Kad ću više roditi?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ja sam otvorena pet prstiju!!, a ništa se ne događa, mada mi se čini da mi je prije par minuta otišao služni čep-ali kako vam ja pišam kao luda, nisam sigurna je li to to. Ne osjećam se čudno, ali se iskreno nadam da je to to! Već sam sva nestrpljiva, danas mi je počeo 39. tjedan! Joj, Tina moja, ja bih poludjela da sam 41+5??? Pa kako si izdržala???

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ajde nek je sa sricom!  Mora ti bit lagani krvavi trag i da curka voda stalno ako je otisa cep…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Marija…sad si i mene podsjetila na Tinu….jadna naša….mislim da joj je klokanica trebala dodijeliti neku nagradu za trudnicu čiju smo bebicu najduže tu iščekivale 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Meni nije išlo ništa krvavo…sada sam se popiškila i urin mi je potpuno proziran, nikada tako nije bio… je li to plodna voda? Joj, jesam dosadna… 
    Da Tina, zahtjevaj nagradu! 

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Dobra tema. Hehe joj ja mislim da ce mi ovo sad jos sporije ici.. ovako mi je sporo prolazilo a sad tek… jedva cekam da dode taj dan

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Meni je sve brzo prošlo, sve do 37.tjedna 
    i sad su mi dani pre dugački, još gore mi je to kaj nemrem nikam pa mi se još sporije sve čini. 
    sad sam 39+1 i čekam. I nemrem dočekati :D

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Meni jos uvijek prebrzo ide vrijeme a ne presporo! 
    Sad sam pred kraj 37.tjedna a toliko stvari jos za obavit! Nemam posebne bolove, tegobe i slicno, leda me samo navecer malo bole, ostalo ko da ni nisam trudna a i malac je miran bebac u trbuhu :)
    Naravno da svi iscekujemo da dode ali ja bi ipak jos malo vise vremena do poroda :)
    Nekako imam osjecaj da cu prenijeti, vidjet cemo.

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Ja sam sve obavila pa mozda i zato. Zadnja dva dana je toliko miran da ga osjetim jedva jedva i to jos nisam ni sigurna… ma izludit ce me haha

  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ja sam tek 24+3 i imam još dosta jahanja do kraja, ali ova tema je totalno za mene! Od prvog dana trudnoće kukam: Kad će moja beba doći!!!!!!
    Sada kada se migolji i pleše po trbuhu sam jš svjesnija da je tu i da mogu, sutra bi ju rodila!

  • Avatar Medena8

    Medena8

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ja sam 38+3 i ne mogu docekati.. beba je prije tocno tjedan dana bila teska oko 3600,  tako da se nadam da ju necu prenjeti jer smo vec veeelike.. i moja se zadnja dva dana smirila, premjestila nekako i danas sam imala nekakve lagane bolove u trbuhu, trajalo jedno sat dva i prestalo..   vi koje ste prosle to, jel moguce da su naznake? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.