Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Leoni

    silver

    Sara🌻

    silver

    Ja sam napravila test 23:30 danas sam 12dpo, negativa, mislim da nema ni smisla sutra radit drugi 🤣
    Spremna sam za novi ciklus, sutra na trčanje a prekosutra džin 😋

    😔😔😔😔😔😔 Žao mi je.

    Thanks 🥰 ma neka je, nisam nekako ovaj mjesec toliko ubedirana. Nemam uopće PMS pa možda zato, hormoni ne odrađuju svoj zadatak da me bediraju 🤣 očekujem temp ujutro malo niže još, M eventualno prekosutra.

    Jesi razmislila da je mozda rano. Ako sam razumela lepo radila si 23:30 sati. Zasto sa jutarnjim nebi ponovila?


    Ma radim već tjedan dana svako jutro u 7:00, prije 13 dana sam primila injekciju hCGa pa sam pratila. 

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Leoni shvaćam te, da, meni nisu pronašli ništa za sada, dapače prohodnost i hormoni i ovulacije sve je u redu pa točno se osjećam onako kao što si rekla, kad je sve ok a ne ide onda to tako nekako grozno, kad imaš problem onda ga riješiš, a ovo je sve nešto tapkanje u mraku…ali dobro dat ću si još vremena….šta bude bit će 💫

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Silver a zao mi je bas 😓 lijepo ti sutra na svoje opustajuce trcanje i gin nakon toga i bez stresa 💪🏼
    Ja se veselim ovom prazniku prekosutra, kaze dragi ajmo mi negdje, sta nas briga, bez obaveza opusteno, reko frende to se trazi, tako da bit ce ovo suer tjedan za pustit mozak na pasu 😁

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Joooj ja sad jedva cekam da vještica dođe jer ovakav pms dugo nisam imala…red nervoze, red tuge, red suza, red bezvolje…a slatkog se ne mogu najesti koliko mi se traži…užas! Pa me malo malo opere val vrucine…kao da u menopauzu ulazim 😁
    I sad mi je temp 37,1..
    Zadnjih 6 ciklusa nisam imala nikakve simptome pms-a i samo bi me “iznenadila” 

    A jutrošnji kinez mi je bio zbrkan…kada sam ga uronila u urin uopce nije lužina ga ispunjavala skroz dok ga nisam naopako okrenula…
    Pa se nekako jos nadam da je mozda bio pokvaren i da još ima nade 🙈🙊
    Kupila sam danas first sign trakice pa cu sutra jednu napraviti…sutra mi je 12dpo…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    E da zene sjetih se ove price, ugl prica mi frendica da je njoj pricala frendica kako isto ima problema s ciklusima i endometrij tanak i svasta nesto, uglavnom gin joj je savjetovao kao i svima naravno prvo ono sve je u glavi opusti se, kao drugo radi stvari koje te usrecuju, jer ti treba serotonin ako zelis da ti sve to radi kako treba, i trece kupi kantarionovo ulje i mazi trbuscic s tim neko vrijeme jer navodno potice taj hormon….jel ijedna od vas ikad takvo nesto cula za to ulje, ja znam da lijeci ciste i upale ako umocis tampon oa ga stavis unutra, ali ovo mazanje… 🤔

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Lucky baš tako, ovdje isto stižu praznici od 13.og do 17.og pa mi planiramo negdje opet neki road trip 🥰
    Leoni nadam se, treba vidjet i ovo sve sa uzbudljive strane, donekle, 🤪

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Uh Chian ima jos nade, samo ti piski i drzim 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Silver, žao mi je…ali mi smo nekako sve u fazi kao ako na 12dpo nema plusa da je to to…odmah negativno…a danas kad sam uzela te first sign trakice pise na njima kao 99% tocno VEĆ kod prvog dana kašnjenja M…onak sta vec?? Jel znaju oni kad je 15dpo? 😂😂 to je nama zapravo TEK nakon prvog dana kašnjenja…
    Tako da, Silver, imaš još fore 3 dana…
    Tko zna…

    Ja vjerujem skroz do kraja dok ne dobijem…

    A Lucky to za kantarionovo ulje nisam čula..znam da hemoroide isto liječi…

    E da i danas sam u dm-u uzela neke vitamine A-Z mama 🙈🙈
    Zna li tko što o njima? 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Chian, onda se pratimo sutra, i ja sam sutra 12 DPO. I radim opet testic. 😄

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    chiAn u pravu si svakako ali one šanse da sam jedna od tih rijetkih nekako ne vjerujem sad, ne osjećam da bi moglo bit…
    Držim vam objema fige sutra!!!!! 🤞🏻🤞🏻🥰🥰

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.