Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Mallla

Broj poruka: 3968

Prijavi adminu

Leoni dopusti sebi tugu i probaj mislit pozitivno. Svaki ciklus je svega 25% šanse za T. Normalnim se smatra godina pokušavanja a nakon godinu pretrage pa onda dalje…. Ja sam si dala foru od 2 godine npr. Netko radi preteage nakon 6mj sve je to u redu al ako bilo koga previše optetećuje treba znati stisnuti kočnicu.
    Samo ti hrabro dalje ništa u životu se ne događa odmah i sad. E a ovulaciju se može izazvati tako da ako utvrdiš da je nema liječnici će naći načina da je ima…. Samo hrabro! 

👩‍💼31
    🧔36
    👧🏽4
    The day 23.6.2021.
    [lilypie.com]

curly29

Broj poruka: 159

Prijavi adminu

Leoni

Istina je to. Jesam, lakše mi je malo. 😊 Bice sve u svoje vreme.
    Sada cu se fokusirati na tah hsg i vadjenje hormona. Htela sam da merim temp i da koristim trakice, da vidim da li uopste imam O ali sam razmislila, sta ako nemam, onda to ne mogu da promenim… Ovako cemo ovaj mesec opusteno, ako ne bude idem na Kremer Test pa cemo onda videti sta dalje 😉

Glupa je recenica ja je mrzim, ali stvarno probaj da se opustis, zivot je lijep,vi ste mladi.. ne trosi puno psihe na pitanja, svi mi padamo i zamislimo se u glavi i kad ne izgovaramo na glas, ali stvarno se moramo opustiti, sve ce to biti ok. Ja sam zadnji pregled imala prije godinu dana skoro i doktorica mi je na kraju rekla ne placi, sve je ok i djece ces imati! Ja sam se tako uhvatila za to, samo se onda meni desio u zivotu veliki preokret i sad kad sam i to prihvatila nekako sve mi to ok. Preselila sam se u u medjuvremenu u drugu drzavu i naravno da cu naci doktora i nastaviti da vidimo u cemu je problem ako se ne desi uskoro, ali sto kaze Malla dala sam sebi vremena. Daj i ti sebi 🥰

Pokusavamo 1/2019 🤞🏻
    👩🏼‍🦱 30 (Blagi PCOS)
    🤵🏻 33 (Teratozoospermia, 2% normalnog oblika) - nalaz u 8. mj bio savrsen i sad ovo 🤷🏼‍♀️
    ProFertil (oboje)
    Prve konsultacije IVF/ICSI 18.12 ✍🏼

Leoni 🌸

Broj poruka: 1112

Prijavi adminu

Divne ste, hvala vam punooooo 💜💜💜 opusticu se, necu se zamarati pitanjima, pusticu svoje misli

🙋🏻‍♀️ + 🙋🏻‍♂️ - 26 god. Bez dijagnoza oboje.
    3/18 - 1/20 - kontracepcija.
    10 meseci pokusavanja prirodno.
    12/20_Stimulacija (Puregon)-13 js 🧚🏻‍♀️ 3 oplodjene, OHSS 🏨
    ET jedna blastocista 🌞 ➡️ beta negativna
    2 🐧🐧

Mattan

Broj poruka: 1439

Prijavi adminu

Meni su gori bili ti prvi mjeseci neuspjeha, tada sam mislila IZ PRVE ćemo. Sad nakon toliko vremena pogledam test,ima sjena, nema.. Bit će možda sutra.. negativan, ok. Bacim ga u smeće i adio Mare, zapalim jednu i idemo dalje 💪
    Nismo svi isti, eto mene više živcirala obaveza koju imam oko postupka i kako ću uz posao nego sam postupak, realno otkaz sam dobila zbog svega. Hvala im, imam sad više vremena😁

Ja 29 🙋‍♀️Neprohodan desni jajovod
    Mm 32 🙋‍♂️ Oligozoospermia
    Pokušavamo 👶 04/2019
    AMH 19 pmol/L (nalaz star 2 god.)
    Kbc Osijek :
    08/09/10 2020 IUI (3✖️)
    11/20 IVF (prirodni) asp, nema j. stanice
    12/20 ICSI Gonal Pen, Orgalutran, Decapeptyl 2x, Brevactide
    09.12. ASP 6 js, 5 oplođeno, 3 blastice 💗 Ohss
    Čekamo FET

Lucky🍀

Broj poruka: 2792

Prijavi adminu

Ja i danas menga bolove osjecam, taman sam do podne pomislila kako je prestalo, ali prevarila sam se, kazem dragom iz zezancije da ocito moramo odstopavat 😈🤭 mozda se zastopalo 😂😂 salu na stranu, nemam pojma sta da mislim, nije se u 5 dana endometrij mogao toliko zadebljat da krene M 🤔🤔

