Kako vaša obitelj provodi slobodno vrijeme?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dexa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja obitelj, sastavljena od moje drage supruge, dvije kćeri i sina, teško nalazi slobodno vrijeme kad smo svi na okupu. Supruga radi u smjenama, djeca imaju svoje školske obaveze u turnusima.
    Ono malo vremena što smo skupa, rado provodimo u toplicama i to upravo u Tuhelju.
    Uz to mi smo obitelj koje će u svako doba skijanje mijenjati za toplice, pogotovo kad se radi o paketu za cijelu obitelj.
    Uz to sutra mi je rođendan 

  • veseljakj

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja četveročlana obitelj, suprug, naše dvije kćeri i ja sa nestrpljenjem očekujemo vikende i zajednička druženja. Suprug radi van mjesta u kojem živimo i preko tjedna nije s nama. To nam jako fali i stvarno je teško preko tjedna izlaziti “na kraj” sa svim obavezama i međusobnim nježnostima koje nam nedostaju. Tako da željno iščekujemo petak i njegov povratak jer tada znamo da smo si cijeli vikend “naši”. Djevojčice već u petak izvrše sve svoje obaveze tako da je vikend samo - tatin i naš! Bilo bi krasno kad bi češće mogli bez onog financijskog pritiska dati petama vjetra i otići nekud uživati u nama i zajedničkoj ljubavi pa sakupljati sretne uspomene, nas četiri zajedno!!

  • Avatar mimi1989

    mimi1989

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Slobodno vrijeme provodimo u zajedničkim šetnjicama koje naš mali sinčić obožava :))

  • tortica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bitno nam je da smo zajedno, pa makar svi zajedno gledali crtiće ili se igrali kod kuće :-).

  • Avatar dea5rinja

    dea5rinja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Buduća mama na porodiljnom u 32 tt ima jakoo puno slobodnog vremena, a tata.. on baš i ne, po cijele dane radi naporan fizički posao (čitaj bauštelac),ali svejedno svojoj zahtjevnoj trudnici stoji na raspolaganju svaku večer.. za večerom strpljivo sluša gdje me sve ‘malac’ danas udario u trbuhu,koje stvari nam fale za rodilište, strahovi o porodu i slično.. A poslije zajedničkog tuširanja nije tati teško ni izmasirati moja naotečena stopala,ramena..mini wellnes. Voljela bih i ja njemu priuštiti neki wellnes vikend , naravno, kad budemo 2+1 ;)

  • Avatar Pikica89

    Pikica89

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Ja još nemam svoju malu bebicu ali nadam se jednog dana i veselim se majčinstvu ,ali imam svoju prekrasnu malu nećakinju koju obožavam najviše na svijetu i kada dođe kod mene provodim puno vremena s njom.Volim svoje slobodno vrijeme iskoristiti igrati se s njom u parku ,šetati prirodom ili jednostavno kod kuće se zabavljati igračkama ,crtati, igrati se dučana hehe pjevati, gledati crtiće ,igrati se barbikama….bilo bi super da osvojim wellness vikend jer bi je napokon naučila plivati i roniti a i super bi bilo se malo maknuti od svakidašnjih obveza :))

  • lidija.persi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    subota ujutro, budimo se oko 8, izvlačimo iz kreveta, doručak, spremamo se u Cinestar na obiteljske matineje u 11 sati, gledamo film, grickamo kokice, pijemo vodu. Nakon filma odlazak u Mcdonalds, klopa, a onda lagan povratak kući, zadržavajući se na svakom dječjem igralištu po putu do kuće… i naravno sladoled po putu! 

  • sara012

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mi smo jedna velika obitelj s dvoje tinejdžera, jednim 9-godišnjakom i 2-godišnjakinjom.
    Dosadno nije nikada, ali se stalno lovimo za glavu i za rep jer nam je vrlo teško biti na okupu u isto vrijeme zbog škole i posla.Ali za to su stvoreni vikendi koje iskorištavamo maksimalno za druženje, zajedničke objede koji su puni smijeha i za vrijeme kojih svi pričamo u jedan glas da bi stigli prepričati sva zbivanja od proteklog tjedna…ma ludo totalno, ali i prekrasno.Tu i tamo još uspijemo pogledati koji film svi zajedno ili odigrati koju partiju Una i nakon toga stariji svatko na svoju stranu - da, to je normalno mada bolno jer im više nije toliko potrebna naša pažnja, a mi se tada zabavljamo s mlađima koji će isto tako brzo odrasti da doista treba iskoristiti svaki trenutak proveden s njima i maziti ih ljubiti do besvijesti, pa makar ih razmazili…samo su jednom mali :-)

  • bubi13

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Suprug i ja imamo ludo radno vrijeme koje je u smjenama , preko tjedna se samo mimoilazimo,pa za naše mališane preko našega neradnog  vikenda  napravimo  vrhunsku zabavu, koja počinje  odmah ujutro nakon doručka. Svi zajedno obožavamo plesati i pjevati a to nam je najdraže činiti uz zvukove Trešnjevačkih mališana (hvala Bogu kaj imamo susjede koji su već u podmaklim godinama pa se nikada ne žale.) Kada se umorimo od plesanja slažemo kockice, slagalice ili se samo škakljamo. Nije mi bitno što radimo, važno mi je da smo zajedno i da svakog trenutka uživamo u ljubavi i sreći naših zajedničkih trenutaka.

  • 1001

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Slobodno vrijeme, što je to? Ponekad mi se čini da uz školarku staru 9 godina i klinca starog 4 godine, slobodno vrijeme je pojam koji je nestao iz vokabulara. Redoviti odlasci kod logopeda (oba klinca), vožnje u vrtić, terapijsko jahanje, škola jahanja na Hipodromu, trening karatea, smjenski rad čine  svakodnevnicu našeg tjedna. Kako suprug radi u smjenama,   za mene i moju obitelj slobodno vrijeme je svaki trenutak koji uspijevamo provesti zajedno. Naše veselje u slobodno vrijeme ispunjavaju trenuci pripremanja tijesta za pizzu, pripremanje smjese za palačinke (nema bolje od one koju Dominik pripremi), hrpetine brašna na podu, igre lovice u našem vrtu, šetnje našeg psa Ele, odlasci na hokej u koji smo svi zaljubljeni. Naša obiteljska sreća započela je prije 9 godina bračnim putovanjem u Termama Tuhelj.Suprug mi je za 5 godina braka “poklonio” odlazak u rodilište gdje sam rodila predivnog dječaka, a ja bih voljela njemu i našoj obitelji za 10 godina braka “pokloniti” odlazak u Terme Tuhelj, mjesto gdje je počela naša obiteljska sreća.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.