignes glavu i ides dalje, pogotovo mi koje pokusavam tek par mjeseci nebi trebale toliko dramiti jer ima onih koje pokusavaju godinama i hrabro se drze i bidre sve oko sebe. Znam, lako je reci nemoj toliko o tome razmisljati, kad nam je to svima velika zelja, evo prva sam takva, ali stvarno treba se druziti, treba popit, pojest, ici na izlet…. Bilo sto, samo ne 24/7 razmiljat o trudnoci jer nam to samo stvara pritisak i necemo si s tim pomoc. Zato zenice uzivajmo u zivotu koji ce nam inace samo proc u analiziranju nasih stapica na koje piskimo, dok sve ostale divne stvari zanemarujemo i zaboravljamo, treba nam pozitive, onda ce doci i nase bebice 🤗🍀

Ja-31, uzimam NW folnu, NW ABC plus, od 9/20 seed cycling
    MM-34, uzima NW cink, magnezij, kalcij
    Pokusavamo od 4/2020 🤞🏻
    [secure.fertilityfriend.com]

Sara🌻

Broj poruka: 1441

Prijavi adminu

Lucky🍀

Slazem se sa Sarom, da je frustrirajuce sto druge ostanu trudne samo tako je, da nam nce bas kad bi mi htjele i to te izbaci nekad iz takta, ali nema smisla da nam potone citav svijet zato sto se u par pokusaja nije primilo… Ok, imas nekad trenutaka kad se valjda sve poklopi i jednostavno se moras isplakat, i to je ok, svima nam dode, ali onda dignes glavu i ides dalje, pogotovo mi koje pokusavam tek par mjeseci nebi trebale toliko dramiti jer ima onih koje pokusavaju godinama i hrabro se drze i bidre sve oko sebe. Znam, lako je reci nemoj toliko o tome razmisljati, kad nam je to svima velika zelja, evo prva sam takva, ali stvarno treba se druziti, treba popit, pojest, ici na izlet…. Bilo sto, samo ne 24/7 razmiljat o trudnoci jer nam to samo stvara pritisak i necemo si s tim pomoc. Zato zenice uzivajmo u zivotu koji ce nam inace samo proc u analiziranju nasih stapica na koje piskimo, dok sve ostale divne stvari zanemarujemo i zaboravljamo, treba nam pozitive, onda ce doci i nase bebice 🤗🍀

Amen. 

Ja samo želim reć, u redu je i ako ne dođe. Nismo  manje vridne ni mi ni naši muževi. Nikad necu zaboravit kad su moji svekar i svekrva jednom rekli “ vi niste obitelj dok ne dođu djeca”. Samo san ga pogledala i zavarila. Reko, kakvo je to pravilo, di to piše? Ja sam sa svojin mužem najsritnija i dijete koje možda dođe danas/sutra je šlag na torti, a ne obvezni dio te torte. Ako razumijete šta želin reć.
     Moj muž kaže da kad je tražija curu, nije tražija kravu za rasplod nego ženu sa.kojom će uzivat u životu. Mi smo si obitelj u svakom smislu riječi. A društvo nek misli šta hoće. 😁

🤦🏻‍♀️28
    🧔31

03/2020 Missed ab 8tt 🖤

Leoni 🌸

Broj poruka: 793

Prijavi adminu

Curly, Sara, Lucky potpuno ste u pravu!!! Nema ljutnje, svesna sam svega. Srecna sam sto smo zdravi i zivi, docice sreca svima nama. Nekima lakse, nekima teze… 
    Upadnem ja nekad u depresiju ovakvu, ali pravim se da sam jaka cesto. Oko mene sve ostase trudne, pa cak one koje imaju BMI stepen 2, koje piju godinama kontracepciju, koje se udale, pozelele i ostale, one koje mesecima nemaju M zbog hormonskog disbalansa. Da, mi pokusavamo od februara, ja sam stala sa kontracepcijom januara, pustila sam vreme do juna i onda krenula da trazim gde je problem. Ja sam jako nestrpljiva po prirodi i ubija me znatizelja i to mene koci u svemu. Uvek tezim ka tome da bude najbolje i da uspem sve.
    Iskreno, bas je ruzno i glupo i bezobrazno sto cu reci, mene muci to sto je sve dobro a ne desava se… Da ima problem, nasli bi resenje i znala bi zasto se ne desava. Ovako ne znam. To je ono sta mene plasi i sta mene muci. Ja sam razmisljala da dam otkaz, jer mi je poso i previse stresan i tezak. Fizicki ali psihicki vise. Jos kada dodju plodni dani i lutealna faza, pa ja ne znam da li da se posvetim pacijentu ili da gledam sebe i da pazim sebe medju svim tim hemikalijama…
    Tesko mi sve ovo pada, kada citam vas i vasi negativni testovi prezivim kao da je moj. 

