Kad ću više roditi?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Krece navala bebica, Baby M je otvorila 12.mjesec koji je prepun mama pred terminom!
    :)

  • Avatar Maliia

    Maliia

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    joooj tema taman za mene sada, termin mi je u četvrtak za tjedan dana ali kako mi ginekolog stalno govori da ću prije I već sam nešto otvorena, luuuudiiim iščekivajući, sad su odjednom svi simptomi nestali nisam si toliko teška ne boli me kad hodam nisam vise grozno otečena, pa neću valjda prenijet ko će to izdržat :-/ a čak sam se I izdepilirala prosli tjedan sad će mi još I dlake počet rast kad najmanje treba …. pihhhh

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    meni termin bio jucer, ne da sam nestrpljiva nego trzam na svaku bol s nadom da su to trudovi al nista 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Meni danas termin i ništa još! Službeno i drugi put prenašam termin…prvo dijete je bilo na 41+3, baš me zanima do kad ćemo ovaj put iščekivati 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Curke, želim vam da trudovi što prije krenu i da što prije ugledate svoje mrvice. 

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Opet da potvrdim svoju nestrpljivost
    Jedva čekam upoznat našu Klaru, iako ima još “klipsanja i geganja” do tog trenutka.
    A ko Bog da da sve bude u redu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    meni je termin 31.12 i sva sam nestrpljiva , al imam neki osjecaj da cu prenjet :/

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Da vam se i ja pridružim…termin 17.1. Koji mi se čini daleeekoooo…curka pred 10 dana bila na zadak pa je dr rekao da ak se ne okrene bude bio carski tjedan dana ranije…i sad bi ja htjela ranije al opet mi je žao da dragi nije na porodu….a sve je više manje spremno…kinderbet složili prekjučer,tetre i ulošci za platnene pelene mi se upravo suše i još jedino mi je ostalo oprati 2 vreće robice koju sam neki dan dobila od susjede :) tak da i ja upadam u klub nestrpljivih i jedva čekam da upoznam svoju Lotte :) a i tata je sve nestrpljiviji…svaki dan ju pita kad ćeš nam doći,kad ćemo se upoznat :)

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Mi smo isto jako jako jako jako nestrpljivi. Termin je 15.1. I baš kak veliš cloudy tako se daleko čini 
    A ja isto nemam osjećaj da ću uskoro rodit. Niš ne boli, nemam nikakvih kontrakcija, lažnjaka i ne znam čega. Kak se bliži kraj ja se sve bolje osjećam  

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    To što kažeš…ja isto nikakvih kontrakcija ni lažnjaka…jedino mi se trbuh spustio u zadnjih 2,3 dana…. i što me leđa bole kad duže nešto radim… al odma malo odmorim i nastavim i to je to :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.