Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Anđeo_

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Isssa- jesam se ismijala, tuljan 😂 🔝🔝🔝
    Lea1202- ma baš je lijepa buša 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar christyy

    christyy

    Broj poruka: 638

    Prijavi adminu

    Nas_bebac kiflice predobro izgledaju mmmm
    Baby.nb1 čestitam teta 
    Isssa hahaha a jesi me nasmijala pa ti si već u 25.tj, kaj se čudiš hehe i ja se osjećam ko tenk, mislim nisam tenk još ali sigurno je zato kaj cijeli život imam ravan trbuh tako da mi je sad ovo još uvijek čudno. 
    Jeste vi cure dobile samo u trbuhu ili ? Ja sam se svugdje po malo proširila i to mi baš svi kažu kad me vide. Jedem normalno a zdebljale su mi se i noge i guza i ruke. Ne kužim kako
    Lea baš lijepi zaobljeni trbuh 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Jutro svima  
    Kako ste? Što danas radite? 
    Ja sam na putu za Ri, idem sa prijateljicom na kavu.. 
    LEA  lijepa buša..   

  • Avatar Delilah

    Delilah

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Jutroo 😀 nisam se javljala par dana, uz kavicu sam pročitala zaostale strane…
    Ja sam u petak nosila profil glikemije na vuk vrhovac pa ćemo sad vidjet, zapela u liftu na rebru! A poslje shooping u areni, a navečer pizza i kazalište gavella 😀
    Rzglovarale ste o kilama, ja sam prije trudnoće skinula 18 kila (oduvijek imam previše, a onda je uslijedila štitnjača) a do sad sam dobila 1 kilu 😀
    Baka me jučer opskrbila trešnjama i jagodama pa sad jedem trešnje uz kavu 😂
    Danas cu pisat svoj nacrt istrazivanja i prat veš, a poslje muž i ja sami radimo sve što možemo u kupaoni jer ju gradimo od temelja. Vidim ima puno vas sad u građevinskom radovima…

    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Netko sa ljetnih beba je pitao za Jane_Doe… javlja se, da, znam da viđam taj nick..
    Netko drugi je pitao za trudnički tečaj u Vinogradskoj! I mene isto zanima; navodno tečaja nema preko ljeta pa bismo se trebale požuriti (ako ti je termin u 9. kao meni). Pokušavam naći nešto korisno stranici ali ništa nema. Morat ću zvati, a njih dobiti je kao dobiti na lotu. Ako saznam nešto, javim!

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu
    Jutro curke, evo mog trbuščića, za 25 tjedan već je ogroman 😂, sad vidite zašto sam tuljan 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Isssa, a da ti ne nosiš blizance? Tuljanski trbuščić ti je super super!!

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Našla sam info za Vinogradsku (ne znaam kako mi je prvi put promaknulo). svaki prvi puni tjedan u mjesecu (znači održava se i preko ljeta). cijena je 300 kuna.
    http://rodilista.roda.hr/rodilista/rodilista-u-hrvatskoj/zagreb/kbc-sestre-milosrdnice,-rodiliste-vinogradska.html [rodilista.roda.hr]

  • Avatar Dea_Rene

    Dea_Rene

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Jutro 
    Curke trbuščići su vam pre cool 
    Kad smo več kod trbuščića meni je onako aman taman za tjedan u kojem jesam , al se ne mogu naviknut nekako hahaha. prošli vikend kada sam bila na moru mi je bilo full čudno plivati, ko da me nekako trbuh preteže hahahah 


    [lilypie.com]

  • Avatar Isssa

    Isssa

    Broj poruka: 1137

    Prijavi adminu

    anusha

    Našla sam info za Vinogradsku (ne znaam kako mi je prvi put promaknulo). svaki prvi puni tjedan u mjesecu (znači održava se i preko ljeta). cijena je 300 kuna.
    http://rodilista.roda.hr/rodilista/rodilista-u-hrvatskoj/zagreb/kbc-sestre-milosrdnice,-rodiliste-vinogradska.html [rodilista.roda.hr]


    Kolko znam nisu blizanci 😂, ali nisi prva koja je to pomislila 😂😂😂, a kaj se tiče trudničkih tečajeva, ima po domovima zdravlja, 2 dana traje i besplatan je, i preko ljeta nisam nigdje našla da ima tečajeva, 7 i 8 mj nigdje, eto možda u Vinogradskoj, ali nazovi ih i provjeri, mi moramo u 6 ići, ali još neznam gdje, kod mene je u 12 popodne, ali M ne može zbog posla tada, čekam da grad Zagreb objavi za 6 mj gdje sve ima i u koliko sati 😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.