Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Moja seka je imala ureaplazmu i echerihiu (ne znam kak se pise 🤨) i zatrudnila je…ali je izgubila bebu u 6.mj :( prijevremeni porod…radila se obdukcija ali se i dalje ne zna uzrok…sumnjaju na urea…gadno je to….sada je opet trudna i evo usla u 9.mj 😊 dugo se borila s losim brisevima, ima isto kao i ja problem sa štitnjačom, čak kad je zatrudnila je imala tsh 9 tak da je sve moguće…a inače smo blizanke jednojajčane, i ona je na forumu ali u zimskim bebama i nadam se da cu i ja uskoro zatrudnit jer smo ipak blizanke a ona je ocito plodna 🤣🤣🤣

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Irma90

    Joj meni za tjedan dana dolaze rezultati briseva. Baš me zanima, nestrpljiva sam više!!
    I onda isti taj petak radim hormone, šećer i vitamin D.
    Ovo sve privatno idem - i to kod ženske koja mi se stvarno čini dobra (osim što mi nije rekla ništa vezano uz endometrij 🤔).
    Stvarno mi nije jasno da je tak teško reći ženama da se još ti brisevi naprave. Ja za to nebi ni znala da nisam forume čitala!
    Kod mene još uvijek nema O tj. ništa od pika! A već je 17 dc.
    Dragi i ja smo imali 2 dana pauze ali sutra ćemo još akcijati i možda u pon ujutro.


    I meni isto dolazi za tjedan dana 🤞🤞🤞 pa da ni meni nije jasno sto je toliko problem napravit te briseve..meni moja napravi,tutne u vrecicu i onda ja to vozim na Mirogojsku..veli da tak vecinom svi rade u Zagrebu . Znaci cak ni oni ne nose to na analizu..

    Di ides privatniku? Ja se isto razmisljam da krenem privatno..
    Sto je najtuznije bratic mi je ginekolog koji je specijalizirano poteskoce u zacecu no bed mi je njega gnjavit..kao i moju gin..
    Hjooooj jbti zivot,neda mi se to nist!

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Anaid meni je taj iscjedak bas bio obecavajuc jer nikad nisam imala toliko ali NIKAD…da nisam pratila O trakicama znala bih ovaj put po iscjetku tocno kad je O a mislila sam da je to mit 🤣 u svakom slucaju, to mi je bas ulilo nadu…al.kak sam se pocela debljat i stitnjaca mi pocela opet divljat, nekako sam gotovo sigurna da nije nista ovaj ciklus…i evo vec 5dpo a sise NIST…to mi je cudno jer me uvijek boli odmah nakon O i tak me bolilo i kad sam ostala T tak da….ali svakako nastavljam s femisanom i folnom…mozda ubacim jos i nocurak do O 😊

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    Aha e to sam te htjela pitati… i femisan i nocurak si sad pila .?

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Moja seka je imala ureaplazmu i echerihiu (ne znam kak se pise 🤨) i zatrudnila je…ali je izgubila bebu u 6.mj :( prijevremeni porod…radila se obdukcija ali se i dalje ne zna uzrok…sumnjaju na urea…gadno je to….sada je opet trudna i evo usla u 9.mj 😊 dugo se borila s losim brisevima, ima isto kao i ja problem sa štitnjačom, čak kad je zatrudnila je imala tsh 9 tak da je sve moguće…a inače smo blizanke jednojajčane, i ona je na forumu ali u zimskim bebama i nadam se da cu i ja uskoro zatrudnit jer smo ipak blizanke a ona je ocito plodna 🤣🤣🤣


    Da,rekla meni sestra da je tesko rijesit se te napasti i da se ne nadam previse da sam je se rijesila..

    Cek i jel se rijesila Ureaplasme? Kroz koliko terapija?

    Pa da mogla bi i ti sad..to je ta ista sestrinska energija hahah 🤣🤣

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Malamala

    https://ibb.co/jgYDQ2D [ibb.co]
    Što mislite cure? 16 dc


    To bi ti trebalo biti to. Koristim isto te trakice super su mi bez obzira sto su svjetlije (to ne brini takve su svima, jer i ja i moje 4 kolegice ih koristimo). Ali s obzirom da kostaju preko 100kn 5 komada, pokazale su mi se odlicne i one iz mullera (75kn) pokusaj i njih. 
    Evo posaljem  ti da vidis kako su moji izgledali
    https://ibb.co/GPZNLWT [ibb.co]
    Hvataj se posla i sretno 🥰

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Anaid ovaj ciklus sam samo femisan kapi i folnu. Tako da je definitivno femisan zasluzan za sluz - sigurno! A nocurak sam pila u 11.mj 3 puta dnevno kapusle i isti taj mj.ostala T ali nije uspjelo :( tako da mislim da cu slj.ciklus femisan i nocurak do O i folnu cijeli ciklus 😊

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Tommy rjesila se fala Bogu i to nakon jedne terapije…al kazu da se to cesto vraca pa je sad u ovoj trudnoci preventivno pila hrpu antibiotika samo da se ne vrati opet

  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    Justagirl ❤️ imam i ja sestru blizanku, isla je sa mnom na oba poroda ❤️ bilo bi bas lipo da zajedno imate bebice, moja sestra ima puno stariju dicu od moje

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Crookshanks ❤❤ posebna je to veza…kolika je razlika među vama? I kolika je razlika u godinama vaših mališana?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.