Kad ću više roditi?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    hihihi znaaaam kako vam je  sve blize terminu sam se i ja osjecala sve bolje i sa sve manje tegoba, a trudove nisam osjetila dok mi drip nisu prikopcali  a vama curke zelim vase trudove i brz i lijep porod i cloudy drzim fige da se mrva okrene

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) hvala ti draga….ma tvrdoglavica na mamu  pokazuje dijete da ima stav od malih nogu… nego..da vidite kak se dragi cima…čim kažem alaa ili eee il tak nešt on se sav scima….veli da ne smijem višr jer svaki put pomisli da mi je puknuo vodenjak 

  • Avatar Zac11

    Zac11

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    evo da vam se i javim, danas bila na pregledu, još uvijek za prst otvorena, rekla mi je doktorica da se bacimo na posao dragi i ja kad dođem doma :D termin 15. 1. i jakooooo sam nestrpljiva, što je normalno… za bebicu je sve spremno doma, torba za bolnicu čeka, budući da ja cijelo vrijeme pričam da ću ranije, baš imam takav osjećaj… nemam baš nikakve bolove ni lažne trudove ali kako mi se trbuh spušta, više se nemogu bez pomoći dragog obuti, niti sagnuti jer me baš onda zaboli i prepone i križa :/
    moj dragi se isto cima na svaki moj uzdah, ali dobro, bilo bi čudno da ne :)

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Ja sutra idem na pregled baš me zanima jel sam kaj otvorena  Prošli put me nije ni gledala 
    A bebica se spustila ima mjesec dana hehe

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Dea


    Ja sutra idem na pregled baš me zanima jel sam kaj otvorena  Prošli put me nije ni gledala 
    A bebica se spustila ima mjesec dana hehe

    Dea kako je pregled prošao?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

  • matejic

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar Pavla

    Pavla

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Izgleda da ipak ovaj put po svemu sudeći neću preniti bebu.
    Sad sam u 35+3, a cerviks mi je omekšan.
    Nadam se bar da će me nakon Uskrsa zadržat u bolnici zbog predhodnog carskog, a ne prije.
    Al samo da sve bude u redu

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    29.8.2022. ➕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.