Jeste li bili s djetetom u kazalištu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • predrag.radosevic.5

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Princeza na zrnu graška,Snjeguljica,Mala sirena,Priča o vodi,Smiješno čudovište,JaTiOnoMi,Iglica…sve smo to gledali zadnjih četiri mjeseca i nije nam dosta.To su samo predstave samnom a gdje su one  sa školom.Krenuli smo rano i “zarazili”se.Sada već vodimo prijateljice koje nikada nisu išle i nerazumiju kako kazalište može biti dobro kao i kino…a Mi odgovaramo nije …kazalište je još bolje.Sada u subotu popodne bismo opet vodili jednu prijateljicu a i mi želimo gledati Cvrčak i Mrav jel nismo predstavu gledali  i to nam je jako žao.

  • elena

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dosta često idemo u kazalište, moja kćerkica se uživi s glumcima i to što se događa na sceni pa nakon toga moramo glumiti i kod kuće.Prvu predstavu u kazalište Trešnja koju smo pogledali je bila najveći div u gradu s 2.5 godine, I opet Miffy joj je približila dolazak sekice a naravno snjegulica i sedam patuljaka ni ja neznam koliko puta smo gledali. Bili smo i u dječjim kazalištima nadvor od Hrvatske i mogu vam reći da Trešnja je u svakom pogledu nama broj 1 i naravno kad prođemo pored kazališta prvo je moje kazalište i nakon toga kad ćemo opet?!

  • migoh

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bili smo na Božićnoj predstavi sa 3,5god. i bilo mu je na pola predstave već dosta (držalo ga je to što će Deda Mraz podijeliti poklone hehe :) .Sada je skoro godinu stariji i sam pokazuje interes (jer vidim da živahno prepričava vrtičke predstave).
    Hvatamo slobodne vikende (jer inače ili radimo ili nemamo gdje manjeg bebača ostaviti…ili nažalost,,,ono treće'', koje nas mori u ovoj krizi) . Ovaj vikend (točnije nedjelja ujutro) bi nam bila savršeno pogođena poslastica :) 
    Kazalište za nas, jedna baka čuva bracu (koji će sve čuti od starijeg brata netom prije spavanja) te ručak kod druge bake :) Mmmm vikend iz snova :)

  • Jasna123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bile smo prvi put u kazalištu, išle smo u kazalište Trešnja gledati Snjeguljicu i sedam patuljaka, moja curka (nije jedina) se malko prestrašila kad su patuljci izašli  tako da smo ostali sve skupa pola sata , nije htjela nazad unutra. Poslije toga smo ju vodili na ljeto na štrosu da gleda lutkarske predstave i to joj je bilo super , prvu je gledala Macu papučaricu i od tada pazi kako sprema cipelice. Išla je od tada na dosta drugih predstava i u kino, izdržala je čak cijeli film, tako da se sad spremamo opet u kazalište trešnja.

  • bpintar

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zasada nismo bili niakd u kazalištu, ali moja je tvrtka  za Božić organizirala predstavu o Baltazaru i bilo je odlično. Tada je imala 2,5 godine( sada ima 3,5) i bila je oduševljena. Sada kada vidi crtani Baltazar, pita kada ćemo ići na predstavu. U vrtiću je također gledala predstave. Najviše joj se svidjelo kad smo je za roćkas vodili u kino gledati Štrumfove . Izdržala je sat vremena i zadnjih pola sata je bila malo nervozna,ali smo ipak ostali do kraja. Ukoliko i ne dobijemo nagradu, obavezno idemo pogledati neku od predstava

  • MariNesa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi nismo još bili u kazalištu, ali imamo veliku želju posjetiti kazalište…

  • MariNesa

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mi nismo još bili u kazalištu, ali imamo veliku želju posjetiti kazalište…bili smo na predstavama u vrtiću, pa prije polaska u školu..i tako slično..bili su mirni i jako im je to bilo zanimljivo…

  • Anchi80

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zadnje smo pogledali “Iglicu” u Maloj sceni. Moje curke (6,5 i 5 god) su bile oduševljene. Kad izađemo s predstave, prepune su dojmova i onda počinje komentiranje koje traje i traje! Ne idemo baš prečesto, ali kad bi mogle, curke bi svaki vikend. U vrtiću također vole predstave i vesele im se.

  • ARTICA

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša djeca nisu nikad bila u kazalištu, rado bismo ih odveli

  • avalent

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja nažalost moram reći da se ne sjećam kada smo zadnji put devetogodišnji sin i ja bili u kazalištu zbog financijskih (ne) mogućnosti. Priču sam mu već nekoliko puta tijekom godina ispričala tako da znam kako je mu je to  najdraža Ezopova basna iako je knjiga pisana u duhu starih vremena te je bilo poprilično puno usputnih simultanih pojašnjavanja   … baš iz tog razloga bih jako voljela otići sa sinom pogledati i predstavu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.