🙋🏻‍♀️ - 26 god. (75mg Thyrex (Hypo/no Hashi), Folna, D3)
    🙋🏻‍♂️ - 26 god. (Pivo)
    Nalazi uredni ✔️✔️✔️
    👩‍❤️‍💋‍👨-8 godina 👰🏻🤵🏻-4 godina
    15. Januar - zadnja pilula kontracepcije (uzimala dve godine).

Leoni 🌸

Prijavi adminu

Od sada idemo glavu gore, mi smo ovde da tesimo jedne druge!!! Dajemo savete, radujemo se, zajedno tugujemo… Srecna sam sto ima ovakva strana 😍
    Hvala vam puno, hvala vam do neba

🙋🏻‍♂️ - 26 god. (Pivo)
    Nalazi uredni ✔️✔️✔️

Lucky🍀

Broj poruka: 1179

Prijavi adminu

Sara tako je, nas dvoje vec jesmo obitelj, najsretnija na svijetu, dode li bebica to ce samo jos upotpunit sve 🥰
    Leoni i ja kazem, hvala bogu pa postoji ovaj forum, ne znam kome bi toliko pilila zivce sa simptomima i trakicama, a da mi ne kaze ajde stara idi ti vise u rodni kraj 😂😂😂 ❤️

Ja-31, uzimam NW folnu, NW ABC plus, od 9/20 seed cycling
    MM-34, uzima NW cink, magnezij, kalcij
    Pokusavamo od 4/2020 🤞🏻

Tonia

Broj poruka: 416

Prijavi adminu

Pozdrav cure… Ja kao padobranac uletila malo samo da vas pozdravim, ako me se koja sjeća… Vidim ima i starih i novih curka, lijepo grupa raste i ide dalje… nadam se da će vas sa vremenom biti sve manje i da ste mi i dalje pozitivne, u lovu na sjene i plusiće :) Odbojavanje vidim i dalje je tu :) a nadam se da je i naša začetnica istog, isto dobro… puno pusa vam šaljem 

24.11.2019. Spontani u 18tt
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (7+2)
    11.09.2020. Laparatomija mioma

Sanjarka88 🦋

Broj poruka: 8214

Prijavi adminu

Ja mislim da sve imamo pravo rastuzit se zbog neuspjeha, pa bio to prvi pokusaj ili 21. 
    Nije svacija tuga ista, niti se svatko sa tugom nosi na isti nacin
    Ta uvijek moze gore je ziva istina, al ne vidi covjek to dok gore i ne dozivi, to je prirodno i normalno, tako funkcioniramo. 
    Tako da Leoni odtuguj svoje al onda glavu gore i ides u nove pobjede. Ako vidis da te ovo puno opterećuje pokusaj usmjerit svoje misli i energiju na nesto drugo, a ovo samo opusteno

L. 2006
    P. 2016
    🙋‍♀️32 (Novalac) 🙋‍♂️37
    Trudimo se od 7/20 🤞
    + 11.08. ❤️
    Missed ab. 9/20 u 7tt
    U nove pokusaje 10/20 🤞🌈

Leoni 🌸

Prijavi adminu

Istina je to. Jesam, lakše mi je malo. 😊 Bice sve u svoje vreme. 
    Sada cu se fokusirati na tah hsg i vadjenje hormona. Htela sam da merim temp i da koristim trakice, da vidim da li uopste imam O ali sam razmislila, sta ako nemam, onda to ne mogu da promenim… Ovako cemo ovaj mesec opusteno, ako ne bude idem na Kremer Test pa cemo onda videti sta dalje 😉

🙋🏻‍♂️ - 26 god. (Pivo)
    Nalazi uredni ✔️✔️✔️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.