Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Nova19

Broj poruka: 839

Prijavi adminu

Cure drage, kod mene nešto skroz čudno… znaci danas je 25dc, noćas me bradavice žarile da sam pomislila “pa ja sam trudna”… grudi dalje osjetljive, odem na wc a ono svjeza krv na papiru. Ili je implantacija ili je stigla 3 dana ranije (i to baš danas!)… uglavnom, pratit ću malo i možda kupim test pa da znam na čemu sam 😒
    Bila još jednom na wc-u i ništa 🤷‍♀️

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Pipin

Broj poruka: 333

Prijavi adminu

Nova19

Cure drage, kod mene nešto skroz čudno… znaci danas je 25dc, noćas me bradavice žarile da sam pomislila “pa ja sam trudna”… grudi dalje osjetljive, odem na wc a ono svjeza krv na papiru. Ili je implantacija ili je stigla 3 dana ranije (i to baš danas!)… uglavnom, pratit ću malo i možda kupim test pa da znam na čemu sam 😒

Ufff, ako je takvo zarenje - to mora biti T i mirisi mi da dobro! Svjeza krv nije najbolji znak jer implantacija je obicno roskasta, ali mislim da je to jako individualno i ja se svim srcem nadam da si trudna i da ces dobiti najljepsi poklon za valentinovo. Navijamo za tebe i javi kad napravis test!

[lilypie.com]

Nova19

Prijavi adminu

Pipin prije 6 godina sam imala crvenu krv na gaćicama kada sam ostala trudna sa malickom, pa se ne brinem da je nešto, osim da je M stigla ranije, šta je moguće ali ne razumijem zašto su mi grudi dalje napuhnute i osjetljive… inače se ispušu dan prije M… 🙄 znam znam, napravi test pa ćeš znati…
    Ukoliko ne bude vise krvi testirat ću se 😊

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Pipin

Broj poruka: 333

Prijavi adminu

Nova19

Pipinprije 6 godina sam imala crvenu krv na gaćicama kada sam ostala trudna sa malickom, pa se ne brinem da je nešto, osim da je M stigla ranije, šta je moguće ali ne razumijem zašto su mi grudi dalje napuhnute i osjetljive… inače se ispušu dan prije M… 🙄 znam znam, napravi test pa ćeš znati…
    Ukoliko ne bude vise krvi testirat ću se 😊

Vidis bas zanimljivo. Ja implantacijsko nisam imala ali znam da kazu da je vise roskasto nego crveno. Dobro da znamo :D 
    Ne zelim te uzbudivati ali meni to sve zvuci jako obecavajuce. Pa ako se grudi nisu ispuhale, mora biti dobar znak. Navijamo navijamo za plusek 

[lilypie.com]

jelenajelena

Broj poruka: 330

Prijavi adminu

jasamja

Trebam dobit za 2 dana. Neznam,sve mi je ovo sumljivo. Nemam nikakve simptome,nisam imala ni implantacijsko. Tako da sam uzasno skepticna.

Hej pa vidi se crtica/sjenica..al se vidi….cestitaam ti🥰🥰🥰🥰🥰

[/url

[lilypie.com]

jelenajelena

Broj poruka: 330

Prijavi adminu

E curke sretno vam Valentinovo……budite uvjek voljene i zaljubljene❤❤❤❤
    Mene jutros lijevi jajnik tako boli da sam jedva ustala☹☹…uh….

[/url

[lilypie.com]

• justagirl2201

Broj poruka: 1007

Prijavi adminu

Ja sam imala impl.kad je bila biokemijska i to je bilo na 12dpo…jaaako slabi spotting na dnevnom ulošku smeđe boje

• Emanuel

Broj poruka: 47

Prijavi adminu

Nova19

Prati i kupi test jer lako moguće da je implatacija! 

Nova19

Prijavi adminu

Ja mislim da je vještica stigla… dalje imam roskasto kada se brišem, iako nije crveno sumnjam da je implantacija…
    Kupit ću test jer neću imati mira pa ću čekati da procurim u miru 😁

[lilypie.com]

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

jasamja

Broj poruka: 124

Prijavi adminu

Marinalin

Jasamja javi nam povijest odnosa😂
    Sta si pila?kolko pokusavate itd😂😂

Napisat cu vam sad sve jer kasnije necu stic. Nadam se da je to to. 
    Akcija je bila 26.1, 27.1., 29.1.,2.2., i 3.2. jedan dan je cak akcija bila ujutro i navecer,mislim da 2.2. Po aplikaciji odnosno lh trakici pik je bio 1.2. znaci O je mogla bit iduci dan. Stvarno neznam jer nisam nista osjecla. Bolove sam imala 1.2. ali neznam dal od napora na poslu ili od O. Tako da stvarno nisam nikakvo mijerilo po tom pitanju 😉 i bradavice su mi 2 dana bile uzasno osjetljive i cudne. Pijem folnu od 11. mjeseca ja mislim. Caj od vrkute sam pocela pit kad mi je M zavrsila. Znaci nekih 20ak dana,po 3 salice na dan. I to je to. Kasnije radim digitalni test od cb pa budemo vidjeli ako ce nesto pokazat. Kupila sam i onaj drugi od cb za ujutro. 
    Ma ja sam van sebe. Bila sam na poslu,rekla sefici i pocela plakat. Ona prva zna da postoji mogucnost trudnoce 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.