Koje proizvode koristite za poboljšanje začeća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ja ih koristim od cca 7 dc do O, koja mi je recimo 13 dc.
    7,8,9,10 ih koristim jednom dnevno nikako ujutro nego recimo popodne, a od 11 dc pa do pozitivne lh trakice cak i dva puta dnevno, oko 12 h i oko 20 h, da slucajno ne bi propustila taj lh pik.
    Meni je ovaj mjesec LH pik trajao dva dana, znaci trakica mi je dva dana bila pozitivna, dok recimo prosli mjesec je samo jedan dan.
    Znam da su cure pisale da nikako nisu uspjele uhvatiti lh pik jer im prekratko traje pa su zato radile dva puta dnevno, ali ako tebi traje lh pik cijeli jedan dan onda je dovoljno raditi test jedanput dnevno.
    I obavezno slijed.dan također napravi lh test,.da vidis da li ti je i drugi dan pozitivna.

    [lilypie.com]

  • tinka71

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Nakon dugo čitanja na raznim forumima o vrkuti i tome koliko pomaže krenula i ja nedavno, za sada tek par dana, ali javim dojmove

  • Avatar anKol

    anKol

    Broj poruka: 93

    Prijavi adminu

    I ja sam pocela s vrkutom prije koji dan i sa inofolicom, to mi je preporucila gin. zbog polic.jajnika pa se nadam da ce bit nekakvog efekta :)

  • tinka71

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moram priznat da nikad nisam imala manje bolne menstruacije nego sad kad pijem vrkutu, pa čak ni kad sam pila kontracepcijske tablete.
    E da, počela sam pit i A-Z mama iz DM-a

  • Avatar nena27

    nena27

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Ja sam primijetila da me od vrkute više ne bole sise prije nego što trebam dobiti pms mi se skroz ublažio osim što jedem to se nije smanjilo evo danas mi je 23dc i od jučer tamanim sve po redu. Ovaj mjesec ne pijem čaj od vrkute nego evine kapi koje sadrže 90% vrkute, 10% konopljike koja stavlja hormone u ravnotežu

    [daisypath.com]

  • zeljamijeimatikcermojumaluprincezu

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage djevojke, cure, žene, sve imamo isti cilj, ostati trudne  
    Otvorila sam ovu temu kako bi saznala koje sve proizvode imamo na raspolaganju da ih mogu kupiti i koristiti da mi pomognu pri začeću. 
    Molim vas da me savjetujete oko proizvoda imenima, vašim iskustvima, cijenama vec godinu dana pokusavama ostati trudna kasnila mi je menstruacija 13dana poradovala sam se kupila 3testa bila su sva tri negativna nakon 13dana sam dobila menstruacija i jako se rastuzila 😰😥

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Jao, ja sam hodajuca ljekarna. Pijem hrpu toga, ujutro gynositol i vit D, ulje nocurka od 5. do 15. dana ciklusa., aktivnu folnu, andol 100 i fertil up popodne, omegu 3 između obroka i navečer metformin. 😂

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Maybebaby

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav… Suprug i ja planiramo bebu vec 4 godine i ne ide pa ne ide, inace smo jako mladi ja imam 23 on 27 godina… Sve je u redu s obje strane Al jednostavno nikako da ostanem trudna. Pocela sam piti femisan a kapsule i folnu kiselinu, dali mi neko moze reci nesto vise o femisan a dali vam je stvarno pomogao… Ne znam jel da pijem samo femisan a ili da pijem i folnu uz te kapsule pa ako moze savjet… 
    Puno vam hvala 

  • Avatar Barbi30

    Barbi30

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Pozdrav..ja i suprug već 3 godine pokušavamo…dosta sam toga pila i sama i prema preporuci ginekologice..
    Trenutno pijem FOLACIN (koji mi je uveo dr iz Zg Vinogradska) i ovaj mjesec počela s FEMISAN A kapima da pokušamo i to.. do sada unatrag pila i kombinaciju marulja+vrkuta, pa pila Prenatal +Folacin jedno vrijeme, Elenatal + Folacin, itd.. iza mene su 2 biokemijske i jedna VM i iskreno neznam da bi šta povezala sa postignutim trudnoćama. Pogubljena u svemu ali nastavljam dalje. 

    👩1990 dg PCOSlike
    🧔1988 oligoasthenozoospermia

    Vinogradska
    09/22 IVF/ICSI
    Baby boy 💙-08.06.2023.

  • brnica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Zdravo cure pokusavam ostati trudna pa nikako isla sam kod gin dala mi je infolik hp dali je neko od vas mozda to koristio i dali je pomoglo ista… Hvala unapred

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.