Dobitnici potjere za Ljutim pticama i vrijednih nagrada!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pepi2707

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Najdraža Petrova ljuta ptica je Bomb, Crna ptica koju on zove engri brc bombaJ
    Zato što je najbolja i sve ruši pred sobom, s njom postiže bolje rezultate:)

  • Avatar Mima79

    Mima79

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Sinek Obožava Red-a (Crvenu pticu) , a curka voli Bombu…Oboje obožavaju igricu i igraju je od doba pelena….Kuća je puna Angry Birds-a svih vrsta - plišanci , posteljina , pračke , tablet, stickeri…Ova nagradica bi bila odlična za moje mališane , pravo iznenađenje! jedva čekamo objavu nagrada :-)

    samo mama…

  • Avatar Mima79

    Mima79

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    nisam odgovorila zašto? - jednostavno zato što su uvjereni da je njihova najbolja za pobjedu! vole biti brzi i moćni! 

    samo mama…

  • Avatar kika23

    kika23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Govori moj sin (6 godina) mlađoj seki (2 godine): “ Mislim da ti mama voli Bomba isto kao i ja, mislim čak da imaju istu super moć - čuo sam je kako kaže - još samo jednom i ekspoldirat ću!” 

    kika

  • Kika89

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mali 3 godine ima i vec 2 god je lud za pticama i gicama ;) imamo sve na angry bird..ukrasne jastuke,deke,starke,odjecu,ama bas sve osim legica angry bird ;)
    Ici cemo ovavezno pogledati film al nismo iz zg :(
    Obozava gice kad ih ptice ne uspju unistiti pa se podsmjehuju:) a os ptica Bomb mu najdrazi jer eksplodira i sve gice poubija ;) i drugi su mu jako dragi (sve ih ima) ,a mama,mama obozava Stellu jer mi preslatka onako fino zenstvena sa finim dugim trepavicama:)
    Svi u kuci smo postali ludi za pticama 😂

  • dancani

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bomba je naš omiljeni lik..Najviše me nasmijalo kad sam čula sina kakogovori prijatelju dok su igrali igricu “ Pazii ide BOMBENIII!”

  • vesna.kole

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Priznajem ja sam taj koji je “lud ”za Angry bird igricama .U njih sam počeo polako uvoditi i svoga klinca koji nije još za video igre,ali je “lud ” za legičima i crtićima.Mislim da ako nama date nagradu jednim udarcem ste učinili sretnim Tatu i sina,a mama će dobiti malo vremena za sebe, jer će se djeca igrati.Postavljati ćemo Bombe ,ljutiti se kao Red ,a možda netko i odleti, ako se jako naljutimo.To su naše ptice favoriti za sve…Gledam mail svaki dan jer sam nestrpljiv kao malo dijete…Volimo Angry bird u svakom obliku…

  • Avatar ivanah23

    ivanah23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Red il kako ga od milja zovemo crvena pticica, koja je uvijek ljuta ali iapk dobra srca.. naucio je mog malisana da se smije naljutiti, ali isto tako mora priznati kada nije u pravu.. da u zivotu treba cijeniti prijatelje i da je nazalost malo onih koji su pravi ali njih treba cuvati kao najvece blago..i da kao sto Red voli i cuva jaja i krece u brobu za njih isto tako smo ta jaja mi njegova obitelj koju treba cuvati i voljeti.. on uvijek kaze da je tata Bomb jer brzo ekspodira, a ja kao mama sam Matilda jer sma dobra i blaga..eto i ljute ptice mogu nauciti nesto nasu djecicu a mi bi jedan lego set jer u kino cemo sigurno ;))

  • ljube5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Crveni je najdraži sinu mom.
    Kaže da mu je smiješan i sa facom ljutom.
    Plišanca zove Crveni frendić,
    i baš mu je sad on trendić.
    Voljela bi osvojit za njega lego set
    da ga nagradim što će prvi razred proći s pet.

  • nmiholic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nama je omiljeni zuti Angry bird ili ludi Chuck!!Jan ima 3,5 godine i najvise voli Angry birds.Sve ima od njih,posteljinu,carape,majice,jastuke i jos stosta.Stalno je u akciji i stalno prica da ce mu tata napraviti pracku.Spava sa svojim Zutim ili kako on kaze Sponganim.Jako bi bili sretni kad bi nesto dobili!!Veliki pozdrav od ljubitelja Angry birdsa!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.