Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Sara🌻

Broj poruka: 1437

Prijavi adminu

Leoni

Sara🌻

Leoni

Dobro jutro cure, kako ste? Ja sam sada ustala 🤦🏻‍♀️ celu noc sam plakala, sve mi se skupilo. Osecam se odvratno trenutno u svojoj kozi. Preko menstruacije i toga sto nisam vidla dugo porodicu do toga sto mi je lice katastrofa i kosa mi se prepolovila sa glave. Imam takav osecaj da ne mogu vise…
    Izvinite ali imala sam potrebu da napisem to. 😞
    Kod mene juce vrlo malo krvi, od sinoc do sada nijedna kap na ulosci…
    Jel imala neka slicnu situaciju?

Leoni meni se sad čini već da to počinje bit psihom uzrokovano. Stalno se opterecujes, gledas, mjerkas. Nemam ti pametnog savjeta umjesto onog “opusti se” koje ne djeluje bas. Idi danas vanka, na neki mali izletd,dobar rucak uz casu-dvi vina.
    Ova godina je svima udarac, i ja svoje nisam vidila 9 miseci, dok ih vidim, proc ce skoro 10. Jebiga, život. Nađi nešto najbolje iz te situacije i drži se toga.

Sve je psiha kod mene… Da sam juce imala neku tabletu za smirenje i za spavanje popila bih je. 😑
    Znam Sara, odavno mi nije doslo tako nesto da se isplacem. Mm je uz mene, ali on je dosta opusteniji, sto bih ja volela da sam kod on.

Sve bi mi volile da smo mindseta ko nasi muževi.  Njima je sve ravno do Australije 😂 Al neka, triba bit neki balans. 
    Sve je to život. 

🤦🏻‍♀️28
    🧔31

03/2020 Missed ab 8tt 🖤

Mallla

Broj poruka: 3576

Prijavi adminu

Leoni događa nam se svima povremeno takav trenutak, nekom više nekom manje al što cure kažu sjeti se nečeg što te veseli, bavi se nečim od čega si ispunjena. Same sebi moramo naučiti naći ispušni ventil. Opustiti se zvuči kao floskula al svi težimo tom opuštanju kolkko god nam išla na živcevta rečenica iz tuđih usta i znamo da nije dugme da se pritisne već proces. Polako, danas je takav dan, doć će onaj bolji i vedriji. Na kraju krajeva prvi dani M obojani su često takvim mislima i intenzivnim osjećajima vezanim uz neostvarenje trudnoće. 
    Nekad davno dok sam čitala forum sam se nadala da ću bit od onih koje dođu i još brže odu al nisam bila te sreće, al sam sreće što sam upoznala šareno društvo, mnoštvo priča… Nekada su me nizovi plusića bedirali al me puno više stvari i priča veselilo i još veseli. Svaka od nas ima svoj put, na ovom smo se putu srele a sve skupa gledamo prema uspjehu 😉 drži se! Život je toliko lijep i prepun sitnica koje vesele…
    Sad sam sva neka motivirajuća al ovo govorim i sebi. 

👩‍💼30
    🧔35
    👧🏽3.5
    Pokušavamo od 9/2018.
    Biokemijska 1/2019.
    [secure.fertilityfriend.com]

Broj poruka: 883

Prijavi adminu

chiAn

https://ibb.co/4YnfPqz [ibb.co]
    https://ibb.co/LnW7v0k [ibb.co]

10dpo….vidite li ju!? 🙏🏻🙏🏻

Da vidm 🤞🤞🤞😓🙏🙏🙏

Prijavi adminu

bajo

chiAn

https://ibb.co/4YnfPqz [ibb.co]
    https://ibb.co/LnW7v0k [ibb.co]

10dpo….vidite li ju!? 🙏🏻🙏🏻

Da vidm 🤞🤞🤞😓🙏🙏🙏

Zanemari smajl u sredini😂

Prijavi adminu

Mallla drzim 🤞🤞🤞 da graf ti pokazuje t 🙏🙏🙏

Lucky🍀

Broj poruka: 1159

Prijavi adminu

Chian ja vidimmmm, drzim 🤞🏻 na najjjjjace da je to to🍀🍀🍀

Ja-31, uzimam NW folnu, NW ABC plus, od 9/20 seed cycling
    MM-34, uzima NW cink, magnezij, kalcij
    Pokusavamo od 4/2020 🤞🏻
    [secure.fertilityfriend.com]

