Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Ancy Sad kad folikuli krenu 😉😉😉
    Meni jutros tolikooo sluzi a morala na posao, zurila se pa nismo imali vremena za akciju. Ali zato cemo navecer 😁😊

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jutro cure ☕
    Kko ste mi ima li simptoma novih od sinoc kod lucky ili sanjarke ?
    Tina radila sam taj ogtt u prosloj trudnoci i da ta slatka voda je odvratnaaa! Ali izdrzi se nekako 🙈
    Kiky jao da sad kad se pokrene pogon pa cu imati folikula na izvoz 🤣 e navecer nemoj da ne nabacite keksic treba sve to fino betonirati 😉

  • Avatar tina25

    tina25

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Ancy tako mi je užasno muka, strašno…da bar to radim zbog trudnoće, nego zbog nečega drugog

    👧 - 25
    🧔🏻 - 32
    Nezaštićeni odnosi - 2018
    Papa - 8mj ✔
    Spolni i hormoni štitnjače - 12mj ✔✔
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    tina25

    Ancytako mi je užasno muka, strašno…da bar to radim zbog trudnoće, nego zbog nečega drugog


    Ma joj znam da uzas 🤮

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ancy ja simptoma nemam osim da mi je malo pala bazalna, glupaca 😂
    Tina onda pisni taj test danas i daj nam plusic 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    Kiky znaci idemo u full napad danas 💪🏼
    Sanjarka di si nam ti, jel ff potvrdio O 😁

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Danchy ma ova je imala nesto sto nije bilo za sarmu uobicajeno 😂


    Moja svekrva ima recept valjda od prabake, i to se ne mijenja ni grama u sastojcima 🤣. Jedino mozes provjeriti da pitaš muža jel mu bila fina ili svekrvu jel šta dodavala  🤷‍♀️😁. Za koji dan ja nastupam sa “Ako sam trudna” simptomima 🤣

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Evo meeee

    Koma noc bila. Legla sam s glavoboljom i probudila se s njom u 3 + grlobolja. Jutros mi grlo ok Al za glavu sam morala popit tbl da mogu funkcionirati na poslu 😔 Ugl mislim da me nesto hvata 🙄
    Nije mi valjda mala sad prinila koronu nakon 2 tjedna 😪
    Lucky sarma kazes 😂😂 a taj mali pad bazalne nista, mozda cak dobar znak 😁
    Ancy svida mi se tvoja pozitiva ❤️
    Kiky Jupi, jos malo pa odbrojavanje 😁😁🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    danchy1990

    Lucky🍀

    Danchy ma ova je imala nesto sto nije bilo za sarmu uobicajeno 😂

    Moja svekrva ima recept valjda od prabake, i to se ne mijenja ni grama u sastojcima 🤣. Jedino mozes provjeriti da pitaš muža jel mu bila fina ili svekrvu jel šta dodavala 🤷‍♀️😁. Za koji dan ja nastupam sa “Ako sam trudna” simptomima 🤣


    Gle ne znam, muž nije imao problema, a meni je već samo miris bio čudan, a o okusu da ne govorim, sva sreća pa ju nisam morala tamo jest kod nje ko zna kak bi to preživila 😂 ovako sam mužu rekla ja ovo ne mogu, on me gleda bljedo 😂
    eto moje ako sam trudna je da mi se povraćalo od sarme koju inače oožavam i da me cicke ubijaju, drugog nema 😂
    čekam vas ostale

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjarka tempica ti dobra, znači trakice su pogodile, sad u odbrojavanje valjda te neće ništa primit, samo lagana prehlada ako već mora bit.

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky nije tako strasan pad tempice. Koliko sam skuzila dok je to sve u tim nekim gornjim intervalima je ok. Mozda je to zapravo i znak da se nesto dobro dogada
    Sanjarka nadam se da te nije sad korona uhvatila. Moguce je, ali ipak se nadam da nije i da te nece to sad zeznuti.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.