Dobitnici potjere za Ljutim pticama i vrijednih nagrada!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lidija81

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kockice slaže moje malo dijete, 
    ona vam jako voli životinje što lete, 
    već od zore rane ona čuje njih, 
    zna zapjevati omiljeni stih. 
    Kad su  Angry Birds tema, 
    onda nema ni malo dilema, 
    njoj je Red najdraža ptica, 
    jer napravi čuda od malo sitnica, 
    voli ju jako to moje malo biće, 
    nadam se da da će Lego set postati dio naše priče.

  • Avatar Rea5

    Rea5

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Kada smije dobiti mobitel za igrati,moja curica  najradije igra Angry bird 2, a najdraža ptičica joj je mala plava jer se razdijeli na 3 ptičice i svaki put se nasmije od srca i pita kako joj to uspije.

  • bmatic55

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Chucka ludog volimo,
    I stalno mu se smijemo.
    Bomb je isto drag,
    Taj luckasti crni vrag.
    Matilda je divna i mila,
    Gledamo je kao da je neka vila.
    Ali Red je onaj koga obožava moj sin,
    Jer je kao i on uvijek fin,
    Uvijek mudar, hrabar i snalažljiv,
    Zeznut, jak ali i pažljiv!

  • morena_

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mom dječaku najdraži je Red. U njemu pronalazi inspiraciju za kritiziranje. Voli kritizirati i svađati se s Redom… :)

  • predrag.radosevic.5

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Trenutno smo u fazi kada nam ljepota izlazi kroz boje pa nam je Red i mala plava najdraži.Mama se ljuti jer jako kopiramo sve što vidimo ,a znamo da Red baš nije uzornoga ponašanja.Nismo još zaluđeni videoigricama pa nismo baš “veliki”prijatelji sa Angry Birds ,ali preko sličica se svakodnevno upoznajemo.Zato obožavamo crtiće i već danima stojimo ispred TV-a i čekamo najavu crtića kako dolazi u naša kina i vičemo“Hoću ja gledati,hoću ja ići”..Pa kako ne udovoljiti kćeri od 5,5 godina.Još kada bismo dobiti set za igru ,gdje bi bio kraj našoj sreći..Hvala Vam jedan ponosan tata koji također voli crtiće i ići u kino.

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Moj malac “Engi burse” zna kao plišance i sličice iz trgovačkog centra, crtiće još nije gledao ali je od većih prijatelja naučio kako se zovu i što rade. Najviše mu se sviđa gospon Cuveni ili kako ga on zove “Jed” , veli da  je on žuti, jede smokije i eksplodira. Sve je pobrkao ali tako mi je sladak kad priča o njima da ga niti ne ispravljam, super mi je ta njegova mašta. Obožava kino i oduševio bi se da ga odvedem pogledati Engi burse ali Cineplexxa nažlost nema u našem gradu :(

  • renata.osmic.5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Legiće volim ja
    uz njih sam sretna i slobodna
    kao plica mala plava
    raširenih krila.
    Igra je uz njih zakon,
    zato evo im moj naklon.
    Još kada bi igra ta
    zakucala na moja vrata.
    Uzivala bih sa njima ja.
    Matilda,Red,Bomba  i ludi Chuck
    ekipa su moja najbolja .
    Svatko od njih vrlina ima sto
    ali ih želim ja,jer sam uz njih sretna i vesela.

  • cecilija0102

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najdraža Ljuta ptica moga malca je Mala ptica slavljenik, a razlog je zato što je zelena a i tata slavljenika jer je plavi. Ustvari Bomb jer eksplodira i tako i popravi stvari. A nekad mu je najdraža Stella koja je mudra i zezne Pigse. Onda ponekad Chuck, “on je zbilja luckast” i zato mu se sviđa kaže. Ali ustvari moj malac najviše uživa u Redu i njegovim forama, u snalažljivosti i odvažnosti, i kaže da kad naraste bi isto htio kao i sada nositi sve sa Redom (majice, kape, čarape, jakne…). Znači ipak Red pobjeđuje kao omiljena Ljuta ptica! 

  • snowwhite

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    moram bity iskrena pa reći da kod nas nisu samo mališani obožavatelji neodoljivih angry birdsa ,mi smo naime cijela obitelj zaluđena angryima i to ne novonastali fanovi već fanovi od prvih pojavljivanja 2009/2010 godine .naravno kako se svatko od nas razlikuje tako i svaki od nas ima svog omiljenog lika među njima,mojoj kćerkici je Matilda,neznam jel stvar u ženskoj solidarnosti ,u tome da je doživljava  kao zamjensku majku ili njenom izgledu ali ona joj je omiljena,sinu je najdraži lik Crveni odnosno Rediii kako ga od milja zovemo i moram priznati da je postao sve više nalik njemu ,možda je razlog tome dugogodišnje često gledanje istog. Suprugu je svinja ratnik omiljeni,kaže da voli to što je drugačiji,pomal smotan i plašljiv,a meni je naravno najdraži neodoljivi Bomb,frajer kojemu je sve u životu jednostavno i lako,živi za zabavu i druženja ,pomalo nalik meni :-D  no jedno je sigurno,iako imamo svog favorita među pricama  sve ih volimo jednako jako ,voimo ih na crtiću,igricama,odjeći,stripovima,smajlićima na fejsu,svakodnevno su prisutni u našem životu na neki način i moram vam priznati da uživamo u tome. naravno jako se veselimo i novom nastavku i spremamo se u kino na novu avantura sa nama najdražim likovima…a da sad da vam kažem još nešto,s obzirom da je sinu za par dana rođendan ,naravno tematika angry birds bilo koja od nagrada bila bi dodatno dobrodošla da uveliča taj veliki i važan dan sa prijateljima ..šaljemo vam jedan angrybirdsastičan pozdrav <3

  • Littlemama+

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Matilda je njegova nadraža ptica,
    zbog nje ne skida osmjeh sa lica.
    Oči su njegove pune sjaja,
    jer ona najbolje čuva jaja.
    Najviše pazi na male Plave
    a voli spasiti i svinjama glave.
    Ona se ne voli boriti s njima
    sve što želi je mir svima.
    Naš dječak na sve strane “trubi”:
    “smješno mi je kad Matildu Bomba ljubi”:)
    U vrtić je nosi svakoga dana,
    pitam ga zašto, pa kaže:
    ona je kao ti mama.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.