• malala

Broj poruka: 177

Prijavi adminu

Leoni, i meni često bude tako. Zbog sitnice se slomim, a iza te sitnice je brdo svega još. 
    Ali ovo nemogućnost trudnoće me pogađa najviše od svega jer sam uvijek osjećala ovulacije, uredan ciklus imam, bez poroka, prvi puta lako zatrudnila,….. Mislila sam da će i svaki sljedeći tako. Sad kad test ne pokaže ništa osjećam to kao najveći neuspjeh u životu. 😥 Za koji sam ja kriva. 😓

👩‍❤️‍👨 2007.
    👰🤵 2014.
    👶 2016.
    Pokušavamo od 9/19
    👦 37
    👩 36
    Oboje b.o.

3sreca

Broj poruka: 232

Prijavi adminu

Chian, vidim ❤️
    Daj Boze da je to to. 🤞🤞🤞🤞
    Kada ces ponoviti test?

👰🤵 2014
    👼 Spontani u 9TT 2018
    👧🏼 Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20
    [lilypie.com]

Leoni 🌸

Broj poruka: 793

Prijavi adminu

malala

Leoni, i meni često bude tako. Zbog sitnice se slomim, a iza te sitnice je brdo svega još.
    Ali ovo nemogućnost trudnoće me pogađa najviše od svega jer sam uvijek osjećala ovulacije, uredan ciklus imam, bez poroka, prvi puta lako zatrudnila,….. Mislila sam da će i svaki sljedeći tako. Sad kad test ne pokaže ništa osjećam to kao najveći neuspjeh u životu. 😥 Za koji sam ja kriva. 😓

Isti osecaj, osecam se potpuno sama u ovome iako imam potpunu podrsku od svih najblizih. Ja sam do sada u zivotu sve dobila kako treba i na vreme. Sve mi je islo kao podmazano. Kada sam se zaposlila u struci jos uvek nisam dala diplomski bila, prvo vec nasla poso pa onda polagala, tada sam rekla majci : “do sada mi je sve islo idealno i bez problema, imam osecaj da ce sudbina da me udari od zemlju kada hocu dete…” To je bilo pre 1,5 kada sam joj rekla.
    Kao da sam osetila da ce biti ovako…

🙋🏻‍♀️ - 26 god. (75mg Thyrex (Hypo/no Hashi), Folna, D3)
    🙋🏻‍♂️ - 26 god. (Pivo)
    Nalazi uredni ✔️✔️✔️
    👩‍❤️‍💋‍👨-8 godina 👰🏻🤵🏻-4 godina
    15. Januar - zadnja pilula kontracepcije (uzimala dve godine).

curly29

Broj poruka: 129

Prijavi adminu

Leoni

malala

Isti osecaj, osecam se potpuno sama u ovome iako imam potpunu podrsku od svih najblizih. Ja sam do sada u zivotu sve dobila kako treba i na vreme. Sve mi je islo kao podmazano. Kada sam se zaposlila u struci jos uvek nisam dala diplomski bila, prvo vec nasla poso pa onda polagala, tada sam rekla majci : “do sada mi je sve islo idealno i bez problema, imam osecaj da ce sudbina da me udari od zemlju kada hocu dete…” To je bilo pre 1,5 kada sam joj rekla.
    Kao da sam osetila da ce biti ovako…

Leoni svi se mi osjecamo pomalo tako, ali sto kaze moja majka uvijek ima gore od goreg.. mi nezvanicno dvije godine pokusavamo, zamisli u kakvoj depri bi ja i jos nas ovdje trebalo biti (vjerovatno i budemo nekad) ako pokusavate od drugog mjeseca kao sto pise u potpisu, a sad je osmi, nemoj da posustajes meni to uopste nije strasno, dva zdrava covjeka do godinu dana uopste ne treba da se brinu, po meni.. ali razumijem te i ja, svi smo mi tu iz istog razloga i svakoj naidje slabost. Glavu gore, bice to brzo ♥️ Probaj da ne razmisljas toliko da je pritisak, tek je proslo 6mj, msm znam zene zatrudne iz prve i to nas strasno nervira ali Boze moj, zivot.. 😀

Pokusavamo 1/2019 🤞🏻
    👩🏼‍🦱 (29)
    🤵🏻(32)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.