Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tina25

    tina25

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Tina iskreno se nadam da si do 2mj trudna žena ❤️
    Mlada si, stignes sve jos 🤗
    Lucky nadam se da se sprema jedan super prirodni folikul 😍
    Ja sam krenula jucer s trakicama
    Za sad miruju, Bumo vidili dalje 🤞🏻


    Hvala ti 🥰 ja jesam mlada ali m ima već godina hehe

    👧 - 25
    🧔🏻 - 32
    Nezaštićeni odnosi - 2018
    Papa - 8mj ✔
    Spolni i hormoni štitnjače - 12mj ✔✔
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Joj ja se bas nadam nekako da ce nas sve krenuti od pocetka godine ❤🤞Bilo bi lijepo. Zasluzile smo sve da ostanemo T i da nas onda brinu neke druge stvari, da pricamo o kolicima, autosjedalicama i kreveticima. 🤰🏼😇

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ja sam bas pekla neku tortu i zaboravila ic piskit dobra 3 sata, ma reko ajd idem pisnut da imam za usporedbu kasnije 😂 i kod mene  Sanjarka kao i kod tebe jos mir, sto je ok, rano je, kad tvoje pocnu tamnit moje ce mozda 4 dana nakon pocet 😂😂 bas se veselim uzv-u i konzultacijama da vidim sta cemo napravit dalje 😁🤗
    Nek nam svima 2021. donese tu veliku srecu koju cekamo 🥰

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    malala

    Bok cure. Sutra ću piškiti opet. Imam test 25ml/U. Ne znam hoće moći što pokazati. Naručila s plus ili minus one stop testove i platila brzu dostavu ali to može doći tek u uto najprije.
    Sinoć sise pune i bolne. Jutros ne, samo bradavice bolne. Zato leđa i trbuh ubijaju. Znam da u T boli trbuh ali ovako je bolilo i kad je bila biokem.


    Drzim 🍀🤞 nadam se da je sjenica potamnila i da je plusic 😊

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky i ja se veselim uzvu ali me je i nekako pomalo strah. Znam kako mi je prosli put bilo kad je rekla da nema vodeceg folikula i nista od O. Do doma sam izdrzala i onda sam se raspala. 
    Sad idem u pola 12 u pon. Zbrisati cu malo s posla. Moram se poslije vratitit raditi pa se nadam dobrim vijestima 🤞
    Samo vi piskite trakice. Ja krecem poslije uzva ako potvrdi gin da ce biti O!

    Btw sad mi je smijesno kako sam se prepala na pocetku da cu od klomif imati hiper ili vise js 🤣
    Kod mene bude jedna ili nijedna 🙈😅

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Malala drzimo 🤞🏻 na najjace  za plusic 🍀
    Ancy bas smo fenomeni, i pod utjecajem lijekova mi jedva da imamo jednu js 😂😂😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    malala sretno, drzimo fige za plusic🤞🏻🙏🏻

    Ancy kolike nade ulazemo u ovu 2021. ne bi se cudila da odmah ovaj mjesec bude hiper O😝 to prizivamo🤣

    Jel probao tko kapsule ili kapi vrkute? Htjela bi bas redovna biti ovaj mjesec s vrkutom, iako ju prosli mjesec nisam redovno pila ucinilo mi se da mi je pomogla s iscjetkom, jer ga inace skoro pa ni nemam. A bojim se da caj ne bi preskocila koji dan, sad kad su blagdani pa nismo doma nego na sto strana uvijek🙄

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Zoe ja imam jos negdje te kapi. Pila sam ih neko vrijeme bilo mi je zgodnije nego caj kuhati. Ali mi je finiji caj. Ja si ga skuham ujutro i ponesem u termosici na posao.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Ma meni je caj isto skroz fin, bez problema ga popijem, samo nemam bas naviku🙄 pa zaboravim, zato sam mislila kombinirati kapsule ili kapi da budem ovaj ciklus skroz skroz redovna.
    Koliko ga popijes dnevno Ancy ?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    malala

    Hvala cure. I ja se nadam. 🙏🙏🙏
    Trebam kolač još jedan za sutra napraviti, imendan mi je. A ništa mi se ne da. Bolovi malo popuste pa pojačaju.


    Za imendan i proslavu plusića ako bude🤞🏻🥰🥳

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.