Dobitnici potjere za Ljutim pticama i vrijednih nagrada!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Branka10

    Branka10

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najdraža joj je žuta ptica,
    a sviđa joj se i zelena gica.
    Kaže da se baš smiješno smije,
    od toga joj ništa milije nije.
    Žutu pticu ipak najviše voli,
    njoj baš ne može da odoli.
    Trokutasti oblik i zbunjeno lice,
    najdraže su joj stvari kod te ptice.
    Angry Birds set pravi bi joj bio dar,
    za nju to je prava stvar 

    Djeca su najveće blago <3

  • ivankasf

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Velikog Crvenog sin voli iako je još mali i ne razumije šta oni svi to rade ali se njemu najviše veseli :) voli njegov zvuk :) 
    Kockice bi rado slagali i njihove zvukove ponavljali :)

  • Bebe1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj sin ima 5 godina i definitivno najviše voli Reda. Sve se u našem domu crveni od njega i to od njegove druge godine. Od odjeće i obuće do donjeg rublja, igrački, parfema, zavjesa i posteljine i ručnika - STRAŠNO! Red je glavna faca pa mu se zato sviđa! I uvjek mu izmami osmjeh na lice. Kaže moj muž svaka čast onom tko ga je izmislio! A kad bi dobio legiće njegovoj sreći ne bi bilo kraja a ni mojoj jer bi ga to doslovno opčinilo! Eto još nam samo to fali!

  • Nika21

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    “Onaj smedi(smedji)”-tako je moj sin odgovorio,pitala sam ga zašto,a on je rekao-“Ajde ti jeci(reci)”.

  • Sonjapop

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Red, Bomb, Matilda, Chuck, Blues, Hall, Bubbles, Terrence… sve su nam najdraže.skupljamo,čitamo, kreiramo od plastelina, glinamola, kartona, kolaža…još da nam netko pokloni legiće:) 

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Iako se stalno nešto ljuti, mom petogodišnjaku najdraži je Red. A zašto? Zato što je glavna faca i dobrog srca… A osim gledanja crtića, sineka najviše veseli slaganje legića pa bi se jako obradovali jednom Angry Birds paketiću

  • tatavjekk

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj sin sad ima 5 godina, a obožava Angry Birds od kad je mogao (koliko-toliko) izgovoriti njihova imena :). S njima je naučio zakone fizike, što je TNT, bumerang, a i praćka. Sad bi bilo lijepo kad bi naučio i zakone građevinarstva uz Lego kockice! Najdraža ptica mu je 'Tukan! i to je oduvijek bilo tako. Po njegovim riječima zato jer je šaren, a po tatinim riječima zato jer leti na neobičan način. Kad bi osvojili Legiće, imali bi priliku zajedno izgraditi naš novi mali svijet mašte.

  • CIJA

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    MOME SINU KOJI ĆE NA JESEN U ŠKOLU JE NAJDRAŽI RED JER JE BIJESAN I ZALJUBLJEN KAO I ON.
    JEDVA ČEKA DA CRTIĆ DOĐE U KINA , MENI KAO RODITELJU BI BILO DRAGO DA GA IZNENADIM POKLONOM KOJI STE SPREMILI.

  • Avatar erni123

    erni123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Moram priznati da ne znam veseli li se vise crticu moj malisan ili ja kao njegov tata i veliki ljubitelj angry birds igrice i svih likova..ali ipak cu vam reci da nam je najdraza zuta pticica jer je brza i aktivan kao i mi tj. ja i moj sin, volimo i reda jer je bas fora kad se ljuti.. rado bi lego kocke jer u kino idemo sigurno.. jer ovakav crtic se definitivno ne propusta..javimo dojmove

  • sasasasa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    “Di je moj Red?” svakodnevno je pitanje moje male Ljute ptice. 
    Nismo još na igricama, ali Red je postao najdraža plišana igračka koju je dobio od bake i dede, i jedva čekamo pogledati crtić. 
    Kad ga pitam zašto ga voli kaže “jer je fora, crven, sigurno brz i hrabar kao ti tata i kao ja ”.
    Naravno obožava Lego kockice kao i svaki trogodišnjak i razveselilo bi ga jako dobiti Angry birds set koji bi jako dobro izgledao sa ostalim legićima. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.