Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Jelena M

    Cure idem ujutro na Ogtt, smije li se prije njega kava s mlijekom bez secera?
    Prenizak mi ujutro tlak bude pa da me malo digne.


    Mislim da ne bi trebalo nista nazalost :(
    Neka jos netko kaze ako zna..

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Jelena M

    Cure idem ujutro na Ogtt, smije li se prije njega kava s mlijekom bez secera?
    Prenizak mi ujutro tlak bude pa da me malo digne.


    Ja kada sam bila sam morala bit nataste i nosila sam i prvi urin al to nosim mjesecno zbog bakterija pa neznam dali i ti moras… kazu da nesmijes ni vodu piti ni nista uglavnom kroz ta dva sata bit ces i gladna i zedna nazalost… Ali pripremi si da poslje ne seces kupovat nego da com istek pojedes nesto da ti ne dodje slabo… 

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Palcica12

    Palcica12

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Jelena M trebala bi biti na taste.
    Kod nas je danas bilo 33 stupnja, vruce je ali ja vise volim ljeto nego zimu, hladimo se lubenicom 🤣

    26.05.2004. 💙
    11.03.2011. 💜
    05.10.2013. ❤
    08.11.2018. 💛

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Jelena M

    Cure idem ujutro na Ogtt, smije li se prije njega kava s mlijekom bez secera?
    Prenizak mi ujutro tlak bude pa da me malo digne.


    Trebala bi na tašte znači ništa pit.. probaj izdržat bolje to nego pogrešni rezultat ..
    Ako se ne varam iz zg si? Ja sutra isto idem na Vuk Vrhovec jel ideš možda tamo?

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    Justme123

    Aurora

    Justme123

    Aurora moram te razocarati, nisi jedina, ja isto volim kad je vruce i bas mi pase vrijeme, istina, na poslu klima radi, al tad si obucem sako. 😀
    👍😉 ajoj, klima, brrrrr😁

    Ja se i nocu pokrijem ovih dana iako mi muz i djeca misle da sam luda 😂


    😂😂😂

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Amy2018

    Amy2018

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Teta90 jedna ispravka, meni je termin 02.oktobar a ne 30.septembar to je moja greška, izvini pa ako mozes, ispravi :) neka je spominjala da kad je gladna sa beba lupa kao da je i ona, i ja sam to primijetila kod sebe, al sam skontala Hajmo reci da je to zbog toga sto kad se najedem nema mjesta beba, hocu puknuti pa se umiri, a kad sam gladna onda ima mjesta i lupeta. :D

    src="https://lmtf.lilypie.com/pG4Hp2.png [lmtf.lilypie.com]“ width=”400“ height=”80“ border=”0“ alt=”Lilypie Maternity tickers" /></a>

  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    U 15 do 6 ustajem a još ne spavam ubi me žgaravica u trudnoći do sad ni jednom, prije ma ne pamtim kad užaaas 😑 peče me želudac…

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    U 15 do 6 ustajem a još ne spavam ubi me žgaravica u trudnoći do sad ni jednom, prije ma ne pamtim kad užaaas 😑 peče me želudac…


    Mislim da suosjecam s tobom 😫😫😫😫😫 komaaa neznam sta napravit podočnjaci do poda 😳

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Anđeo_

    U 15 do 6 ustajem a još ne spavam ubi me žgaravica u trudnoći do sad ni jednom, prije ma ne pamtim kad užaaas 😑 peče me želudac…


    Ja ne mogu spavati jer sam oko 1 cula nesto na tavanu da je lupilo. I odmah se sjetila nekog filma nedavno sto sam gledala. Neki manijak zivio na tavanu godinama i ubijao sve koji su zivjeli tamo. Vec sam cijeli scenarij smislila u glavi kako se “to” spusta niz tavan i svasta nesto. I sama sebe uplasila jos vise. Nema meni sna veceras.a gdje je jutro…🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Dija85

    Anđeo_

    U 15 do 6 ustajem a još ne spavam ubi me žgaravica u trudnoći do sad ni jednom, prije ma ne pamtim kad užaaas 😑 peče me želudac…

    Ja ne mogu spavati jer sam oko 1 cula nesto na tavanu da je lupilo. I odmah se sjetila nekog filma nedavno sto sam gledala. Neki manijak zivio na tavanu godinama i ubijao sve koji su zivjeli tamo. Vec sam cijeli scenarij smislila u glavi kako se “to” spusta niz tavan i svasta nesto. I sama sebe uplasila jos vise. Nema meni sna veceras.a gdje je jutro…🤦‍♀️


    Hhaha i ti si nasla gledat hororce 😂😂 kod mene psi laju na najjače naznas s kojeg kraja vise, a zgarabica paliii žari grloo 😫😫
    Mislim da cu i ja uskoro na prozor se namjestit i počet AwAwAwAwAwAuuuuuu 😅😅😅

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.