MM - 34 - NW ABC Plus, NW vitamin D 1000 protect
    Ja - 31- Sideral Folic, svjeza maticna mlijec, Aqua femina kapi, Ubiquinol CoQ10
    *klomifen 3 ciklusa ➖➖➖
    Pokusavamo od 4/2020 🤞🏻
    Spermiogram 21.12. - normozoospermia 🥳🍀
    Trenutno cekamo M pa se pripremamo za HSG 🤞🏻🍀
    [secure.fertilityfriend.com]

Sara🌻

Broj poruka: 1664

Prijavi adminu

Lucky🍀

Ja i danas menga bolove osjecam, taman sam do podne pomislila kako je prestalo, ali prevarila sam se, kazem dragom iz zezancije da ocito moramo odstopavat 😈🤭 mozda se zastopalo 😂😂 salu na stranu, nemam pojma sta da mislim, nije se u 5 dana endometrij mogao toliko zadebljat da krene M 🤔🤔

Aj napravi trakicu. Al svakako odštopaj ako ima stagod 😂😂😂

🤦🏻‍♀️28
    🧔31

03/2020 Missed ab 8tt 🖤

Lucky🍀

Broj poruka: 2792

Prijavi adminu

Sara🌻

Lucky🍀

😂😂 Past ce neko odstopavanje kasnije 100% za svaki slucaj 😂 a trakicu sam jednu jucer isla napravit da vidim sta ima novog, sve u svemu nema nista 😂 https://ibb.co/nPyGYCr [ibb.co]

MM - 34 - NW ABC Plus, NW vitamin D 1000 protect
    Ja - 31- Sideral Folic, svjeza maticna mlijec, Aqua femina kapi, Ubiquinol CoQ10
    *klomifen 3 ciklusa ➖➖➖
    Pokusavamo od 4/2020 🤞🏻
    Spermiogram 21.12. - normozoospermia 🥳🍀
    Trenutno cekamo M pa se pripremamo za HSG 🤞🏻🍀
    [secure.fertilityfriend.com]

Sara🌻

Broj poruka: 1664

Prijavi adminu

Lucky🍀

Sara🌻

Lucky🍀

😂😂 Past ce neko odstopavanje kasnije 100% za svaki slucaj 😂 a trakicu sam jednu jucer isla napravit da vidim sta ima novog, sve u svemu nema nista 😂https://ibb.co/nPyGYCr [ibb.co]

🥴

🤦🏻‍♀️28
    🧔31

03/2020 Missed ab 8tt 🖤

Mallla

Broj poruka: 3968

Prijavi adminu

Mattan28

Meni su gori bili ti prvi mjeseci neuspjeha, tada sam mislila IZ PRVE ćemo. Sad nakon toliko vremena pogledam test,ima sjena, nema.. Bit će možda sutra.. negativan, ok. Bacim ga u smeće i adio Mare, zapalim jednu i idemo dalje 💪
    Nismo svi isti, eto mene više živcirala obaveza koju imam oko postupka i kako ću uz posao nego sam postupak, realno otkaz sam dobila zbog svega. Hvala im, imam sad više vremena😁

E to mene muči. Ja bi u postupak, nema problema ali kako sve skombinirat s poslom ja to stvarno ne znam. To mene muči u glavi trenutno! 

👩‍💼31
    🧔36
    👧🏽4
    The day 23.6.2021.
    [lilypie.com]

Mattan

Broj poruka: 1439

Prijavi adminu

Mallla

Mattan28

E to mene muči. Ja bi u postupak, nema problema ali kako sve skombinirat s poslom ja to stvarno ne znam. To mene muči u glavi trenutno!

Totalno te razumijem, da bar dođeš na red kada treba a ne ja dođem u pola 8 na folikulometriju prime me u 3 🤬🤬
    Pa to je jedan radni dan! 

Ja 29 🙋‍♀️Neprohodan desni jajovod
    Mm 32 🙋‍♂️ Oligozoospermia
    Pokušavamo 👶 04/2019
    AMH 19 pmol/L (nalaz star 2 god.)
    Kbc Osijek :
    08/09/10 2020 IUI (3✖️)
    11/20 IVF (prirodni) asp, nema j. stanice
    12/20 ICSI Gonal Pen, Orgalutran, Decapeptyl 2x, Brevactide
    09.12. ASP 6 js, 5 oplođeno, 3 blastice 💗 Ohss
    Čekamo FET

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.