Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    3sreca ajmo hopa cupa nema stajanja! Kako lijepo pikovi na sve strane hehe 😊

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ancy u koliko je pregled? Cekamo s tobom 🤞🏻🤞🏻
    Tina jesi kupila testic 😁😁

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Koliko pikova ovih dana 😁🤞🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Ancy u koliko je pregled? Cekamo s tobom 🤞🏻🤞🏻
    Tina jesi kupila testic 😁😁


    Evo za 35 min hehe. A taman sam se najela kod moji smo na veceri. Nema do mamine klope 🤣🐷

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Evo i meni se priblizava pik
    https://ibb.co/Ct38Gnv [ibb.co]
    Neznam dali da cuvamo vojnike ili da pokrivamo i veceras?

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Kiky ako ste ih ubacili jucer, prekjucer onda ih danas jos pricuvaj do pikcine 😉

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Kiky ako ste ih ubacili jucer, prekjucer onda ih danas jos pricuvaj do pikcine 😉


    Haha jesmo ubacili smo ih 🙊🙊😂 Mislim da ce biti kroz dva dana. Onda se cuvamo do pikcine i krece zabavaaaa 😂😂

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Kiky 🥰

    Lucky🍀

    Kiky ako ste ih ubacili jucer, prekjucer onda ih danas jos pricuvaj do pikcine 😉

    Haha jesmo ubacili smo ih 🙊🙊😂 Mislim da ce biti kroz dva dana. Onda se cuvamo do pikcine i krece zabavaaaa 😂😂


    Onda maraton 😂😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Evo me sa pregleda
    Nema folikulica sve mirno 🙈 moji jajnicu su vec na praznicima 😅 sta cu moram se saliti. Nisam nista drugo ni ocekivala. Dobro sam nisam kao prosli put ubedirana.
    Plan je sad poceti sa duphastonom i onda od 3 dana ciklusa veca doza klomija. Dvije tablete dnevno i tako 5 dana.
    U razg sa gin sam zakljucila da nema smisla piti 1 dnevno i da moramo pojacati dozu. Tako da se sada nadam trecoj sreci!
    Jos kad  kod lucky upalila ta treca sreca to bi bio vrh!😊😊😊😊🍀🤞 odmah bi i meni dalo nade.
    ….
    U jednom momentu sam spomenula gin. Onako vise kroz salu da bi rade na ivf pa da se odmah primi nego se ovako trovala tabletama i ona me ozbiljno onako pogledala i rekla da ako zelim mogu a ja ostala paf 😯😯😯😯 Mislila sam da ce mi reci da ne mogu ja jos na to , da nisam kandidat 😅 A onda mi je ispricala  pricu kolegice koja je imala problema sa ovulacijama i nije joj se dalo zajeb sa klomifenima, ostalo je sve bilo uredno i nije bilo prepreka za T. Ona je svejedno otisla na ivf jer joj se nije dalo cekati. Ostala od prve T i rodila sve proslo idealno. 

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Onako bas smo otvoreno pricale rekla sam joj da mi nije bas drago piti te tablete…i da je i dragi bio razocaran prosli put sto nije bilo folikula. Zao mu je gledati kako pijem to pa glavobolje patim se a nista nema reakcije. I da mi nije jasno kako to da sam 1 put ostala T bez ikakvih tableta cak nisam ni folnu pila ni nista…pa je rekla ako ne zelim vise sa klomif da mozemo sve pustiti pa kad se dogodi dogodi…
    A poznavajuci sebe i svoje tijelo to bi se dogodilo mozda za par god tek. Tako da nema sanse da toliko cekam…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.