Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky i ja se svakako budim. Kad ne idem u normalno vrijeme spavati. Ali bitno je da nisam odustala i zaboravila mjeriti temp. I takoder mislim da nam svima to treba ponekad. Maknuti se od rutine ne misliti toliko o jajnicima temperaturi i simptomima. 😊 odmaraj draga dok ti je sve ovako opusteno.😉
    Ja sam ok dok se ne sjetim uzva u pon 😅

  • Avatar tina25

    tina25

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Ancy_23

    tina25

    Jutro…ja nemam strecanje u jajniku mene jako leđa bole najviše na desnoj strani gdje je bila O, i glava…danas mi je pala temp jel to normalno na 4dpo ili?

    Pad temperature je ok ako nije znacajan. Koliko sam skontala…lucky i sanjarka su mislim na 3 dpo imale mali pad i onda je temp opet otisla u visine!


    Jučer mi je bila 36.9, danas 36.7…gledala sam na drugoj temi ancioo je isto imala pad na 3 dpo pa je na kraju ugledala +, tako da ima nade hehe 😁😁

    👧 - 25
    🧔🏻 - 32
    Nezaštićeni odnosi - 2018
    Papa - 8mj ✔
    Spolni i hormoni štitnjače - 12mj ✔✔
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    tina25

    Jutro…ja nemam strecanje u jajniku mene jako leđa bole najviše na desnoj strani gdje je bila O, i glava…danas mi je pala temp jel to normalno na 4dpo ili?


    To je skroz normalno 
    Između 2-5dpo se događa pad ne vezan za t
    To se zove corpus luteum dip (tako nesto) 😁
    Događa se kad opadne funkcija žutog tijela a progesteron jos nije preuzeo ulogu 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lucky ja isto znam prespavati mjerenje vikendom
    Ili na go kad sam 
    Ako mi je jako bitno npr za utvrditi o onda cu navit alarm inace necu 😂
    Ja sam kroz par mjeseci pracenja skuzila da mi temp raste za 0.05 svako cca pola sata 
    Pa vec znam npr ako se probudim u 7.30 u izmjerim 36.6 npr da je to u 5.30 bilo oko 36.4

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar tina25

    tina25

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    tina25

    Jutro…ja nemam strecanje u jajniku mene jako leđa bole najviše na desnoj strani gdje je bila O, i glava…danas mi je pala temp jel to normalno na 4dpo ili?

    To je skroz normalno
    Između 2-5dpo se događa pad ne vezan za t
    To se zove corpus luteum dip (tako nesto) 😁
    Događa se kad opadne funkcija žutog tijela a progesteron jos nije preuzeo ulogu


    Uuu hvala ti, bas si me utješila 😊😊 ali imam osjećaj da me hvata neka prehlada, bas se osjećam onako malaksalo i nos malo curi malo je zacepljen 

    👧 - 25
    🧔🏻 - 32
    Nezaštićeni odnosi - 2018
    Papa - 8mj ✔
    Spolni i hormoni štitnjače - 12mj ✔✔
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    tina25

    Sanjarka88 🦋

    tina25

    Jutro…ja nemam strecanje u jajniku mene jako leđa bole najviše na desnoj strani gdje je bila O, i glava…danas mi je pala temp jel to normalno na 4dpo ili?

    To je skroz normalno
    Između 2-5dpo se događa pad ne vezan za t
    To se zove corpus luteum dip (tako nesto) 😁
    Događa se kad opadne funkcija žutog tijela a progesteron jos nije preuzeo ulogu

    Uuu hvala ti, bas si me utješila 😊😊 ali imam osjećaj da me hvata neka prehlada, bas se osjećam onako malaksalo i nos malo curi malo je zacepljen


    Uz ovo ludo vrijeme sve je moguce 🙄
    Limuna, meda, đumbira, vitamina c…. 
    Nije svako zlo za zlo. Cesto upravo pad imuniteta pripromogne začeću, naime s padom imuniteta pada u mogucnost da tijelo odbaci plod kao strano tijelo 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Tina Sorry ako nisam zapamtila. Ste vi odradili kakve pretrage do sada? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar tina25

    tina25

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Tina Sorry ako nisam zapamtila. Ste vi odradili kakve pretrage do sada?


    Ja sam u 8 mj radila papu i bila je uredu, i posto nismo imali bas ciljane odnosne i ja nisam bila sigurna jer imam O gin mi je rekla da do 2mj pratim sa trakicama pa ako se ne desi nista da onda dođem pa ćemo viditi sta dalje…a sada kada sam dobila M išla sam vaditi spolne hormone i hormone štitnjače  pa cekam nalaze, rekli su mi za 2-3 tjedna 

    👧 - 25
    🧔🏻 - 32
    Nezaštićeni odnosi - 2018
    Papa - 8mj ✔
    Spolni i hormoni štitnjače - 12mj ✔✔
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ma ja mislim da tocno dobro dode malo ovakvog opustanja, sigurno ce mi bolje utjecati ovaj totalno opusteni godisnji u kojem iskreno ni ne stignem o nicem razmisljat, zaboravim popit i kapi i maticnu mlijec, skoro pa i andol….i samo se druzim, jedem i pijem i dani lete, a ja ne znam ni koji sam dc 😂 i skroz sam ok s tim, jos da mi oce biti O u ovom opustenom razdoblju di bi mi bio kraj 🙏🏼 vidjet cu u utorak sto se dogada 🤞🏻🤞🏻

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Tina iskreno se nadam da si do 2mj trudna žena ❤️
    Mlada si, stignes sve jos 🤗
    Lucky nadam se da se sprema jedan super prirodni folikul 😍
    Ja sam krenula jucer s trakicama
    Za sad miruju, Bumo vidili dalje 🤞🏻

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.