Koje proizvode koristite za poboljšanje začeća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nessah

    Nessah

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    mimica24 da i ja sam od cura ovdje saznala za kombinaciju marulja + vrkuta. Marulju kao smiješ piti samo do O ali sa obzirom da ja neznam kad mi je O onda se ne želim kockati sa tim pa sam se odlučila samo za vrkutu koja je manje opasna za plod. Također i Femisan A nema nikakvih nuspojava za plod. Hvala na savjetu i sretno ti od 

    sandra26 zao mi je to čuti jako. Savjetujem ti da nam se pridružiš na temi Tko planira i radi na bebi? kako bi dobila što više razumjevanja i podrške od nas svih. Ispričaj svoj slučaj pa se možda nađe još neka trudilica koja ima sličnu situaciju pa se možete međusobno savjetovati i bodriti. Ne kloni, ja volim reći svakoj da svaka od nas već ima svoj plusek samo nije još došao naš red  Ostani pozitivna i hrabra i pridruži nam se na temi 

    dillb to sam već negdje čula tu kombinaciju, svakako ću je imati na pameti. Hvala ti na savjetu!

    mama  joooj ti me uvijek obraduješ sa svojim postom i dadeš mi neki polet dodatni u svemu ovome. Nadam se da će i meni vrkuta pomoći kao i tebi 

    [lilypie.com] [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurelija

    Aurelija

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!

    Nova sam na ovom forumu, iako vas pratim već duže vrijeme. Registrirala sam se samo zato da vam ispričam svoju priču, možda nekome pomogne, tko ima sličan problem…

    Dakle, dragi i ja radimo na djetetu nešto manje od godine dana i i taman smo krenuli raditi pretrage što i kako dalje. Njegov nalaz je uredan, a kod mene je problem u izostanku ovulacija i disbalansu hormona (sniženi LH i sniženi estradiol 3 dan ciklusa, ostalo ok). Ciklusi su manje više bili redoviti (plus minus 3 dana), čak sa porastom bazalne temperature oko 18. dana, iz čega bi svatko zaključio da se ovulacija događa. No folikulometrijom je utvrđeno da nije tako, pa sam dobila uputnicu za Petrovu, kamo sam i otišla na prvi pregled. U međuvremenu me prijateljica nagovorila na MACA PRAH koji sam počela uzimati krajem 4. mjeseca, sa prvim danom novog ciklusa. Na stranim forumima sam pročitala hrpu priča o toj adaptogenoj biljci koja regulira hormone i uz čiju pomoć su žene uspjele zatrudnjeti već prvi mjesec. Zvučalo mi je predobro da bi bilo istinito i nisam se nadala čudu, pogotovo jer sam prije toga već pokušavala s vrkutom i vitexom. U međuvremenu sam obavila pregled u Petrovoj i dobila uputnicu za AMH i HSG i samo sam čekala da dođe sljedeća mestruacija da to mogu obaviti. No ona nije došla!!! Naravno već sam se zabrinula da sam s macom napravila još gore i nisam se usudila raditi test na trudnoću da se ne razočaram. Pričekala sam par dana i napravila ga - test je bio pozitivan! Drage moje, uz pomoć mace sam zatrudnila odmah prvi mjesec!!  Sad nestrpljivo čekam prvi pregled da doktor potvrdi trudnoću 

    Ispričavam se na dugom postu, želim vam svima da brzo dođete do svojih bebača, jer znam kako je to stresno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nessah

    Nessah

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Aurelija , hvala ti na iskustvu, vrlo je ohrabrujuć. Malo ću istražiti po netu o tom Maca Prahu. Reci mi gdje ga se može nabaviti? Koliko košta?

    [lilypie.com] [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurelija

    Aurelija

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Kupila sam u bio bio, a vjerojatno ima u sličnim trgovinama. Dosta je skup, oko 150kn pakovanje, a potrošila sam malo više od pola u mjesec dana. Svaki dan se 1 žličica rastopi u vodi i popije, a osim cijene, mana mu je i odvratan okus, teško se zakamuflira s nečim. Inače, maca prah ne sadrži nikakve hormone i trebala bi pomoć i kod viška i kod manjka u organizmu, jer uravnotežuje cijeli endokrini sustav.

    [lilypie.com]

  • MareS

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke

    Evo i ja se borim godinu i pol da ostanem trudna. Sad gledam po bio bio trgovini za taj navedeni macin prah pa me zanima kakav si ti kupovala
    Aurelija?
    Ima neka plava kutijica i dvije ko vrecice. ili je svejedno koji se uzme?

  • MareS

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Koliko puta na dan se pije?

  • Avatar Nessah

    Nessah

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    MareS ja iskreno nisam ni stigla istraziti dovoljno o tom Maca Parahu jer sam ostala trudna nedugo nakon ovog posta… Nazalost trudnoca je zavrsila spontanim u 7-om tjednu trudnoce (prva trudnoca) i sad pokusavamo bez ikakvih preparata. Samo se kvalitetnije hranimo i to je to. Nadam se da ce Aurelija vidjeti tvoj upit. Lose je sto forumi nemaju notifikacije kad ti netko pise na temu. Da nisam radoznalo dosla na ovu moju temu nebih ni vidjela da si pisala. Sretno!

    [lilypie.com] [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • MareS

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    hvala

    evo ja sam ovo nasla i nadam se tome
    Značajke proizvoda:
    •povećava razinu energije
    •uravnotežuje rad hormona
    •ublažava simptome menopauze i PMS
    •djeluje pozitivno na seksualnu energiju
    •pomaže kod nesanice i stresa
    •povećava tjelesnu izdržljivost
    •pozitivno utječe na zdravlje srca i krvnih žila
    •pomaže kod neplodnosti
    •poboljšava pamćenje i koncentraciju
    •pozitivno utječe na zdravlje kosti i zubi

  • Avatar Aurelija

    Aurelija

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Evo me! Čitam vas stalno, bez brige  Ja sam također imala spontani u 7 tj, nastavila sam s macom cijelo vrijeme, nažalost ovaj puta nije odmah upalilo, iako sam imala ovulacije u nekim ciklusima. Trudim se i dalje!
    MareS, kupila sam onaj u konzervi prvi puta, a poslije onaj u vrećici, mislim da je to isto. Jednu žličicu dnevno rastopljeno u malo vode.

    [lilypie.com]

  • m1992

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam na vrkuti već malo vie od mjesec dana. Osjetila sam odmah pozitivne promijene sto se tice menstruacije (bolovi i krvarenje) sad se nadam i plusu napokon…. ne znam dali ste cule za gospodu ramizu… narucila sam od nje lijek i sad cekam da mi stigne da ga pijem…. citala sam o njoj na facebooku (ima svoju grupu i profil)  i gotovo svaka zena se izlijecila od tog lijeka kakav  god ginekoloski problem bio…  probajte s tim pokusati.. ja se javljam sa svojim iskustvom uskoro.nadam se da cu imati sretne vijesti ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.